Jezu Krishti ėshtė Perėndia i vėrtetė dhe Jeta e Pėrjetshme
Jezu Krishti ėshtė Perėndia
i vėrtetė dhe Jeta e Pėrjetshme

Mirė se vini nė faqen tonė tė internetit!

Para se tė shkoni poshtė nė faqe, meditoni disa minuta pėr pyetjen e mėposhtme:

Ku do ta kalosh pėrjetėsinė tėnde?

Nė Qiell?

Nous serons tous ensemble enlevés avec eux sur des nuées, ą la rencontre du Seigneur dans les airs.


Or

Nė ferr?

Le feu de l'Enfer, un feu qui ne s'éteint point.

Ferri ėshtė Real, dhe Ai ėshtė i Pėrjetshėm.

Mendo pėr kėtė!

Tani relaksohuni dhe gėzoni lexim! Zoti ju bekoftė!

Mėsimet janė nė dispozicion nė formatin PDF. Nėse dėshironi tė keni ato nė njė format log, thjesht klikoni nė ikonėn PDF dhe ju mund t'i printoni ato. Por nėse dėshironi, na lajmėroni adresėn e postės suaj, ne do tė jemi tė lumtur pėr tė dėrguar ato pėr ju pa pagesė. Mos harroni tė specifikoni gjuhėn. Zoti tė bekoftė!

Mos ngurroni tė bėni kopje tė kėtyre artikujve dhe t'i shpėrndani ato.