Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

Bridinajums Un Lieciba

(Atjaunināts 05 06 2024)


Dārgie brāļi un draugi, ar prieku mēs jūsu rīcībā nododam dažādas liecības. Mēs atrast tos noderīga mūsu garīgo attīstību un pacilātība. Daži no šiem stāstiem nāk no cilvēkiem, kas kalpoja sātanam, un citi nāk no cilvēkiem, kuri redzēja debesis un/vai Elli. Kopumā šie stāsti stiprina mūsu gudrības elementi un atver mūsu acis garīgajai cīņai. Turklāt tie palīdz mums būt labāk aprīkotiem pret sātana un viņa aģentu uzbrukumiem, kurus mēs pastāvīgi iziet.


Šīs liecības nekādā veidā nedrīkst uzskatīt par evaņģēlija vārdu, tas ir, kā pilnīgi taisnība, kā arī tās nedrīkst aizstāt jūsu Bībeli. Nekad neatstājiet savu Bībeli, lai praksē liecība. Ne jau pamatojoties uz kādu liecinieku, ka Dievs tiesās mūs vēlāk, bet, pamatojoties uz Bībeli. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka mūsu izvēle publicēt šīs liecības nav viņu autoru ieteikums.


Kā mēs jau teicām jums mācībā par Gudrības Elementi, Dievs izmanto to, ko viņš grib, par lai Viņa godība pārsprāgtu vai runātu ar saviem bērniem. Vienīgais fakts, ka cilvēks ir liecinieks, nepadara viņu par Dieva bērnu. Neatkarīgi no tā, vai liecība ir tāda persona, kas ir kalpojusi sātanam, vai persona, kas ir redzējusi Debesis un / vai Elli, jums vienkārši nepieciešams, lai saņemtu to, ko Dievs vēlas, lai dotu jums kā atklāsmi caur šiem stāstiem, neiekrītot slazdā ticēt, ka cilvēki Kungs izmanto, lai dotu jums šīs liecības, ir no Dieva.

Jums ļoti labi jāzina, ka, lai izplatītu savus vēstījumus, Dievs var izmantot pat priekšmetus un dzīvniekus. Kā piemēru jum ir Balaam ēzelis. Ļaujiet man atsvaidzināt jūs savu atmiņu ar šo fragmentu 4. Mozus 22. "...27Un kad ēzelene ieraudzīja tā Kunga eņģeli stāvam, tad viņa pakrita ceļos zem Biieāma. Un Bileāms saskaitās un sita ēzeleni ar rīksti. 28Un tad tas Kungs atvēra ēzelenes muti, un tā sacīja Bileāmam: Ko es esmu tev darījusi, ka tu mani esi trīs reizes sitis? 29Un Bileāms sacīja ēzelenei: Tāpēc ka tu mani esi kaitinājusi! Ja man būtu bijis zobens rokā, es tevi nokautu! 30Tad ēzelene sacīja Bileāmam: Vai es neesmu tava ēzelene, uz kuras tu esi jājis savu laiciņu līdz šai dienai? Vai tas ir bijis mans ieradums tev tā darīt? Viņš teica: Nē. ..." 4. Mozus 22:1-33.


Ja jūs man piekrītat, ka ēzelis, ko Dievs mēdza runāt ar Bileāms, nebija ne īsts Dieva kalps, ne Dieva bērns, saprotiet, ka tie, ar kuriem Dievs mums sniedz dažādas liecības, kuras mēs lasām, ne vienmēr ir patiesi Dieva kalpi ne Dieva bērni. Šis brīdinājums ir jābūt skaidram, lai jūs no šī brīža.


Vairāki cilvēki pēc iepazīšanās ar liecība, ko mēs publicējām, devās internetā, lai veiktu nelielu pētījumu par to autoriem. Tas, ko viņi redzēja, šokēja viņus. Viņi saprata, ka šo liecību autoriem viņu dzīvesveidā nav nekas no Dieva. Šie autori veido gandrīz visu, patiesu apmelošanu par Jēzus Kristus evaņģēliju. Tie ir vienkārši skandāla priekšmeti. Gandrīz visi no šiem tā sauktajiem bijušajiem sātanistiem, gan vīriešiem, gan sievietēm, ir pašpasludināti Dieva kalpi. Ikviens ir devis sev titulu, kas viņam patīk. Daži sevi sauc par mācītājiem, citiem evaņģēlistiem, citiem praviešiem. Citiem pat ir nervs, lai sevi sauktu par apustuļiem. Daži sāka kā mācītāji, un pēc dažiem mēnešiem viņi kļuva par Apustuļiem, un tagad viņi ir kļuvuši par to, ko viņi sauc par "Bishops".


Viņi uzsāka evaņģēliju, kam nav nekāda sakara ar Kristus pamatoto doktrīnu. Redzot dažus no tiem, jums ir grūti noticēt, ka viņi reiz zināja Jēzu Kristu; tie neatšķiras no pagāniem. Viņi rotā sevi ar rotaslietām un visu veidu kosmētiku. Sievietes valkā uz galvas parūkas, dzīslas un citas riebīgas frizūras. Lai gan viņi saka, ka viņi ir tikušies ar Kungu Jēzu Kristu, viņi, šķiet, nezina, ka sievietei, kas ir Dieva bērns, ir jāaptver galva Dieva klātbūtnē. Tie, šķiet, nezina, ka sieviete, kas ir Dieva bērns ir kleita pareizi, izvairīties make-up, rotaslietas, sātanisks apģērbs piemēram, bikses un citas vilinošu apģērbu.


Šīs sievietes gandrīz visas deva sev baznīcas vecāko nosaukumus, tas ir, viņi visi kļuva par mācītājiem, evaņģēlistiem, praviešiem, ārstiem, apustuļiem, nicinot Dieva Vārdu, kas aizliedz sievietēm mācīt un pārņemt varu pār vīriešiem. Tādējādi viņi ir kļuvuši par sātana patiesajiem instrumentiem, lai vadītu Dieva tautu apmaldīties, jo daudzi nezinoši kristieši viņu liecību dēļ ņem tos par Dieva bērniem. Jūs, Dieva bērni, lai tas jūs vairs nepārsteidz. Tas ir tikai vēl viens sātana plāns radīt neskaidrības Dieva darbā. Svētī Dievu par Gudrības Elementi.


Viens no šiem tā sauktajiem bijušajiem sātanistiem savā liecībā skaidri atklāj, ka sātans ir ierosinājis viņam atvērt veselu juvelierizstrādājumu veikalu ķēdi, paskaidrojot viņam, ka, pārdodot rotaslietas, tam jāļauj sātanam nepārtraukti iegūt cilvēka asinis un dvēseles. Tā ir viņa pati, kas mums saka, ka sātans viņai atklāja, ka visi, kas pērk Dārglietas, kļūst tieši par sātana un viņa dēmonu laupījumu. Viņa atklāj mums, ka rotaslietas, pateicoties vairākiem buramvārdi veikti uz tiem no tumsas pasaules, satur dēmonus, un ka tad, kad kāds pērk rotaslietas, tas ir faktiski dēmoni, ka viņš pērk, un ka tad, kad viņu mājā, šie dēmoni sūkāt asinis iemītnieku mājas nakts laikā. Tāpēc viņa zina labāk par jums un mani, ka rotaslietās ir dēmoni, kuriem ir ne tikai tie, kas tos valkā, bet pat tiem, kas dzīvo vienā mājā ar tiem, kas tos valkā. Bet, kad jūs redzat šo tā saukto bijušo sātanistu, jūs esat sašutuši. Viņa vienmēr ir rotāta ar visu veidu rotaslietām, pat visvairāk ekstravagants. Tas ir patiess evaņģēlija apmelojums. Neaizmirstiet, ka viena no sātana aģentu misijām ir Evaņģēlija apmelošana, lai radītu neskaidrības cilvēku prātos, lai tie, kas vēlas sekot Kungam, tiktu sajaukti.


Tie, kas lasa šīs liecības un ir sašutuši, redzot to autorus internetā, raksta mums, lai jautātu mums, kā ir iespējams, ka persona, kas apgalvo, ka ir redzējusi debesis un/vai Elli un kas pat ir satikusi Kungu Jēzu Kristu, piedzīvo pretējo tam, ko māca Dieva vārds. Atbilde ir vienkārša: tie nav no Dieva. Tāpēc pievērsiet uzmanību izteicieniem "bijušie sātanisti", ko izmanto, lai aprakstītu tos, kuri ir kalpojuši sātanam un apgalvo, ka ir pārveidojušies par Jēzu Kristu. Iespējams, ka daži no šiem reklāmguvumiem ir patiesi; bet šie tā sauktie bijušie sātanisti parasti ir nekas cits kā sātanisti. Tāpēc neļaujiet sevi pavedināt ar šiem sātaniskiem aģentiem, kas maskēti kā Dieva bērni. Izmantojiet mācību "Gudrības Elementi", kas atrodama vietnē www.mcreveil.org.


Tāpēc ziniet, mīļie, ka daudzas no šīm liecībām par Debesīm, Elli, tumsas pasauli utt, ir taisnība. Ja viņu autori nav no Dieva vai ja viņi izvēlas novērsties no Dieva, tas neatspēko šīs liecības. Vienkārši saprotiet, ka tie ir ēzeļi, kurus Dievs izmantoja, lai atklātu mums to, ko viņš gribēja mums atklāt. Vēstījums, ko ēzelis bija devis Balaamam, nāca no Dieva. Fakts, ka šis vēstījums patiešām nāca no Dieva, nepadarīja ēzeli par Dieva bērnu vai Dieva kalpu. Ēzelis deva savu vēstījumu Balaamam un palika ēzelis. Balaam saņēma Dieva vēstījumu, un bija brīvi paklausīt vai nepaklausīt. Tas attiecas uz jums šodien. Pēc tam, kad esat saņēmuši šīs liecības, ko Dievs mums dod caur šiem ēzeļiem, jūs varat brīvi nožēlot grēkus un baidīties no Dieva vai turpināt izklaidēties ar Dievu.


Dārgie brāļi un draugi, atcerieties reizi par visām dienām, ka tas, ka kāds ir redzējis Debesis un/vai Elli, nepadara viņu par Dieva bērnu. Tas, ka kāds kalpoja sātanam un pēc tam satika Jēzu Kristu, nepadara viņu par Dieva bērnu. Vairāki sātana kalpi, kuri apgalvo, ka ir pametuši viņu, lai sekotu Jēzum, vienmēr atgriežas pie sava īstā saimnieka sātana. Tāpēc ņemiet to, kas Jūs mudina liecībās, bet nenodarbojieties ar to autoriem. Dariet, kā Jēzus ieteica Mateja 23:1-3 "Tad Jēzus griezās pie ļaudīm un saviem mācekļiem ar šādiem vārdiem. 2Uz Mozus krēsla ir nosēdušies rakstu mācītāji un farizēji. 3Visu, ko tie jums saka, to darait un turiet; bet pēc viņu darbiem nedarait. Jo tie gan māca, bet paši to nedara."


Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā