Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

COVID-19 VAKCĪNA: PLANETĀRĀ GENOCĪDA PROJEKTS

(Atjaunināts 05 06 2024)


1- Ieviešana


Dārgie brāļi un draugi, mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai padarītu pieejamu Jums stenogrammu nelielu video Frédéric Chaumont, kas brīdina visu pasauli pret covid-19 vakcīnu, kas ir nekas, bet iznīcināšanu cilvēces ar dēmoniem, kas kontrolē pasauli. Šis brīdinājums ir pietiekami skaidrs un pietiekami dokumentēts, lai pārliecinātu skeptiskākos. Jūs atradīsit pašu videoklipu vai nu Frédéric tīmekļa vietnē, vai tīmekļa vietnē mcreveil.org. Jūsu labā un jūsu ģimenes labā ņemiet šo ziņojumu nopietni un pilnībā dalieties tajā. Visa pasaule ir jābrīdina, kamēr vēl ir laiks.


Pasaule ir tendence uz tās beigām un zvēra zīme, kas bija pareģoja Bībelē pirms dažiem tūkstošiem gadu, ir aptuveni darboties, ar atnākšanu Antikrists valdīšanas. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, izlasiet Mācību ar nosaukumu "Zvēra zīme", kas atrodama tīmekļa vietnē www.mcreveil.org sadaļā Beigu laiki.


Šī inde, ko sauc par Covid-19 vakcīnu, kad tā tiks palaista, tiks uzspiesta cilvēkiem gandrīz visās pasaules valstīs kā nosacījums ceļošanai, darbam, ceļošanai, iepirkšanās utt. Tas būs nosacījums, kas jāizpilda, lai būtu pieejams viss un baudītu tās brīvības. Ļoti labi atcerieties, ka šim pretīgajam lēmumam, kas tiks pieņemts, domājams, lai cīnītos pret Covid-19 pandēmiju, nebūs nekāda sakara ar vēlmi pasargāt cilvēkus no jebkura vīrusa. Tas ir sātanisks plāns iznīcināt cilvēci.


Mēs esam darījuši pieejamus citus vērtīgus rakstus, kas atklāj šo sātana plānu, tostarp "Dāvids Icke: Covid-19 Sazvērestība"; "Covid 19: Efektīvu Terapiju Aizliegums"; "Covid-19: Maskas un Barjeras žesti ir Bezjēdzīgi"; "Covid-19: sulīgs tirdzniecība slimnīcām"; "Covid-19 Meli Atklāta"; "Ārsts Brīdina Pret Covid Vakcīnu"; "Covid-19 Vakcīnas: Masu Iznīcināšanas Ieroči"; "Profesors Jean-Bernard Fourtillan Briesmās"; "Bēru direktors pakļauj melus no Covid"; "Vakcīna: Ārkārtīgi Bīstams Inde"; "Patiesība par AIDS"; "Mākslīgā Medicīna: Organizēts Genocīds"; utt un vairāki video. Visus šos rakstus atradīsit www.mcreveil.org vietnē.


2- Vakcīnas Brīdinājums - Visa Patiesība


Frédéric Chaumont, vietnei verite-covid19.fr. Sveiki visiem. Šeit ir patiesība par vakcīnu, ko jaunā pasaules kārtība vēlas uzlikt mums visiem. Pirms mēs ejam tālāk, brīdinājums par šo videoklipu mums šķiet nepieciešams. Viss, ko jūs redzēsit un dzirdēsit šajā videoklipā, ir bijis plašu pētījumu priekšmets, pateicoties profesora Jean-Bernard Fourtillan sadarbībai un pateicoties ārsts Christian Tal Schaller. Viss, ko dzirdēsit, ir pilnībā pārbaudāms saitēs zem šī videoklipa, kā arī vietnē www.verite-covid19.fr.


Ļaujiet mums novērot šo patentu: WO 2020/060606 A1, kura pretendents ir neviens cits kā Microsoft uzņēmums, kuru cita starpā izveidoja Bill Gates. Šis dokuments ir datēts ar 2020. gada 26. Martu. Šis patents aptver ļoti lielu skaitu valstu. Patiesībā gandrīz visa planēta. Apskatīsim šo modeli tuvāk. Kriptovalūtas sistēma, izmantojot ķermeņa darbības datus. Kas tas ir?Mazais cilvēks apakšā pa kreisi, tas ir jums, tas ir man, pirmais, kas nāk.


Sensor ir nanodaļiņas, kas tiks pievienotas vakcīnas pudelei. Tas ir mazliet kā mikroshēma, kuru jūs implantējat zem sava kaķa vai suņa ādas. Atšķirība ir tāda, ka mēs atradīsim tūkstošiem, pat miljoniem, vienā vakcīnas devā. Pēc vakcīnas injicēšanas jūs tos saglabāsiet līdz nāvei un pat pēc tam. Tas nebūs iespējams atbrīvoties no tā, jūs esat atzīmēts uz mūžu.


User Device, kas tas ir? Tas ir jūsu mobilais tālrunis. Tas varēs sazināties ar nanodaļiņām, kas cirkulēs jūsu vēnās. Protams, jūsu mobilais tālrunis ir savienots ar internetu ar... ar ko? Ar jaunajiem 5G tīkliem! Tāpēc iestādes var jūs atrast jebkurā dienas vai nakts laikā..


Tas ir kaitinoši. Vēlaties mest savu mobilo tālruni upē? Jūs vēlaties to uzspridzināt mikroviļņu krāsnī? Tas ir bīstami. Bet esiet uzmanīgi,ja šķērsojat personu, kurai ir mobilais tālrunis, jūs atkal identificējat. Un jā! Visi mobilie tālruņi ap jums ir smērēšanās jums. Lai vairs netiktu pamanīts, Jums būs jāiet okeāna vidū, tuksneša vidū vai mežā, ja jūs neatbilstat nevienam, kam ir mobilais tālrunis. Ko darīt, ja visi izmet savu mobilo tālruni? Jā, bet mēs nedrīkstam aizmirst, ka 5G relejus bez problēmām var atrast elektriskajos skaitītājos, pilsētu mēbeļu konstrukcijās, autobusu pieturās, radaros, sarkanās gaismas,... Tāpēc, lai vairs netiktu pamanīts, būs nepieciešams doties uz citu planētu."


Tagad vienkāršosim mūsu shēmu.Vakcīna un nanodaļiņas tiek sajauktas šļircē. Un tā vakcīna un nanodaļiņas tiek injicētas jūsu ķermenī vienlaicīgi. No šī brīža jūsu mobilais tālrunis nekavējoties atradīs jūs. Un ar 5G tīklu burvību jūsu atrašanās vieta vairs nav noslēpums iestādēm.


Kas ir šīs vakcīnas izvēlnē? Šeit ir kopsavilkums par vakcīnas mocībām, ko viņi vēlas injicēt jūsu organismā:


- 4 HIV1 fragmenti: AIDS vīruss ka dod vakcinētus cilvēkus, AIDS sindroms un no tā izrietošie imūndeficīta.
- Malārijas dīgļu DNS sekvences, kas vakcinētiem cilvēkiem dod malāriju.
- 157 papildu DNS un olbaltumvielu sekvences (skatīt ASV Patentu 8.243.718 B2) , kuru klātbūtne un loma nav izskaidrota.
- Nanodaļiņas, kas ļaus galīgi kontrolēt vakcinētos cilvēkus ar 5G.


ChAdOx1 ncov-19 vakcīna, ko viņi vēlas injicēt jūsu organismā, satur:


- ChAdOx1 nCov-19: koronavīrusa Covid-19, ko pārvadā adeno-vīrusa vektors ChAdOx1.
- Nanodaļiņas, kas aprakstītas patentā Microsoft PCT/US 2019 / 038084 , kas ļaus, no jūs kontrolēt ar 5G.
- Konservatīvie Dezinfekcijas līdzekļi, vai nu Thimerosal vai formaldehīds, un antibiotikas.


Covid-19 ir mākslīgs koronavīruss, ko Francijā ražo Pasteur institūts no dabīgā Coronavirus Sars-CoV. Covid-19 ir rezultāts vairākām ģenētiskām manipulācijām, kas veiktas ar Coronavirus Sars-CoV celmu, kas saistīts ar smagu akūtu respiratoro sindromu SARS, kas iegūts no parauga, kurš minēts ar numuru 03 15 89, kas savākts no bronho-alveolāras mazgāšanas pacientiem, kas inficēti ar Coronavirus Sars-CoV, zinātnieki no Pasteur institūta pirms 2003. gada Francijas slimnīcā Hanojā, Vjetnamā.


Pirmais solis: Sars-CoV1 tika ražots ar pirmo patentu 2003, Eiropas patentu EP 1 694 829 B1 un ASV patentu 012 8224 A1, no Sars-CoV savākti Hanojā pirms 2003.


Otrais posms: Sars-CoV2 bija turpinājums pirmajam patentam US 012 8224 A1, kuru 2011. gadā aizsargāja otrais patents US 8 243 718 B2 no Sars-CoV1.


Trešais posms: Covid-19 tika ražots no Sars-CoV2, ievietojot četras HIV sekvences, AIDS vīruss, lai ARN, savā genomu. Covid-19 tēvs ir Ārsts Frédéric Tangy direktors Vaccine Innovation pie Pasteur institūts.


Visbeidzot, Covid-19 tika ražots Francijā, franču zinātnieki no Pasteur institūta, no Dabas Coronavirus Sars-CoV, un pēc tam nodota Wuhan, kur francūzi no Pasteur institūta apzināti atbrīvo to bez zināšanām zinātnieku no Wuhan laboratorijas un Ķīnas valdība. Kad viņa saka: "Covid-19 Nav ķīniešu vīruss", Ķīna nemelo!


Pēc injekcijas vakcīnai nebūs tūlītējas iedarbības. Tikai vēlāk jūs mirsiet no malārijas, AIDS vai jebkuras citas slimības, pret kuru jūsu imūnsistēma vairs nevar kaut ko darīt. Visbeidzot, ar piespiedu izveidi imūndeficītu, šī vakcīna atņems no jums jebkādu veidu, kā izārstēt jebkuru slimību, perfektu noziegumu pret cilvēci.


Tātad jūs varat izmērīt pakāpi perversijas šīs vakcīnas ieroci. Mēs aicinām visus cilvēkus, kuri uzskata, ka šajā videoklipā sniegtā informācija ir viltotas ziņas, lai pārbaudītu tās precizitāti šajā videoklipā sniegtajās saitēs.


Tātad beidzas šī video secība, kuru es iesaku jums lejupielādēt bez mērenības un dalīties plaši. Paldies par jūsu uzmanību, un es novēlu jums visu veiksmi.


3- Šīs sātaniskās vakcīnas veicinātāji


Šīs sātaniskās vakcīnas veicinātāji ir Bils Geitss un viņa sabiedrotie:


Bils Geitss, Emmanuel Macron, Jacques Attali, Agnès Buzyn, Yves Lévy, Olivier Véran, Jérôme Salomon, Dominique Martin, Tedros Adhanom Ghebreyesus, Anthony Fauci, Frédéric Tangy, Adrian Hill.Tur jums iet! Cilvēki zina, kas viņus sagaida! Viss, kas paliek, ir, lai viņš attiecīgi rīkotos…


Profesors Jean-Bernard Fourtillan
Ārsts Serge Rader
Ārsts Christian Tal Schaller
Frédéric Chaumont


4 -Secinājums


Dārgie brāļi un draugi, zina, ka nekad nav bijis laba vakcīna, kā jūs varat izlasīt rakstā ar nosaukumu "Vakcīna: Ārkārtīgi Bīstams Inde", ko jūs atradīsiet www.mcreveil.org mājas lapā, veselības sadaļā. Bet atšķirībā no citām vakcīnām, kas bija paredzēti genocīdu tikai dažas cilvēku grupas, šī vakcīna pret Covid-19 ir unikāla, jo tā mērķis ir iznīcināt visu cilvēci. Izglābieties no šīs samaitātās cilts. Laiki ir beigušies. Mēs dzīvojam to, ko Bībele sauc par beigu laikiem. Bībeles pravietojumi tiek izpildīti mūsu acu priekšā. Tiem, kas neticēja Bībelei, ir pienācis laiks pievērst uzmanību tam. Mēs iesakām jums, pat no ziņkārības, lasīt to, ko Bībele pareģoja pirms vairākiem tūkstošiem gadu, salīdzinot ar beigu laikiem. Izlasiet Mateja 24. nodaļu, lūkas 17. nodaļu un dodieties caur Atklāsmes grāmatu.


Tagad, kad ir pierādīts, ka Covid-19 vakcīna ir inde, kuras postošo sekas būs neatgriezeniskas, viss, kas Jums jādara, ir aizbēgt no tā. Jums vajadzētu kategoriski atteikties lietot covid-19 vakcīnu. Šī sātaniskā inde ne tikai iznīcinās jūsu ķermeni, tā arī iznīcinās jūsu dvēseli. Es gribu, lai jūs zināt, ka visi tie sliktie puiši, kas mudina jūs veikt šo vakcīnu, ir vampīri. Viņi ir pārdevuši savas dvēseles velnam un nevēlas iet bojā vieni paši. Viņi ir dēmoni. Neklausieties viņos! Ja jūs vēlaties saprast šo cilvēku dabu un kāpēc viņi ir tik ļauni, izlasiet mācību ar nosaukumu "Gudrības Elementi", kuru jūs atradīsiet vietnē www.mcreveil.org.


Brīdinājums: Kad tiek uzsākta sātaniskā Covid-19 vakcīna, jūs redzēsiet vairākus šīs pasaules līderus, kas uzstājas televīzijā, kļūst vakcinēti priekšā visiem. Neiekrīt šo liekuļu lamatās. Daži saņems savu vakcīnu, kas atšķiras no vakcīnas, ko viņi uzliek Jums, citi vienkārši izliksies, ka vakcinēsies. Atcerieties, ka šie cilvēki ir īsti noziedznieki, cilvēki jums nekad nevajadzētu nopietni. Tāpēc, pat ja redzat, ka viņi vakcinējas, neatdariniet viņus. Nekad nepieņemiet šo indīgo mūžīgās nāves vakcīnu. Šī vakcīna novedīs jūs pie fiziskas nāves un garīgas nāves. NEŅEMIET TO! NEŅEMIET TO! NEŅEMIET TO!


Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā