Įdarbinimas už Viešpačiui

(Atnaujinta 04 01 2024)

 

Žinutė visiems, kurie trokšta palaiminimų

 

Visiems tiems, kurie trokšta palaiminimų, Viešpats samdo vertėjų armiją, kad išverstų svetainės mokymus www.mcreveil.org į vieną iš svetainėje nurodytų kalbų.

 

Tikslas - padaryti visus nuostabius Viešpaties mums duodamus mokymus prieinamus kiekvienam pasaulio gyventojui. Taigi, jei įvaldote vieną iš kalbų, kurias galite rasti svetainėje, galite tai panaudoti tarnauti Viešpačiui. Jam reikia jūsų, kad išverstumėte šiuos mokymus, kad padarytumėte juos prieinamus kiekvienos tautos, genties, rasės ir žemyno žmonėms.

 

Nedvejodami padėkite savo talentus Viešpaties tarnystėje, kad paskleistumėte Jo žinią visam pasauliui. Jei negalite išversti mokymų, bet pažįstate žmonių, kurie tai gali padaryti, paskatinkite juos tai padaryti.

 

Jei turite talentą kurti mokymų garso ir (arba) vaizdo įrašų versijas, arba jei turite talentų bet kurioje kitoje srityje, galinčioje prisidėti prie Viešpaties darbo plėtojimo, nedvejodami susisiekite su mumis.

 

Jūsų indėlis bus laukiamas. Viešpačiui reikia, kad paankstintumėte Jo darbą. Tai laikas padaryti save naudingą Jėzui Kristui jūsų Mokytojui ir kaupti tavo palaiminimus Danguje. Jei norite tapti šios Viešpaties armijos dalimi, nedvejodami susisiekite su mumis adresu mail@mcreveil.org nurodydami, kuria kalba norite dirbti.

 

Malonė visiems, kurie nuoširdžiai myli mūsų
Viešpatį Jėzų Kristų!
Amen

Spustelėkite čia, jei norite atsisiųsti šią Knygą PDF formatu