Vaksina COVID-19: PROJEKT GJENOCIDI PLANETAR

 

Tė dashur vėllezėr dhe miq tė dashur, e kemi tė rėndėsishme t'ju sigurojmė transkriptimin e njė video tė shkurtėr nga Frédéric CHAUMONT, e cila paralajmėron tė gjithė botėn kundėr vaksinės Covid-19, gjė qė nuk ėshtė asgjė tjetėr veēse shfarosja e racės njerėzore nga demonėt qė kontrollojnė botėn. Ky paralajmėrim ėshtė mjaft i qartė dhe i dokumentuar sa pėr tė bindur mė skeptikėt. Do ta gjesh vetė videon nė faqen nė internet tė Frederikut, ose nė faqen nė internet. mcreveil.org. Pėr tė mirėn tuaj dhe pėr hir tė familjes tuaj, merreni kėtė mesazh seriozisht, dhe ndajeni atė nė maksimum. E gjithė bota duhet tė alarmohet ndėrsa ka ende kohė.

 

Botės po i vjen fundi, dhe shenja E Bishės e njoftuar nė Bibėl disa mijėra vjet mė parė, ėshtė gati tė pėrmbushet, me ardhjen e mbretėrisė Sė antikrishti. Pėr mė shumė informacion, ju lutemi lexoni Mėsimin me titull "Shenja e Bishės", i cili mund tė gjendet nė www.mcreveil.org nėn menunė e Rrėmbimit. Lexim i mire!

 

Vaksina Alert - E vėrteta e tėrė

 

Frédéric Chaumont, pėr faqen verite-covid19.fr. Mirėmėngjes tė gjithėve. Kėtu ėshtė e vėrteta nė lidhje me vaksinėn qė Rendi i Ri Botėror dėshiron tė na imponojė tė gjithėve. Para se tė vazhdojmė mė tej, njė paralajmėrim nė kėtė video duket i nevojshėm pėr ne. Gjithēka qė do tė shihni dhe dėgjoni nė kėtė video ka qenė objekt i njė studimi shumė tė gjerė falė ndihmės sė Profesor Jean-Bernard Fourtillan dhe falė Doktor Christian Tal Schaller. Ēdo gjė qė do tė dėgjoni ėshtė plotėsisht e verifikueshme nė lidhje nėn kėtė video, dhe gjithashtu nė sajt www.verite-covid19.fr.

 

Le tė vėzhgojmė kėtė liēensė: VOA 2020/0606 A1 aplikanti i sė cilės nuk ėshtė askush tjetėr pėrveē kompanisė Sė Microsoft krijuar mes Tė tjerėve Nga Bill Gejts. Ky dokument ėshtė i datės 26 Marsh 2020. Kjo patentė pėrfshin njė numėr shumė tė madh vendesh. Nė fakt, pothuajse i gjithė planeti.Ta shohim mė nga afėr kėtė model. Sistemi kriptocurrence duke pėrdorur tė dhėnat e aktivitetit tė trupit. Ēfarė ėshtė?

 

 

Djali i vogėl nė pjesėn e poshtme tė majtė jeni ju, jam unė, njė person i zakonshėm.

 

Sensori ėshtė nanopartiku qė do tė shtohet tek shishja e vaksinės. Ėshtė pak a shumė si ēipi qė i transplantove nėn lėkurėn e maces apo qenit tėnd. Dallimi ėshtė se ne do tė gjejmė mijėra, madje edhe miliona, nė njė dozė tė vetme vaksine. Sapo tė injektohet vaksina, do t'i mbash deri nė vdekje dhe mė pas. E pamundur pėr ta hequr qafe, je e shėnuar pėr jetė.

 

Cila Ėshtė Pajisja E Pėrdoruesit? Ėshtė celulari yt. Do tė jetė nė gjendje tė komunikojė me nanopartikujt qė do tė qarkullojnė nė venat e tua. Sigurisht, celulari yt ėshtė i lidhur me internetin ... me ēfarė? Me rrjetin E RI 5G! Prandaj, ju jeni tė gjurmueshėm, tė lokalizueshėm nga autoritetet, nė ēdo kohė tė ditės ose natės.

 

Kjo ėshtė e bezdisshme. Dėshironi tė hidhni celularin tuaj nė njė lumė? Dėshironi ta hidhni nė erė nė njė mikrovalė? Shtė e rrezikshme. Por kini kujdes, nėse ndeshni dikė me njė celular, ju do tė pikaseni pėrsėri. Dhe po! Tė gjithė celularėt pėrreth jush ju vėrejnė. Pėr tė mos u pikasur mė, ju do tė duhet tė shkoni nė mes tė oqeanit, nė mes tė shkretėtirės, ose nė njė pyll, me kusht qė ju tė mos takoni askėnd qė ka njė telefon celular. Po sikur tė hedhin tė gjithė celularin e tyre? Po, por ne nuk duhet tė harrojmė se shtyllat 5G mund tė gjenden pa probleme nė metrat elektrike, nė strukturat urbane tė mobiljeve, ndalesat e autobuzėve, nė radarė, dritat e kuqe,.. prandaj, pėr tė mos u vėnė re mė, do tė jetė e nevojshme tė ndryshojmė planetin.

 

Tani le tė thjeshtojmė diagramin tonė.

 

 

Vaksina dhe nanopartikulet janė tė pėrziera nė shiringė. Dhe kėshtu vaksina dhe nanopartikujt janė injektuar nė trupin tėnd njėherazi. Qė nga ai moment, telefoni yt celular do tė tė gjejė menjėherė. Dhe me magjinė E rrjeteve 5G, vendndodhja juaj nuk ėshtė mė njė sekret pėr autoritetet.

 

Ēfarė ka nė menu tė kėsaj vaksine? Ja njė pėrmbledhje e vaksinės qė duan tė injektojnė nė trupin tėnd:

 

- 4 fragmente tė HIV1: virusi AIDS i cili u jep njerėzve tė vaksinuar sindromėn AIDS dhe mungesėn e imunitetit qė rezulton.

- Sekuencat e ADN - sė tė mikrobeve tė malarias qė i japin malarie njerėzve tė vaksinuar.

- 157 sekuenca shtesė tė ADN-sė dhe proteinave (shih Patentėn e US 8.243.718 B2) prania dhe roli i tė cilave janė tė pashpjegueshme.

- Nanoparktikujt qė lejojnė kontrollin e pakthyeshėm tė njerėzve vaksinuar falė 5G-sė.

 

Vaksina ChAdOx1 nCov-19 qė ata duan tė injektojnė nė trupin tuaj pėrmban:

 

- ChAdOx1 nCov-19: Coronavirus Covid-19 i kryer nga vektori adeno-virus ChAdOx1.

- Nanopartikujt e pėrshkruara nė patentėn e Microsoft PCT / US 2019/038084, tė cilat do t'i lejojnė ata t'ju kontrollojnė falė 5G.

- Dezinfektues konservatorė, Himerozal ose Formaldehid, dhe antibiotikė.

 

Covid-19 ėshtė njė koronavirus artificial i prodhuar nė Francė nga Institut Pasteur, nga Coronavirus Sars-CoV natyral. Covid-19 ėshtė rezultat i disa manipulimeve gjenetike tė kryera nė njė lloj tė Coronavirus Sars-CoV, lidhur me sindromėn e ashpėr akute tė frymėmarrjes SARS, qė rezulton nga njė mostėr e renditur nė kuadrin e numrit 03 15 89, mbledhur nga lavazhi bronkolovar i pacientėve tė infektuar me Koronavirin Sars-CoV,  nga shkencėtarė nga Instituti Pasteur para vitit 2003, nė spitalin francez nė Hanoi, Vietnam.

 

Hapi i parė: Sars-CoV1 u prodhua nga njė patentė e parė 2003, patentė evropiane EP 1 694 829 B1 dhe patentė US 012 8224 A1, nga Sars-CoV marrė nė Hanoi para vitit 2003.

 

Hapi i dytė: Sars-CoV2 ishte njė vazhdim i patentės sė parė US 012 8224 A1, e mbrojtur nga patenta e dytė US 8,243,718 B2, nė 2011, nga Sars-CoV1.

 

Hapi i tretė: Covid-19 u prodhua nga Sars-CoV2, duke futur nė gjenomėn e tij katėr sekuenca nga virusi HIV, AIDS, nė ARN. Babai i Covid-19 ėshtė Doctor Frédéric Tangy, drejtor i inovacionit tė vaksinave nė Institut Pasteur.

 

Mė nė fund, Covid-19 u prodhua nė Francė, nga shkencėtarė francezė nga Institut Pasteur, nga Coronavirus Sars-CoV natyral, mė pas u transferua nė Wuhan, ku francezėt nga Institut Pasteur e liruan atė me qėllim pa dijeninė e shkencėtarėve nga laboratori Vuhan dhe qeveria Kineze. Kur ajo thotė, "Kovid-19 nuk ėshtė njė virus Kinez," Kina nuk gėnjen!

 

Vaksina, pasi tė injektohet, nuk do tė ketė efekte tė menjėhershme. Vetėm mė vonė do tė vdisni nga malaria, AIDS ose ndonjė sėmundje tjetėr pėr tė cilėn sistemi juaj imunitar nuk mund tė bėjė asgjė. Nė fund tė fundit, me krijimin e detyruar tė njė mungesė tė imunitetit, kjo vaksinė do tė heqė tė gjitha mjetet pėr tė kuruar ēdo sėmundje, krimin e pėrsosur kundėr njerėzimit.

 

Prandaj mund tė shihni shkallėn e perversitetit tė kėsaj arme vaksine. Ne ftojmė kėdo qė e konsideron informacionin nė kėtė video si njė lajm tė rremė, pėr tė kontrolluar saktėsinė e saj nė lidhje tė siguruara nėn kėtė video.

 

Kėshtu mbaron kjo sekuencė video, tė cilėn unė ju sugjeroj ta shkarkoni pa moderim dhe ta ndani gjerėsisht. Faleminderit pėr vėmendjen tuaj dhe ju uroj tė gjithėve fat.

 

Promovuesit e kėsaj vaksine satanike janė Bill Gates dhe aleatėt e tij:

 

Bill Gates, Emmanuel Macron, Jacques Attali, Agnčs Buzyn, Yves Lévy, Olivier Véran, Jérōme Salomon, Dominique Martin, Tedros Adhanom Ghebreyesus, Anthony Fauci, Frédéric Tangy, Adrian Hill.

 

 

Andej! Populli e di se ēfarė i pret! Mbetet vetėm pėr tė qė tė veprojė sipas rrethanave…

 

Profesor Jean-Bernard FOURTILLAN

Doktor Serge RADER

Doktor Christian Tal SCHALLER

Frédéric CHAUMONT

 

Pėrfundim

 

Tė dashur vėllezėr dhe miq, e dini qė nuk ka pasur kurrė vaksinė tė mirė, siē mund tė lexoni nė artikullin e titulluar "Vaksina: Njė Helm jashtėzakonisht i rrezikshėm", qė do ta gjeni nė faqe. www.mcreveil.org nė seksionin e Shėndetėsisė. Por, ndryshe nga vaksinat e tjera qė synonin genocidin e vetėm disa grupeve tė njerėzve, kjo vaksinė kundėr Covid-19 ka kėtė gjė tė veēantė qė ka pėr qėllim shkatėrrimin e gjithė njerėzimit. Shpėto veten nga ky brez i lig. Koha mbaroi. Ne po jetojmė nė atė qė Bibla e quan Fundi i Kohėve. Profecia biblike po pėrmbushet para syve tanė. Pėr ata qė nuk e besuan Biblėn, tani ėshtė koha t'i kushtojnė vėmendje. Ne ju kėshillojmė, edhe pėr kuriozitet, tė lexoni atė qė Bibla parashikoi disa mijėra vjet mė parė, krahasuar me fundin e kohės dhe fundin e botės. Lexoni kapitullin 24 tė Mateut, kapitullin 17 tė Luka dhe shfletoni librin e Zbulesės.

 

Tani qė vaksina kundėr Covid-19 ėshtė treguar tė jetė njė helm efektet e dėmshme tė tė cilit do tė jenė tė pakthyeshme, gjithēka qė duhet tė bėni ėshtė tė ikni prej saj.  Mos e prano vaksinėn Covid-19 pėr asgjė nė botė. Ky helm satanik jo vetėm qė do tė shkatėrrojė trupin tuaj, por do tė shkatėrrojė edhe shpirtin tuaj. Dije qė tė gjithė kėta njerėz tė kėqij qė ju inkurajojnė tė merrni kėtė vaksinė, janė vampirė. Ata e kanė shitur veten tek djalli, e nuk duan tė shkatėrrohen vetėm. Ata janė demonė. Mos i dėgjoni! Nėse doni tė kuptoni natyrėn e kėtyre njerėzve dhe pse ata janė kaq tė ligė, lexoni mėsimin me titull "Elementet e tė Kuptuarit", tė cilin mund ta gjeni nė www.mcreveil.org.

 

Paralajmėrim: kur tė nisė vaksina Satanike Kovid-19, do tė shihni disa udhėheqės tė kėsaj bote qė bėjnė komedi nė televizion, tė vaksinohen para tė gjithėve. Mos bini nė grackėn e kėtyre hipokritėve. Disa do tė marrin vaksinėn e tyre tė ndryshme nga ajo qė ju japin, tė tjerėt thjesht do tė pretendojnė se janė vaksinuar. Mos harroni, kėta njerėz janė poshtėr tė vėrtetė, njerėz qė kurrė nuk duhet tė merren seriozisht.

 

Zoti ju bekoftė!

 
Mos ngurroni tė bėni kopje tė kėtyre artikujve dhe t'i shpėrndani ato.
Pėr ta shkarkuar atė, klikoni KETU ose nė ikonėn Pdf pėrballė.
Télécharger au format PDF

Pėr tė lexuar skedarėt PDF, duhet tė pėrdorni Acrobat Reader.
Nėse nuk e keni ende, mund ta shkarkoni falas :