Як напевно покинути табір сатани


Це послання адресовано всім, хто все ще перебуває в табір сатани.


Дорогий друже, ви, які все ще знаходяться в таборі сатани, будь ви сатаніст або простий чаклун, будь ви агент підводного світу або агент іншого Королівства сатани, незалежно від рангу у вас є або рангу ви займаєте в таборі сатани , це повідомлення адресовано Вам.


Сатана і всі ті, хто служить йому, опиняться в пеклі. Чи є ви простий чаклун, тобто агентом низького рівня сатани, який служить дияволу, не бачачи його, і працює тільки з демонами, або сатаністом, тобто; агент високого рівня сатани, який відвідує зібрання з сатаною, Це пекло для вічності чекає вас, якщо ви залишаєтеся в його таборі.


Знайте, що можете вийти з табору сатани, якщо хочете, і приєднатися до табору Ісуса Христа, щоб звільнитися від усієї сили сатани і бути врятованими на вічність. Все, що вам потрібно зробити, це щиро визнати всі свої практики чаклунства і всі ваші твори темряви, з твердим зобов'язанням остаточно її відректися. Нижче описано, що робити, якщо ви хочете визнати свої твори і вийти з табору сатани назавжди.


Як зізнатися Чаклунство


Ви, які все ще перебуваєте у чаклунстві, знаєте, що не можете сподіватися на прощення від Бога і звільнення, якщо не зробите чесного і повного покаяння. Якщо ви зробите подібність покаяння, або якщо ви зізнатися, деякі з ваших робіт приховуючи інших, або якщо ви зізнатися ваші акти в розмитим і завуальованим чином, тобто з хитрістю, ви витрачаєте свій час.


Якщо ви робите вигляд, що визнаєте свої справи чаклунства, але хочете приховати певні деталі, ви не отримаєте прощення, бо Бог знає, що ви брешете, і ваше визволення ніколи не буде можливим.


Пакти зроблені з Сатаною ніколи не Зламаний, поки вони повністю і чесно зізнався. Сатана це добре знає; Ось чому він докладає всіх зусиль, щоб утримувати чарівників у брехні, коли вони хочуть визнати свої вчинки. Сатана знає, що якщо ви зробите справжнє покаяння, вам буде прощено. Він також знає, що одне зерно брехні буде недійсним всю вашу сповіді. Так що це до вас, щоб знати, що ви хочете.


Пам'ятайте дуже добре, що всі практики і роботи чаклунства повинні бути Зізнався так, що є звільнення. Протилежне не представляється можливим. Саме тому багато хто з тих, хто вважає, що визнали чаклунство, все ще застрягли в їх чаклунстві. Незважаючи на визволення, яке вони вважають отримали, вони все ще перебувають у таборі сатани. Отже, знайте, що ви виграєте, коли ви чесні, і що ви єдиний невдаха, якщо ви вирішите брехати. На кону поставлено ваше спасіння. Поки ви залишаєтеся в таборі сатани, це вас чекає пекло.


Ось як зізнатися, Чаклунство, якщо хтось сподівається бути прощений і виданий:


1-Поясніть, коли і як ви були ініційовані в чаклунстві.


Є чарівники, які не можуть сказати, коли і як вони були присвячені в чаклунство. В основному це стосується тих, хто народився зі своїм чаклунством. Тому, якщо ви практикуєте чаклунство, але не можете пояснити, коли і як ви були ініційовані, це означає, що ви один з тих, хто народився з чаклунством. У цьому випадку просто повідомте про це що ти народився з чаклунством.


2- Скажіть, як довго ви працювали.


3- Визнайте кожен акт чаклунства.


4- Цитата імена всіх тих, хто був жертвами вашого чаклунства, чи є вони в світі або в Церква.


5- Скажіть детально, що ви зробили для кожного з них.


6- Дайте імена всіх тих, з ким ви працюєте, не залишаючи одного.


7- Цитата імена всіх тих, кого ви зуміли ініціювати, діти і дорослі.


8- Дайте імена всіх тих, кого ви намагалися започаткувати без успіху, діти і дорослі, і вкажіть, чому ініціація не мала успіху.


9- Дайте імена всього народу, проти якого ви зробили заклинання. Пояснювати різні типи заклинань , які ви зробили в відношенні кожної особи , зазначеного.


10- Якщо ви агент сатани на місії в Церкви, Цитуємо всі інші чарівники ви знаєте в цій церкві, навіть якщо ви не працюєте на тій же команді.


11- Якщо ви є агентом сатани на місії в Церкві взагалі, ви обов'язково повинні розкрити місію, яка була доручена вам і вашим супутникам, і ви повинні назвати всіх своїх товаришів.


12- Цитата всі акти злочестивості ви позували.


Чому це необхідно, щоб Зробити Сповідь таким чином?


Тому що, на жаль, іншого шляху немає. Бог ніколи не пробачить вашому чаклунству, поки люди, яких ви заручнили через вашу чарівну практику, все ще перебувають у полоні. Називаючи кожне ім'я людей, проти яких ви зробили заклинання, і надавши деталі того, що ви зробили проти цих людей, ви відкриваєте шлях для їхнього визволення, а отже, і до вашого власного визволення. Бог не визволить вас, коли Він знає, що ви добровільно утримуєте інших людей в полоні. Це неможливо.


Після того, як зробити справжнє визнання, ви будете мати можливість просити вибачення всі ваші жертви, які ще живі. Якщо ви охоче вирішили приховати деякі справи або практику, ви можете бути впевнені, що вашого визволення не буде, і що ви ніколи не будете отримати прощення. І якщо ви забудете кілька речей, будучи чесними у своєму серці, Господь нагадає вам про забуті речі.Кожна брехня, яку ви додасте до сповіді, призведе до недійсності всієї сповіді.


Всі ті, хто вважав, що вони вже визнали своє чаклунство, але все ще знаходяться в одній практиці, повинні розуміти, що їхнє визнання не було зроблено належним чином. Він повинні зробити це знову.


Якщо ваші твори чаклунства чітко видно, і все ж ви не думаєте, що ви чаклун і не знаєте, що зізнатися, значить, ви демон. Той, хто несе плоди сатани, але хто не може визнати і визнати їх, щоб їм було прощено і Виданий, це демон, тобто людина, яка не буде спасена. Тому що неможливо будь-кого бути врятованим без покаяння і без визволення. Це неможливо.


Отже, якщо ви є агентом сатани, і ви вірите, що будете з тих, хто може бути спасенний, знайте, що воно обов'язково буде бути через сповідання всіх ваших справ і відречення від усіх плодів сатани. Перш ніж вибирати бути впертим і залишитися в брехні, роблячи вигляд, що не знаєте, що зізнатися, пам'ятайте, що вас чекає пекло. Перестань обманювати себе!


Коли Господь просить вас зізнатися Чаклунство, не ходіть в відволікання до визнання польотів, брехні, розпусти, перелюб, і інші гріхи. Визнайся тільки чаклунство. Якщо у вас є інші гріхи, щоб зізнатися, ви будете робити це окремо, а не змішуючи їх з чаклунством. І якщо ви сподіваєтеся отримати будь-яке прощення після вашої сповіді, не намагайтеся виправдати себе, просто визнайте свої твори і свою практику і зізнатися їх.


Сатана витрачає час на залякування і загрозу своїм агентам, кажучи їм, що якщо вони визнають свої твори, вони помруть. Я хочу вас запевнити, що якщо ви прибегнете до Ісуса Христа, ви не помрете. Визнати ваші твори чаклунства чесним чином і Господа Ісуса Христа захистить вас від помсти сатани. Випадок колишніх сатаністів, які прийняли Ісуса, це доводить.


Нехай Господь Ісус Христос прислухається до вас і захистить вас, якщо ви вирішите бути чесними!
Не соромтеся робити копії цих предметів і поширювати їх. PDF