Įspėjimas

 

Ši Knyga yra nemokama ir jokiu būdu negali būti prekybos šaltinis.

 

Jūs galite laisvai kopijuoti šią Knygą savo pamokslavimui, platinti ją arba Evangelizuoti Socialiniuose Tinkluose su sąlyga, kad jos turinys nebus niekaip modifikuotas ar pakeistas ir kad kaip šaltinis bus nurodyta svetainė mcreveil.org.

 

Vargas jums, šėtono agentai, kurie yra godūs ir kurie bandys komercializuoti šiuos mokymus ir liudijimus!

 

Vargas jums, šėtono sūnūs, kurie mėgstate skelbti šiuos mokymus ir liudijimus Socialiniuose Tinkluose, slėpdami svetainės www.mcreveil.org adresą arba klastodami jų turinį!

 

Žinokite, kad galite pabėgti nuo žmonių teismų sistemos, bet tikrai neišvengsite Dievo teismo.

 

Gyvatės! Angių išperos! Kaip jūs ištrūksite nuo pasmerkimo į pragarą?! Mato 23:33

 

Atkreipkite dėmesį

 

Ši Knyga reguliariai atnaujinama. Rekomenduojame atsisiųsti atnaujintą versiją iš svetainės www.mcreveil.org.

 

VAKCINA NUO COVID-19: PLANETŲ GENOCIDO PROJEKTAS

(Atnaujinta 04 01 2024)

 

1- Įvadas

 

Brangūs broliai ir draugai, mums svarbu pateikti trumpą Frédéric Chaumont vaizdo įrašo stenogramą, kuri įspėja visą pasaulį nuo Covid-19 vakcinos, kuri yra ne kas kita, kaip žmonių rasės naikinimas demonų, kurie kontroliuoja pasaulį. Šis įspėjimas yra pakankamai aiškus ir pakankamai gerai dokumentuotas, kad įtikintų skeptiškiausius. Patį vaizdo įrašą galite rasti Frédéric interneto svetainėje arba mcreveil.org svetainėje. Savo ir savo šeimos labui rimtai įsiimkite į šią žinią ir kuo labiau ja pasidalinkite. Visas pasaulis turi būti įspėtas, kol dar yra laiko.

 

Pasaulis eina į jo pabaigos, o prieš kelis tūkstančius metų Biblijoje paskelbtas žvėries ženklas netrukus bus veiksmingas, įžengus į antikristo valdymo sceną. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite Mokymą, pavadintą "Žvėries ženklas", kurį galite rasti svetainėje www.mcreveil.org skyriuje Pabaigos laikai.

 

Šis nuodas, vadinamas Covid-19 vakcina, kai tik bus paleistas, bus primestas žmonėms beveik visose pasaulio šalyse, kaip kelionių, darbo, transporto, apsipirkimo ir kt. Sąlyga. Tai bus sąlyga, kurią reikia įvykdyti, kad būtų galima naudotis viskuo ir naudotis savo laisvėmis. Labai gerai atminkite, kad šis pasibjaurėtinas sprendimas, kuris bus priimtas, tariamai kovojant su Covid-19 pandemija, neturės nieko bendra su jokiu noru apsaugoti žmones nuo bet kokio viruso. Tai šėtoniškas planas sunaikinti žmoniją.

 

Mes jums pateikėme kitų vertingų straipsnių, kuriuose išdėstytas šis šėtono planas, tarp jų ir "David Icke: Konspiracija iš Covid-19"; "Covid 19: Draudimas Veiksmingų Vaistų"; "Covid-19: Kaukės ir Barjeriniai Gestai yra Nenaudingi"; "Covid 19: Sultinga Prekyba Ligoninėms"; "Atidengtas Covid-19 Melas"; "Gydytojas Įspėja Prieš Covid Vakciną"; "Vakcinos nuo COVID-19: Masinio Naikinimo Ginklai"; "Profesorius Jean-Bernard Fourtillan Pavojuje"; "Laidotuvių Direktorius Atskleidžia Covid Melą"; "Vakcina: Labai Pavojingas Nuodai"; "Tiesa apie AIDS"; "Dirbtinė Medicina: Organizuotas Genocidas"; ir t.t. ir keli vaizdo įrašai. Visus šiuos straipsnius rasite www.mcreveil.org svetainėje.

 

2- Perspėjimas dėl vakcinų - visa tiesa

 

Frédéric Chaumont, už svetainę verite-covid19.fr. Sveiki visi. Čia yra tiesa apie vakciną, kurią Naujoji Pasaulio Tvarka nori primesti mums visiems. Prieš eidami toliau, įspėjimas apie šį vaizdo įrašą mums atrodo būtinas. Viskas, ką pamatysite ir girdėsite šiame vaizdo įraše, buvo išsamių tyrimų objektas dėka Profesoriaus Jean-Bernard Fourtillan pagalbos ir dėka Daktaras Christian Tal Schaller. Viskas, ką girdėsite, yra visiškai patikrinama žemiau šio vaizdo įrašo Pateiktose nuorodose, taip pat svetainėje www.verite-covid19.fr.

 

Pažvelkime į šį patentą: WO 2020/060606 A1, kurio pareiškėjas yra ne kas kita, kaip Bill Gates sukurta Microsoft įmonė. Šis dokumentas yra 2020 kovo 26. Šis patentas apima labai daug šalių. Tiesą sakant, beveik visa planeta. Paimkime arčiau pažvelgti į šį modelį. Cryptocurrency Sistema naudojant kūno veiklos duomenis. Kas tai?

 

 

Mažas vaikinas apačioje kairėje yra tu, tai aš, pirmasis comer.

 

Sensor, yra nanodalelės, kurios bus pridėtos prie vakcinos buteliuko. Tai šiek tiek panašu į blusą, kurią implantuojate po katės ar šuns oda. Skirtumas tas, kad mes surasime tūkstančius, jei ne milijonus, iš jų vienoje vakcinos dozėje. Vieną kartą įšvirkštus vakcinos, ją išlaikysite iki mirties ir net po jos. Neįmanoma atsikratyti, Jūs esate pažymėtas visą gyvenimą.

 

User Device, kas yra? Tai tavo mobilusis telefonas. Jis galės bendrauti su nanodalelėmis, kurios cirkuliuos jūsų venose. Žinoma, jūsų mobilusis telefonas yra prijungtas prie interneto ... Su ką? Su naujais 5G tinklais! Todėl bet kuriuo dienos ar nakties metu Jūs esate atsekami, lokalizuoti valdžios institucijų.

 

Tai yra erzina. Norite mesti savo mobilųjį telefoną į upę? Norite jį susprogdinti mikrobangų krosnelėje? Tai pavojinga. Bet būkite atsargūs, jei susiduria su žmogumi, kuris turi mobilųjį telefoną, esate pastebėtas dar kartą. Ir taip! Visi mobilieji telefonai aplink jus gali pastebėti jus. Kad išvengtumėte aptikimo, turėsite eiti vandenyno viduryje, dykumos viduryje arba miške, jei nesutiksite su visais, kurie turi mobilųjį telefoną. Ką daryti, jei kiekvienas išmeta savo mobilųjį telefoną? Taip, bet mes neturime pamiršti, kad 5G relės gali būti randamos be problemų elektros skaitikliuose, miesto baldų konstrukcijose, autobusų stotelėse, greičio kamerose, raudonuose žibintuose, ... Todėl, kad nebūtų pastebėtas, turėsime pakeisti planetą.

 

Dabar supaprastinkime savo schemą.

 

 

Vakcina ir nanodalelės sumaišomos švirkšte. Taigi vakcina ir nanodalelės įšvirkščiamos į jūsų kūną vienu metu. Nuo to momento jūsų mobilusis telefonas iš karto jus suras. Ir 5G tinklų magija, jūsų vieta nebėra paslaptis valdžios institucijoms.

 

Kas yra šios vakcinos meniu? Čia pateikiama vakcinos, kurią jie nori švirkšti į jūsų kūną, nelaimių santrauka:

 

- 4 ŽIV1 fragmentai: AIDS virusas, kuris suteikia vakcinuotus žmones, AIDS sindromas ir dėl to atsirandantis imunodeficitas.

- Maliarijos gemalo DNR sekos, kurios vakcinuotiems žmonėms suteikia maliariją.

- 157 papildomos DNR ir baltymų sekos (pamatyti patentas JAV 8.243.718 B2) kurių buvimas ir vaidmuo yra nepaaiškinami.

- Nanodalelės, kurios leis galutinai kontroliuoti vakcinuotus žmones, dėka 5G.

 

Chadox1ncov-19 vakcinos, kurią jie nori švirkšti į jūsų organizmą, sudėtyje yra:

 

-ChAdOx1nCov-19: koronavirusas Covid-19, kurį pernešė vektorius adeno-virusChAdOx1.

- Nanodalelės, aprašytos patente Microsoft PCT / US 2019 / 038084 kurios leis jiems gerai kontroliuoti jus, dėka 5G.

- Konservantų dezinfekavimo priemonės, būti Thimerosal arba Formaldehidas, ir antibiotikai.

 

Covid-19 yra dirbtinis koronavirusas, kurį Prancūzijoje gamina Pasteur Institutas iš natūralaus koronaviruso Sars-CoV. Covid-19 yra kelių genetinių manipuliacijų, atliktų su koronaviruso Sars-CoV paderme, susijusia su sunkiu ūminiu kvėpavimo takų sindromu SARS, rezultatas, gautas iš mėginio, kurio numeris 03 15 89, surinktas iš bronchų-alveolarų plovimo pacientų, užsikrėtusių koronavirusu Sars-CoV, per mokslininkai iš Pasteur Institutas prieš 2003 Prancūzijos ligoninėje Hanojuje iki Vietname.

 

Pirmasis žingsnis: Sars-CoV1 buvo pagamintas pagal pirmąjį 2003. patentą, Europos patentą EP 1,694,829 B1 ir JAV patentą 012,8224 a1, iš SARS-CoV, surinkto Hanojuje iki 2003.

 

Antrasis žingsnis: Sars-CoV2 buvo pirmojo JAV patento 012 8224 a1 tęsinys, apsaugotas antruoju JAV patentu 8 243 718 B2, 2011 iš Sars-CoV1.

 

Trečias žingsnis: Covid - 19 buvo pagamintas iš Sars-CoV2, įterpiant į savo genomą keturias ŽIV, AIDS viruso, RNR sekas. Covid-19 tėvas yra Daktaras Frédéric Tangy, institutas Pasteur vakcinos inovacijų direktorius.

 

Galiausiai, Covid-19 buvo pagamintas Prancūzijoje, prancūzijos mokslininkai iš institutas Pasteur, iš natūralaus koronaviruso Sars-CoV, tada perkeltas į Uhaną, kur prancūzijos žmonės iš institutas Pasteur sąmoningai išleido jį be mokslininkų iš Uhano laboratorijos ir Kinijos vyriausybės žinios. Kai ji sako: "Covid-19 nėra Kinijos virusas", Kinija Nemeluoja!

 

Sušvirkšta vakcina neturės tiesioginio poveikio. Tik vėliau jūs mirsite nuo maliarijos, AIDS ar bet kokios kitos ligos, nuo kurios jūsų imuninė sistema nebegali nieko daryti. Galiausiai, priverstiniu imunodeficito sukūrimu, ši vakcina atims iš jūsų bet kokį būdą išgydyti bet kokią ligą, tobulą nusikaltimą žmonijai.

 

Taigi jūs matuojate šio vakcinos ginklo iškrypimo laipsnį. Kviečiame visus žmones, kurie mano, kad šiame vaizdo įraše pateikta informacija yra suklastotos naujienos, patikrinti jos tikslumą nuorodose, pateiktose pagal šį vaizdo įrašą.

 

Taigi baigiasi ši vaizdo įrašų seka, kurią siūlau atsisiųsti be nuosaikumo ir plačiai dalintis. Dėkojame už jūsų dėmesį, ir linkiu jums visų geriausių sėkmės.

 

3– šios šėtoniškos vakcinos propaguotojai

 

Šios šėtoniškos vakcinos rengėjai yra Bill Gates ir jo sąjungininkai:

 

Bill Gates, Emmanuel Macron, Jacques Attali, Agnès Buzyn, Yves Lévy, Olivier Véran, Jérôme Salomon, Dominique Martin, Tedros Adhanom Ghebreyesus, Anthony Fauci, Frédéric Tangy, Adrian Hill.

 

 

Čia! Žmonės žino, kas jų laukia! Belieka tik jam atitinkamai elgtis ...

 

Profesorius Jean-Bernard Fourtillan

Docteur Serge Rader

Daktaras Christian Tal Schaller

Frédéric Chaumont

 

4- Išvada

 

Mieli broliai ir draugai, žinokite, kad niekada nebuvo geros vakcinos, kaip galite perskaityti straipsnyje "vakcina: labai pavojingas nuodai", kurį rasite svetainėje www.mcreveil.org, sveikatos skyriuje. Tačiau, skirtingai nuo kitų vakcinų, kurios buvo skirtos tik kelių žmonių grupių genocidui, ši vakcina nuo Covid-19 turi šį ypatingą dalyką, kurio tikslas-sunaikinti visą žmoniją. Išgelbėk save nuo šios blogos kartos. Laikai baigėsi. Mes gyvename, ką Biblija vadina pabaigos laikais. Biblijos pranašystės yra įvykdytos prieš mūsų akis.Tiems, kurie nenoritikėti Biblijoje, atėjo laikas atkreipti dėmesį į tai. Mes patariame jums, net iš smalsumo, perskaityti tai, ką Biblija išpranašavo prieš kelis tūkstančius metų, palyginti su pabaigos laikais. Perskaitykite Mato 24 skyrių, Luko 17 skyrių ir eikite per Apreiškimo knygą.

 

Dabar, kai įrodyta, kad Covid-19 vakcina yra nuodai, turintys negrįžtamą žalingą poveikį, viskas, ką jums reikia padaryti, yra pabėgti nuo jo. Nepriimkite Covid-19 vakcinos nieko pasaulyje. Šis šėtoniškas nuodai ne tik sunaikins jūsų kūną, bet ir sunaikins jūsų sielą. Žinokite, kad visi tie blogi vaikinai, kurie skatina jus vartoti šią vakciną, yra vampyrai. Jie pardavė savo sielą velniui ir nenori žūti vieni. Jie demonai. Neklausykite jų! Jei norite suprasti šių žmonių prigimtį ir kodėl jie yra tokie blogi, perskaitykite mokymą "Įžvalgumas", kurį rasite svetainėje www.mcreveil.org.

 

Įspėjimas: Paleidus Covid-19 šėtoninę vakciną, per televiziją koncertuos keli pasaulio lyderiai, kurie bus paskiepyti visų priekyje. Nepakliūkite į šių veidmainių spąstus. Kai kurie gaus savo vakciną, kuri skiriasi nuo vakcinos, kurią jie taiko Jums, kiti tiesiog apsimeta, kad skiepijami. Atminkite, kad šie žmonės yra tikri piktadariai, žmonės, į kuriuos niekada nereikėtų žiūrėti rimtai. Taigi, net jei matote, kad jie skiepijasi, neimituokite jų. Niekada nepriimkite šios nuodingos amžinosios mirties vakcinos. Ši vakcina nuves jus į fizinę mirtį ir dvasinę mirtį. NEIMK! NEIMK! NEIMK!

 

Malonė visiems, kurie nuoširdžiai myli mūsų Viešpatį Jėzų Kristų! Amen.

 

Kvietimas

 

Brangūs broliai ir seserys,

 

Jei pabėgote nuo netikrų bažnyčių ir norite sužinoti, ką turėtumėte daryti, štai dvi jums siūlomos išeitys:

 

1- Pažiūrėkite, ar aplink jus yra kitų Dievo vaikų, kurie bijo Dievo ir trokšta gyventi pagal Šventąją Doktriną. Jei tokių rasite, nedvejodami prie jų prisijunkite.

 

2- Jei tokių nerandate ir norite prisijungti prie mūsų, mūsų durys jums atviros. Vienintelis dalykas, kurio paprašysime jūsų, tai pirmiausia perskaityti visus Viešpaties mums duotus Mokymus, kuriuos rasite mūsų svetainėje www.mcreveil.org, kad įsitikintumėte, jog jie atitinka Bibliją. Jei manote, kad jie atitinka Bibliją, esate pasirengę paklusti Jėzui Kristui ir gyventi pagal Jo žodžio reikalavimus, su džiaugsmu jus priimsime.

 

Viešpaties Jėzaus Kristaus malonė tebūna su jumis!

 

Šaltinis Ir Kontaktai:

Interneto Svetainė: https://www.mcreveil.org
El. paštas: mail@mcreveil.org

Spustelėkite čia, jei norite atsisiųsti šią Knygą PDF formatu