Unė po ju pagėzoj me ujė, pėr pendim; por ai qė vjen pas meje ėshtė mė i fortė se unė, dhe unė nuk jam i denjė as tė mbaj sandalet e tij; ai do t'ju pagėzojė me Frymėn e Shenjtė dhe me zjarrin.Mateu 3:11

FORMULA E PAGĖZIMIT ME UJIT


Formula e pagėzimit me Ujit N°1

Formula e pagėzimit me Ujit N°2

Formula e pagėzimit me Ujit N°3


Formula e pagėzimit me Ujit N°4
Tweet


Sepse Gjoni pagėzoi me ujė, por ju do tė pagėzoheni me Frymėn e Shenjtė, mbas jo shumė ditėsh. Veprat 1:5