Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

DAVID ICKE:KORONAVĪRUSS SAZVĒRESTĪBA

(Atjaunināts 05 06 2024)


1- Ieviešana


Cienījamie brāļi un draugi, mēs vēlētos sniegt jums izvilkumu no britu autora un runātāja Dāvids Icke intervijas par tā saukto Covid-19 pandēmiju, kas pašlaik paralizē visu pasauli. No šīs intervijas ir skaidrs, ka Covid-19 pandēmija ir neapstrādāta Elles aģentu montāža, kas valda šo pasauli. Šīs skumjās komēdijas patiesais mērķis ir pabeigt Jaunās Pasaules Kārtības projektu, ko šie Luciferieši ir sākuši kopš tā laika, bet kas pēc viņu projekcijas bija tālu atpalicis.


Kā mēs jau vairākus gadus esam paziņojuši jums, mēs dzīvojam laika beigās, un saskaņā ar Bībeles pravietojumiem visa pasaule drīz kļūs par nepieredzētu diktatūru, kā rezultātā tiks konfiscētas visas cilvēku brīvības. Mēs gatavojamies ievadīt to, ko Bībele sauc par Antikrista valdīšanu, valdīšanu, kuras laikā nauda Šķidrums pazudīs, un katrs zemes iedzīvotājs, par dzīvot vai izdzīvo, būs spiests pieņemt blusu vai nu uz rokas, vai uz pieres. Visiem no jums, kas nekad nav dzirdējuši par šo tēmu, iesakām izlasīt Jāņa Atklāsmes grāmatas 13. nodaļu, kas ir pēdējā Bībeles grāmata, vai mācību ar nosaukumu "Zvēra zīme", kuru jūs atradīsiet vietnē www.mcreveil.org.


Šī Dāvids Icke intervija, ko veica žurnālists Brian Rose no ziņu kanāla Londonas Real, ļaus jums pilnībā saprast, kas slēpjas aiz šī gadsimta meliem, ko sauc par Covid-19. Tāpēc ļoti labi atcerieties, ka koronavīruss pastāv; starp citu, tas vienmēr ir pastāvējis; bet Covid-19, kas uzcelts kā pandēmija, ir maskarāde, kuras mērķis ir tūkstošiem gadu izveidot Bībelē paziņotā Antikrista valdīšanu. Teksts ir piecās daļās. Mēs iesakām to pilnībā izlasīt.


[Intervijas sākums]


2- Covid-19 Ir krāpšana


Brian: Es esmu Brian Rose. Mans viesis šodien ir Dāvids Icke, Britu autors un runātājs, kas kopš 90.gadiem pazīstams kā pētnieks un profesionālis sazvērestības jomā. Jūs definējat sevi kā pilna laika izmeklētāju, kura mērķis ir noteikt, kas un ko faktiski kontrolē pasauli. Jūs esat 21 grāmatu un 10 DVD autors, un esat lasījis lekcijas vairāk nekā 25 valstīs, lielās publiskās konferencēs, kas dažkārt var ilgt 10 stundas un aizpildīt stadionus, piemēram, Vemblija arēnā. Es atzinīgi vērtēju jūs otro reizi dažu nedēļu laikā, lai runātu par Covid-19 pandēmiju un ierobežošanu, gaidāmo ekonomisko lejupslīdi, 5G tehnoloģijas ietekmi, mūsu tiesību pārkāpšanu un vārda brīvības pārkāpšanu. Dāvids, Laipni Lūdzam Londonas Real.


Dāvids: Pateicoties, Brian.


Brian: Kopš mūsu pirmās intervijas ir pagājušas 19 dienas. Kopš tā laika mums ir teicis, ka visā pasaulē miljoniem cilvēku ir inficēti. Nāves gadījumu skaits tagad tuvojas 100 000. Gandrīz 3 miljardi cilvēku ir bloķēta uz leju savās mājās. Tirgi ir samazinājušies par 30% un notiek globālā lejupslīde. Video no mūsu pēdējās intervijas gāja vīrusu, Dāvids. Vairāk nekā 7 miljoni skatījumu, un tas ir ieguvis visvairāk komentāru, ko jebkad esmu ierakstījis savas izrādes vēsturē, kas liek man domāt par vienu lietu: cilvēki vēlas dzirdēt jūsu viedokli un cilvēki vēlas dzirdēt patiesību.


Dāvids, kā jūs zināt, es nepiekrītu visam, ko jūs sakāt, bet es cīnīšos līdz pēdējam elpas vilcienam, lai aizstāvētu jūsu tiesības runāt. Laikā, kad šajā valstī regulators aizliedz plašsaziņas līdzekļiem runāt par "sazvērestības teorijām, koronavīrusu un 5G", man ļoti nobažījusies. Daudzi cilvēki joprojām ieteica man nedarīt šo interviju. Bet es nāku no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur pašlaik tiek pārkāpti mūsu konstitūcijas pirmie grozījumi, kas ir tiesības uz vārda brīvību un preses brīvību. Džordžs Orvels savā slavenajā grāmatā 1984 teica: "šajos universālā maldināšanas laikos patiesības stāstīšana ir revolucionārs akts." Un Dāvids, tas ir tas, ko mēs šodien darīsim. Godīgi sakot, man bija jautājums, Vai mēs pat šodien varētu būt šeit. Es domāju, ka mēs varētu aizliegts veikt šo intervija. Tātad, ko mēs sākam ar? Vai ir vīruss?


Dāvids: Kopš mūsu pēdējās sarunas, Brian, es esmu pavadījis lielāko daļu sava laika, apēdot visu iespējamo informāciju, neatkarīgi no tā, vai tā ir informācija no virusologiem, speciālistiem, ārstiem visā pasaulē, neatkarīgi no tā, vai tā ir no Amerikas Savienotajām valstīm, Vācijas, Austrijas, Itālijas, cilvēkiem, kuriem nekad nav atļauts runāt televizorā, neatkarīgi no tā, vai tas ir BBC vai CNN, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka viņi sajauc šīs mānīšanas oficiālo versiju. Ko darīt, ja cilvēki dodas uz manu vietni Davidicke.com kad Šī izrāde ir beigusies, viņi atradīs virkni video; "Jūsu klausītāju uzmanībai", video, kur jūs varat dzirdēt šos ārstus un citus, kas kuri visi savā veidā apstiprina visu, ko es jums šodien pastāstīšu. Tāpēc es neesmu tas, kurš to visu iedomājas. Tas būtu nelietderīgi. JJums vajadzētu vai nu apskatīt faktus un klausīties, ko speciālisti saka, vai neko nedarīt.


Tātad, šeit ir, lai sāktu ar. Un es esmu pārliecināts, ka tas, ko es teikšu, šokēs vairāk nekā vienu. Nav Covid-19. Tā neeksistē. Un šodien es jums paskaidrošu, kāpēc tas tā ir, un kā tādēļ pandēmijas uztvere varētu tikt mazināta. Viens no ārstiem, kuru esmu klausījies, ir Dr Andrew Kaufman no Amerikas Savienotajām Valstīm. Viņš strādā psihiatrijā. Un viņš, tāpat kā citi ārsti, kurus jūs nekad neredzēsit BBC, sāka skatīties notikumu secību, kas mūs ieguva tur, kur mēs esam. Un šeit ir, kā tas notika.


Ķīnā cilvēki sāka saslimt kāda iemesla dēļ. Un Ķīnas varas iestādes paņēma ģenētiskos paraugus no šķidrumiem slimnieku plaušās, ļoti nelielu skaitu no tiem; un viņi atrada to, ko mēs saucam par ģenētisko materiālu. Tas nebija izolēts vīruss. Bet ģenētiskais materiāls, ko tur var atrast visu veidu iemeslu dēļ, ieskaitot plaušu vēzi. Un viņi nolēma, ka slimības cēlonis bija vīruss, ko sauc par Covid-19. Bet nevienā brīdī viņi neizolēja šo tā saukto vīrusu no pārējā šī ģenētiskā materiāla, kas lielā mērā atrodams lielākajā daļā cilvēku.


Tāpēc Ķīnā, pamatojoties tikai uz simptomiem, viņi sāka diagnosticēt cilvēkus pat pirms testu uzsākšanas. Iespējams, esat dzirdējuši šo atkārtoto tēmu par koronavīrusa vai Covid-19 simptomiem, jo ir vairāki koronavīrusi. Šī atkārtotā frāze ir "gripai līdzīgi simptomi". Šos gripai līdzīgos simptomus var izraisīt plašs cēloņu klāsts, taču viņi pieņēma lēmumus, pamatojoties uz simptomiem, kas var rasties no daudziem dažādiem cēloņiem, un teica, ka šie simptomi tagad ir Covid-19. Tātad, jums ir simptomi, kas līdzīgi gripas simptomiem, viņi saka Covid-19. Tātad mēs nonākam pie arvien lielāka inficēto cilvēku skaita. Vēlāk es jums pastāstīšu par citu elementu attiecībā uz Ķīnu un attiecībā uz rietumiem attiecībā uz 5G.


Pēc tam viņi izstrādāja šo testu vai sāka izmantot šo testu, lai pārbaudītu Covid-19. Šo testu sauc par RT-PCR. Viņš nepārbauda Covid-19. Tas pārbauda ģenētisko materiālu, kam ir atšķirīga satura slodze, ko izraisa daudzi cēloņi, un visi ir vienādi atšķirīgi. Un, ja jūs esat pārbaudīts pozitīvs attiecībā uz ģenētisko materiālu, nav Covid-19, jums tiks diagnosticēts kā Covid-19. Un, ja jūs nomirsit, tiks teikts, ka esat miris no Covid-19.


Tagad parunāsim par šo RT-PCR testu. To izstrādāja, 1984. gadā izgudroja amerikāņu bioķīmiķis Kary Mullis. Šo testu izmanto, lai diagnosticētu vairākas lietas. Piemēram, šis testu tika izmantots, lai mēģinātu diagnosticēt plaušu vēzi. Šis pats testu, kas izseko ģenētisko materiālu, ar kuru viņi jums saka: "Tu esi pozitīvs, jums ir Covid-19". Un ko teica Kary Mullis? Testa izgudrotājs teica: "šo testu nedrīkst izmantot infekcijas slimību diagnosticēšanai". Tas bija pats šī testa izgudrotājs, kurš to paziņoja. Un kādus līdzekļus viņi izmanto, lai noskaidrotu, kurš ir inficēts ar Covid-19? Testu, kuru nevajadzētu izmantot, lai to noteiktu.


3- Lūk, kāpēc cilvēki vienmēr testu pozitīvs Koronavīruss


Dāvids: Tātad viņi pārbauda šo ģenētisko materiālu, un viņi jums saka, ka jums ir Covid-19. Bet tam ir vēl viens aspekts. Šis testu pastiprina ģenētisko materiālu. Citiem vārdiem sakot, tas pārāk dimensionizē to. Un, tā kā tas aug amplifikācijas ciklā, tas, ko jūs sakāt, ir slimības cēlonis, kļūst svarīgāks, un jūs to varat redzēt vēl vairāk. Bet viss pārējais ģenētiskā materiāla saturs tiek pastiprināts. Tomēr gandrīz ikvienam ir liela daļa no šī ģenētiskā materiāla. Un tas ir, kā testu darbojas. Tādējādi ir ļoti viegli manipulēt ar skaitļiem.


Pieņemsim, ka tiek veikti 30-35 pastiprināšanas cikli. Jūs nogādāsit lai pozitīvu testu virkni lietu šajā ģenētiskajā materiālā, kas pēc tam ir redzams šajā līmenī. Tāpēc mēs iegūsim dažus pozitīvus, kurus jūs sauksit par Covid-19. Bet jūs saņemsiet dažus negatīvus, jo jūs neuzrādījāt visu šo materiālu visā testa procesā. Bet jūs pastiprinājāt ģenētisko materiālu, teiksim, 60 reizes. Importējot šādu ģenētiskā materiāla satura daudzumu, lai apmierinātu testa procesu šajā amplifikācijas līmenī, gandrīz visi tiks pārbaudīti pozitīvi, jo viss ģenētiskais materiāls, kas atrodas lielākajā daļā cilvēku organismā, tagad tiks pārbaudīts pozitīvi šīs ievērojamās pastiprināšanas dēļ. Tas nozīmē, ka pastiprināšanas cikla skaits, ko izmantojat dažādās valstīs, nosaka pozitīvo testu skaitu, ko saņemat. Tātad jums vienkārši jāpalielina pastiprināšanas, lai iegūtu arvien pozitīvākus rezultātus, un jūs to saucat par Covid-19.


Brian: Un pastiprinājums nozīmē testa jutīguma pakāpi?


Dāvids: Veikt, piemēram, pin simboliski, pin galvu. Tas ir tik mazs, ka jūs to īsti nevarat noteikt. Bet, ja jūs to pastiprina, tas kļūst daudz lielāks, un tagad jūs varat sākt aplūkot tās dažādās sastāvdaļas.


Brian: Un tas ir tas, ko testu dara. Tas pastiprina šos elementus.


Dāvids: Bet tur ir kaut kas cits. 1890. gadā bakteriologs un ārsts Robert Koch izstrādāja testu, ko sauc par Koch postulātu, saskaņā ar kuru četri kritēriji var pierādīt, ka aģents, tā sauktais infekcijas izraisītājs, patiešām ir iemesls tam, ko jūs sakāt, ka tas ir. Tas ietver: vienu, ka visiem, kas pakļauti šim aģentam, ir tādi paši simptomi. Divi, neatkarīgi no tā, vai jūs izolējāt šo aģentu, to saucat par vīrusu, baktērijām vai neatkarīgi no tā, tāpēc nav neviena cita materiāla, tikai tas; tātad nav infekcijas, tāpēc nav viltus pozitīvu, kā es aprakstīju, jūs to vienkārši izolējat. Trīs, kad jūs lietojat šo elementu un injicējat to uzņēmējā, kas dzīvo, šis saimnieks saņems to, ko jūs sakāt, ir iemesls. Un četri, no šī saimnieka, jūs varat ņemt materiālu, kas, pēc jūsu domām, izraisa infekcijas slimību šajā personā un injicē to vēlreiz kādam citam, kurš to nozvejos.


Kas attiecas uz Covid-19, neviens no šiem četriem Koch postulātiem, kurus kopš 1890. gada izmanto mūsdienu medicīna visā pasaulē, lai pierādītu, ka tā inficē un izraisa to, neviens nav ticis izmantots vai ievērots. Tāpēc mēs nonākam pie cita elementa, ko Andrew Kaufman ir identificējis, un tas ir lielisks novērošanas un izpētes darbs, ko jūs varat redzēt šajā video DavidIcke.com. kad šūna ir saindēta, tā izdala tā sauktos eksosomus. Tas ir daļa no dabas, ikdienas imūnās sistēmas reakcija uz saindēta šūnām. Šie eksosomi tiek atbrīvoti, un tie tiek atbrīvoti tikai tad, kad šūna ir saindēta. To var saindēt daudzu iemeslu dēļ, piemēram, toksicitāte; to var arī saindēt stresa un bailes dēļ.


Vai jūs varat iedomāties stresu un bailes, kas tagad izpaužas pasaulē, šajā periodā, kad iedzīvotāji ir spiesti palikt mājās? Šo saindēšanos var izraisīt slimība, infekcija. Un to var izraisīt elektromagnētiskie lauki, elementi, kurus nevajadzētu atstāt novārtā, un jūs sapratīsiet, kāpēc, kad mēs tuvojamies jautājumam par 5G. tāpēc šīs eksosomas tiek atbrīvotas, un viena no viņu lomām ir padarīt saindētas šūnas, kad tās pārvietojas, brīdina citas šūnas, "Ir problēma. Sagatavoties jūs. Paskaties, šeit ir problēma". Tātad pietiek ar to, ka šiem dažādajiem iemesliem ir saindētas šūnas, lai eksosomas tiktu atbrīvotas. Tādējādi Kaufman sāka novērot, kā izskatījās mikroskopā uzņemto eksosomu fotogrāfijas. Un tad viņš paskatījās uz fotoattēlu, kas uzņemts mikroskopā par to, kas tiek apgalvots kā Covid-19. Šīs divas fotogrāfijas bija tieši tādas pašas.


Pēc tam viņš sāka pārbaudīt eksosomu ģenētisko sastāvu, kas atrodams plaušu šķidrumā cilvēkiem, kuri cieš no plaušu problēmām, jo problēmas rada eksosomu izdalīšanās; un viņš pārbaudīja ģenētisko sastāvu, kas uzrādīts par Covid-19. Un izrādās, ka šīs divas kompozīcijas ir tieši vienādas visos aspektos. Un eksosoms un tā sauktais Covid-19 arī piestiprinās viens kā otram uz tiem pašiem šūnu receptoriem. Kā Kaufmans mums ir parādījis, tas noteikti ir tas pats. Tādējādi viņi paņēma ķermeņa dabiskās reakcijas mehānismu, proti, imūnsistēmas reakciju uz toksiskām šūnām, un viņi to pārdēvēja par Covid-19. Tagad šis ģenētiskais materiāls, ko viņi paņēma no cilvēku plaušām un kas ir šī testa pamatā, pēc savas būtības saturēs šīs eksosomas. Tātad viņi atklāj dabisku cilvēka imūnsistēmas reakcijas mehānismu, šo sekrēciju no saindētām šūnām, un viņi to sauc par Covid-19.


4- Patiesais covid-19 upuru skaita iemesls


Un tā kā ikviens, kam ir kāds šūnu toksicitātes līmenis, gatavojas ražot šīs eksosomas, pozitīvās testēšanas potenciāls ir bezgalīgs, Ak jā, Covid-19, tā ir pandēmija. Šis pasaules sektas, ka man ir denonsēts uz 30 gadiem, kas nospiež visu pasauli uz šo pasaules fašistu Orvela valsts, nav robežu. Tas darbojas ēnā, visās valstīs. Politiķi nāk un iet. Šīs sektas locekļi joprojām ir tur. Ķīna ir viens no tās lielākajiem centriem, kopā ar Ameriku, Izraēlu, Lielbritāniju, Vāciju un Itāliju. Tik vienkārši sekojiet notikumu hronoloģijai.


Gada sākumā Ķīnā viņi nolemj, ka tas ir vīruss. Šeit nāk 5G elements, par kuru es runāšu vēlāk. Viņi neizolē vīrusu, viņi to pārbauda vai drīzāk to vispirms diagnosticē, pamatojoties uz simptomiem. Tad viņi sāk veikt testus,un viņi izmanto šo testu, lai noteiktu ģenētisko materiālu, nevis Covid-19. Tad vīruss sāk virzīties uz rietumiem. Un ārsti, medmāsas, veselības aprūpes speciālisti, rietumnieki utt. tiek informēti, ka šis Covid-19 virzās. Pasaules Veselības organizācijas (PVO) trauksmes signāls: "tā ir pandēmija!" (Un mēs redzēsim vēlāk, kurš ir PVO īpašnieks), "un šeit ir simptomi." Tātad, ko viņi sāk darīt? Ikvienam, kam ir gripai līdzīgi simptomi, tagad tiek diagnosticēts Covid-19, pamatojoties uz šiem nepatiesiem simptomiem. Un tā skaitļi sāk pieaugt.


Problēma ir tā, ka tai vajadzētu būt nāvējošam vīrusam. Bet nav pietiekami daudz cilvēku, kas mirst, lai pamatotu šo kvalifikāciju. Un tas ir tas, ko viņi sāk darīt. Ikviens, kurš saslimst, neatkarīgi no iemesla, pat nokrītot pa sasodītajām kāpnēm, starp citu, un dodoties uz slimnīcu, tagad tiek pārbaudīts Covid-19. Un tā kā šis testu ir ģenētiskā materiāla skrīninga testu, kā atgādinājums, šis ir atrodams daudzu cilvēku ķermenī, viņiem ir daudz pozitīvu rezultātu. Pat ja viņi tiek hospitalizēti vēža, progresējošas stadijas, sirds slimību vai sirds mazspējas un citu iemeslu dēļ, kam raksturīgi gripas simptomi, ja viņu tests ir pozitīvs attiecībā uz Covid-19, ja viņi mirst, viņi tiek diagnosticēti kā oficiāli miruši no Covid-19. Tāpēc ir arvien vairāk cilvēku, ģimeņu, mīļoto, kas saka, ka viņu ģimenes loceklis ir diagnosticēts kā miris no Covid-19, kad tas nav. Viņš nomira no tā vai tā, viņam bija šī vai tā slimība bija vairākus gadus.


Šeit ir lielisks piemērs, un es vēršos pie cilvēkiem visā pasaulē, kuri skatās šo izrādi. Edijs Large, kurš bija slavens komiķis, kurš pazīstams ar savu jautro duetu ar nosaukumu Little un Large, jau kādu laiku bija cietis no sirds problēmām. Sirds mazspējas dēļ viņš devās uz slimnīcu, un, kamēr viņš tur bija, viņi viņu pārbaudīja un diagnosticēja pozitīvi Covid-19. Diemžēl viņš nomira, un plašsaziņas līdzekļi tādējādi ir formulējuši paziņojumu par viņa nāvi: Eddie Large nomira slimnīcā pēc tam, kad tika pārbaudīts pozitīvs Covid-19. Viņš nomira no sirds mazspējas, bet diagnoze ir Covid-19. Un skaitļi turpina pieaugt.


5- Plašsaziņas līdzekļi melo par covid -19 nāves gadījumu skaitu


Brian: Un jūs sakāt, ka kopējais nāves gadījumu skaits pasaulē nav mainījies, bet mēs tos pārklasificējam kā Covid - 19, jo tie tika pārbaudīti pozitīvi pret Covid-19. Un jūs sakāt, ka valoda ir interesanta, jo viņi nesaka, ka viņi mirst Covid-19 dēļ, bet ka viņi mirst pēc pozitīvas Covid-19 pārbaudes.


Dāvids: Jā, tas ir patiešām interesanti. Es to esmu teicis daudzas dienas. Ievērojiet plašsaziņas līdzekļu valodu. Lielākā daļa no viņiem nesaka, ka šī persona vai šis cilvēku skaits nomira no Covid-19. Ir diezgan grūti mirt no kaut kā, ko pat nevar pierādīt. Viņi saka, un tas ir formulējums, ko viņi visu laiku atkārto, "šie cilvēki nomira pēc tam, kad tika pārbaudīti pozitīvi attiecībā uz Covid-19", nevis Covid-19 dēļ. Bet redzēt, ko tas nozīmē. Ak, Edijs Large ir miris no Covid-19, Ak, visi viņu noķers. Jūs kontrolējat numurus, kā jūs nododat citu cēloņu simptomus uz "Jums ir Covid-19". Jūs kontrolējat numurus pēc tā, kā jūs pārbaudāt ne Covid-19, bet ģenētisko materiālu. Un jūs kontrolējat to cilvēku nāves gadījumu skaitu, kurus jūs norādāt kā mirušus no Covid-19, kamēr viņi ir miruši no citām lietām.


Jāatzīmē, ka cilvēkiem, kuri tika identificēti kā miruši Covid-19 rezultātā, bija termināls vēzis. Un šeit ir daži numuri Jums, Brian. Šie ir Itālijas medicīnas iestādes oficiālie dati, kurus mēs Lielbritānijā saucam par Nacionālo veselības dienestu. 99% cilvēku, kas miruši no Covid -19 Itālijā, cieta no vienas vai vairākām veselības problēmām, par kurām viņi bija hospitalizēti. Tātad, tas ir ļoti viegli likt uz kontu Covid-19, nāvi cilvēkiem, kuri mirst no kaut kas cits. Tas nenozīmē, ka visi ārsti un medmāsas ir šāvienā. Tas ir pietiekami, lai augsta ranga persona viņiem pastāstītu, kas viņiem jādara, un viņi to darīs. Tas ir, kā tas darbojas.


Pēdējo reizi, kad es paskatījos, nāves gadījumu skaits, visi cēloņi, Eiropā kopumā un Apvienotajā Karalistē, nebija palielinājies salīdzinājumā ar pagājušo gadu, tā, ka tas pat sāk aptvert visus cilvēkus, kuri saskaņā ar informāciju, mirst no Covid-19. Iemesls ir tas, ka (bet tas varētu mainīties tādu iemeslu dēļ, kurus es pieminēšu, kad mēs runājam par 5G), cilvēku skaits, kas mirst, nav augstāks. Bet cilvēki, kas mirst, tiek uzrādīti kā miruši no Covid-19, kamēr viņi ir miruši no citām lietām. Tagad novērojam, kas notiek Lombardijā, Itālijas epidēmijas centrā, kas ir šādas uzmanības centrā, un pārējā Eiropa un Rietumu pasaule mirst no bailēm, Ak, tas drīz varētu būt mūsu kārta.


Lombardija, kurā atrodas Milāna, ir pazīstama visā pasaulē par piesārņoto un toksisko gaisu, tāpat kā Wuhan Ķīnā. Tomēr katru gadu Lombardijā ir lielāks nāves gadījumu skaits nekā pārējā Itālijā plaušu problēmu dēļ. Pēdējais skaitlis, ko es redzēju par Lombardiju, ir tas, ka katru gadu tur mirst nedaudz mazāk par 100 000 cilvēku. Lacio, kas ir vēl viens Itālijas reģions, nāk otrajā pozīcijā ar mazāk nāves gadījumu, 57,000. Tātad šeit ir Itālijas reģions, kur daudzi cilvēki mirst īpaši no plaušu slimībām. Un tāpēc jums ir milzīgs potenciāls, lai veiktu šādu diagnozi, liekot cilvēkiem ticēt, ka viņi mirst no Covid-19, kamēr viņi mirst no citām lietām. Un tā, jūs kontrolējat numurus. Pārbaudot un diagnosticējot noteiktā veidā, skaitļi palielinās. Un tad, kad jūs diagnosticējat un pārbaudāt citā veidā, piemēram, samazinot šī ģenētiskā materiāla amplifikācijas ciklu skaitu, ko izmantojat testos, skaitļi samazinās.


6- Reakcijas piramīda uz Covid-19


Dāvids: Vai esat pamanījuši kaut ko nesen? Ķīna un tās ārkārtas reakcija laikā, kad iedzīvotāji bija spiesti palikt mājās, kad slimnīcas tika uzceltas mazāk nekā 10 dienu laikā, lai risinātu šo absolūti postošo veselības krīzi. Īsā laikā, salīdzinot ar līmeni, kurā viņi bija, šīs slimnīcas tagad ir slēgtas. Viņi saka, ka lietu skaits ir samazinājies. Lidmašīnas atkal sāk lidot, ekonomika atsāk. Cilvēki dodas atpakaļ uz ielām. Ko? Kas pēkšņi mainījās? Bet, ja jūs pārbaudāt un diagnosticējat cilvēkus noteiktā veidā, un mēs arī šeit iesaistīsim 5G, un tad jūs maināt diagnozi un maināt veidu, kā jūs izmantojāt, lai veiktu testus, kas notiek ar skaitļiem? Viņi sabrūk. Tagad aplūkosim vēl vienu aspektu, Brian, kas ir pretīgi ārpus iespējas; un es esmu apkopojis pietiekami daudz pierādījumu no dažiem cilvēkiem, kuri ir sazinājušies ar mani, un ar to, ko citi cilvēki ir dalījušies sociālajos medijos par to, kas notika ar saviem mīļajiem, lai atrastu, ka tā ir taisnība. Tie, kas kontrolē reakcijas piramīdu, nepārprotami vēlas sasniegt pēc iespējas vairāk nāves gadījumu ko var attiecināt uz Covid-19, jo tas piešķir kredītu šai pandēmijai.


Brian: Un mēs to paskaidrosim vēlāk.


Dāvids: Mēs tur nokļūsim. Mēs runāsim par to, kāpēc, jo tas ir ļoti svarīgs un ļoti vienkāršs iemesls, un tas ir saistīts ar to, kāpēc ir ierobežošanas noteikums. Bet tas, kas acīmredzami notiek, ir tas, ka vecāka gadagājuma cilvēki, kas hospitalizēti kādu iemeslu dēļ, vispirms tiek pārbaudīti attiecībā uz Covid-19, šo ģenētisko materiālu. Un iemeslu dēļ es esmu paskaidrots, daudzi no viņiem būs jāpārbauda pozitīvi, nevis uz vīrusu, bet ģenētiskā materiāla. Tagad, saskaņā ar radiniekiem un ģimenēm, kā arī darbiniekiem uz vietas, tiek runāts par jaunu valdības direktīvu, lai šie vecāka gadagājuma cilvēki parakstītu budžeta izpildes apstiprināšanu. Jūs zināt, šie vecāka gadagājuma cilvēki, ka pienākums palikt mājās ir paredzēts, aizsargāt, viņi cenšas panākt, lai viņi parakstītu ne-reanimācijas formu. Tas nozīmē, ka viņi tiks pamesti līdz nāvei un netiks mēģināts veikt reanimāciju. Un, kad viņi mirst, reanimācijas trūkuma dēļ viņi būs daļa no zaudējumiem Covid-19 dēļ.


Vai esat pamanījuši, kā ideja sāk savu ceļu? Mums, iespējams, būs jāizdara izvēle, lai izlemtu, ar ko mēs risināsim un kas ir prioritāte. Un vecāka gadagājuma cilvēkiem mums būs jāizdara grūtākas izvēles. Tie vecie cilvēki, kurus jūs lūdzat parakstīt ne-reanimācijas veidlapas, vai ne? Tātad viņi ļaunprātīgi tos visvairāk vile veidos. Kāds sazinājās ar mani, lai pastāstītu man par savu 83 gadus veco māti, kas ortopēdisku iemeslu dēļ bija slimnīcā, nevis vārdu par vīrusu. Un ārsts ieradās, lai redzētu viņu un centās panākt, lai viņa parakstītu ne-reanimācijas formu. Tā kā viņai joprojām bija visas viņas fakultātes, viņa atteicās. Bet daudzi vecāki cilvēki to nedarīs; jo viņi nesaprot, kas notiek.


Brian: Un viņi cenšas panākt, lai viņi parakstītu šo veidlapu, lai glābtu citus.


Dāvids: Tas ir tas, ko viņi saka, Brian. Atcerieties, ka Orveliešu valodā viss ir pretējs. Viņi liek viņiem parakstīt šo veidlapu, lai viņi varētu ļaut viņiem mirt. Un visi, kas mirst, mirst no Covid-19, testi runāja. Šeit notiek scam. Tas nozīmē, ka viņi kontrolē skaitļus pēc tā, kā viņi veic testus, pēc tā, kā viņi veic diagnozes, un pēc tā, kā gadījumi tiek skaitīti. Mēs varējām redzēt, ka skaitļi atkal un atkal palielinās, attaisnojot turpmāku ierobežošanu. Tad, kad viņi domā, ka viņi ir sasnieguši punktu, ko viņi vēlējās iegūt, izmantojot visu šo, (tas nozīmē, ka pasaules ekonomikas pilnīga iznīcināšana, ka ievērojams skaits cilvēku būs zaudējuši iztiku un neatkarīgus ienākumus, un tāpēc kļūs atkarīgi no valsts, un kam būs labāka interese darīt to, ko valsts viņiem saka, ja viņi vēlas saņemt ikmēneša pabalstu), viņi izbeigs visu šo un pazeminās skaitļus. "Fantastiski! Virsotne ir aiz mums!" kad viņi jūt, ka tas ir aizgājis pietiekami tālu un ka viņi no tā ir izvilkuši visu, ko viņi vēlas.


7- Programma aiz pienākuma palikt mājās no koronavīruss


Dāvids: Paskaties, kas notiek Ķīnā. Viņi darīja tieši to pašu. "Ak, tas ir briesmīgi, tas ir briesmīgi!" un hop, tas ir beidzies!


Brian: Kā tas varēja izzust Ķīnā? Tam nav jēgas.


Dāvids: Nav jēgas, nav jēgas.


Brian: Šeit mēs esam ar infekciju pilsētas vidū. Un cilvēki saka, ka viņi melo par šiem skaitļiem. Ārsts man teica, ka CIP (ASV izlūkošanas aģentūra) bija redzējusi, ka šīs Bēru urnas tiek nopirktas, un šie pirkumi eksplodē.


Dāvids: Viss, ko mēs varam teikt, Brian, ir tas, ka Ķīna ir atsākusi savu darbību: nozare atsāk; cilvēki atkal ir uz ielas un gaisa satiksme ir atsākta. Tomēr mērķis ir, lai iestādes kontrolētu skaitļus, un tā, viņi var izlemt, kad to izbeigt, kad viņi nolemj, vienkārši mainot veidu, kādā viņi skaita un maina veidu, kā viņi testu. Tagad apskatiet šo secību. Viņi nesaņēma pietiekamu skaitu nāves gadījumu, izmantojot šo vīrusu, lai pamatotu faktu, ka vīruss ir nāvējošs. Lielākajai daļai cilvēku nav simptomu vai vieglu simptomu. Bet pirms mēs ejam tālāk, ļaujiet man vispirms pievienot mazliet kaut ko, šis RT-PCR testu nevar un nenosaka "vīrusa" daudzumu klātbūtnē.


Mums ir mūsu ķermenī visi šie dažādie vīrusi, kas faktiski ir daļa no dabiskās imūnsistēmas, un tas būs tādā līmenī, kas mūs nekad netraucēs. Tas ir iemesls, kāpēc jūs varat var pārbaudīt pozitīvi par kaut ko, un nav nekādu simptomu. Jo tas ir tik zemā līmenī, ka tas jums neuztraucas. Imūnsistēma veic šķirošanu,un tā visu kontrolē. Bet tas, ko šis testu neļauj, ir pārbaudīt šī mazā vīrusa daudzumu jūsu organismā. Un kā viens medicīnas zinātnieks, kuru es nesen minēju, teica, jums ir jābūt milzīgam daudzumam, lai būtu slims. Tāpēc viņi pat nevar pateikt, vai jūsu slimību izraisa vīruss vai cits, ja vien viņi nevar pārbaudīt tā daudzumu, ko šis testu neļauj darīt. Pašreizējais nāves gadījumu skaits nav pietiekams, lai pamatotu faktu, ka šis vīruss ir nāvējošs. Bet viņi vēlas piespiedu iedzīvotāju uzturēšanu mājās, daudz svarīgāku iemeslu dēļ, un es to attīstīšu pēc brīža.


Ko viņi dara, ir teikt: "nu, mums līdz šim nav tik daudz nāves gadījumu". Vai esat pamanījuši, kas ir dzirdēts visur? "Ak, gaidiet maksimumu!" Nu, maksimums var notikt jebkurā laikā, kad viņi vēlas palielināt to, kā viņi veic savus testus un kā viņi skaita gadījumus. Tātad viņi bez problēmām var radīt jaunu vilni vai jauna viļņa ilūziju. Bet šo, tas ir vēlāk. Kamēr Boriss Džonsons Lielbritānijas premjerministrs teica: "Ak, šie pasākumi nav nepieciešami, nav nepieciešams aizliegt futbolu, un slēgt skolas", tad ierodas Imperial College, kas specializējas datormodelēšanas absolūti nožēlojami. Viņu vēsture šajā jomā gadiem ilgi ir bijusi briesmīga.


Jūs zināt datoru modeļus, kas saka, ka ledus vāciņš ir pilnīgi aizgājis, jo mēs visi mirstam no globālās sasilšanas. Ak, kā jūs zināt? "Tā kā mana datormodelēšana to saka." Tātad viņi modelēja Covid-19 ar datoru. Īpaši puisis sauc profesors Neil Ferguson, kurš nekad, kādreiz savā dzīvē, konsultēt valdību; šis Ferguson teica: "Kungs. Džonsons, šis vīruss varētu izraisīt 250 000 līdz pusmiljona cilvēku nāvi Lielbritānijā". Un šeit ir mūsu Džonsons, kurš tiek nošauts, jo viņu ieskauj cilvēki, kuri viņam saka: "Boris, tas varētu notikt, ja jūs nepiespiežat iedzīvotājus palikt mājās, ja neuzliekat sociālo attālumu utt.un, ja jūs neko nedarīsiet, jūs varētu saukt pie atbildības." Un boum. Radikālas situācijas izmaiņas.


Un no "Ak, mums nav jāaizver skolas, mums nav jāpārtrauc Futbols ..." mēs pēkšņi nonākam pie iedzīvotāju bloķēšanas Populācijas mājās. Un tas ir tas, ko viņi dara visā pasaulē, viņi to dara pakāpeniski, mazliet, un cilvēki pierod pie tā. Un viņi plānoja (ja mēs ļausim viņiem to darīt, un es atgriezīšos pie tā), lai to virzītu uz galēju.


8- Sektu aiz Koronavīruss pandēmijas


Dāvids: Un tā, kad sākās pienākums palikt mājās un visi tika pakļauti mājas arestam, Fergusons teica, ka no tā mirs aptuveni 2 miljoni amerikāņu.


Brian: 2,1 miljons un 500 000 Apvienotajā Karalistē.


Dāvids: Jā, tieši tā. Kad sākās pienākums palikt mājās, Fergusons pēkšņi atgriezās, sakot: "Ak nē, patiesībā tas ir mazāks par 20 000." Kāds cits no Imperial College, kurš arī ir ļoti cieši saistīts ar Brīvmūrniecību, pēkšņi teica: "Ak nē, Varētu būt, ka 7500 cilvēki mirst." Un šajā sakarā koledžas daļa, kurā strādā Fergusons, saņem līdzekļus no Bila un Melindas Geitsa fonda. Kā šīs sektas do-it-all cilvēks, do-It-all un bagāts cilvēks, Gates ir diezgan iesaistīts tajā


Brian: Jā, vai vismaz es dzirdēju 5700.


Dāvids: Jā pienākums palikt mājās sākās , un tas tika nolemts, pamatojoties uz "pusmiljons cilvēku mirs." Iedomājieties, Brian, ka nāk cits datormodelētājs, valdības padomnieks saka: "Uh, labi, mans modelis saka, ka tas nenotiks. Mums nav nepieciešams kaut ko aizvērt. Nekas nenotiks." Nez, cik ilgi viņš paliks kā valdības padomnieks. Trīsdesmit sekundes? Viņi saņem to, ko vēlas par lai darītu to, ko vēlas. Un tāpēc mēs esam spiesti palikt mājās. Un dažu dienu laikā, ne vairāk kā dažas nedēļas, mēs esam aizgājuši no tā, ko cilvēki uztver kā brīvu pasauli, uz globālu fašismu, globālu tirāniju, kurā ļoti nelielam skaitam cilvēku ir izdevies saglabāt miljardiem cilvēku, aptuveni puse no pasaules iedzīvotājiem, spiesti palikt mājās.


Brian: Pirms es nokļuvu 5G, man ir jautājums jums. Katru nakti es skatos Trump lekcijas tiešraidē. Mēs joprojām redzam Dr Fauci un Dr. Birx aiz viņa. Vai viņi apzinās, ka šis testu ir neuzticams? Vai viņi ir daļa no scam vai arī viņi vienkārši seko reklamētajiem numuriem? Tāpat kā, Ak, vai jūs veicāt pārbaudi? Ak, tas viens tika pārbaudīts, un viņš nomira. Vai viņi ir daļa no plāna vai arī viņi reaģē tikai kā medicīnas speciālisti un zinātnieki?


Dāvids: Lai atbildētu uz šo jautājumu, būtu vajadzīgi nopietni pētījumi par šīm divām personām. Bet šeit ir, kā tas darbojas. Iedomājieties piramīdu. Tā darbojas šis sektu darbs. Jums ir piramīda, un šīs sektas augšpusē ir iekšējais aplis, kas to visu vada globāli. Jo tālāk jūs nolaižaties piramīdas apakšā, jo vairāk cilvēku ir un tālāk no piramīdas augšdaļas, jo mazāk mēs zinām. Par nedaudz cilvēku, lai kontrolētu pasauli, ir tikai viena iespējamā balss, mežonīga sadalīšana, kur cilvēki zina tikai to, kas viņiem ir jāzina, lai sniegtu savu ieguldījumu, nezinot, kā viņu ieguldījums ir saistīts ar tādu vai tādu ieguldījumu, lai radītu ļoti atšķirīgu priekšstatu par to, ko viņi domā, ka viņi faktiski daļu. Tātad, kā jūs iet uz leju, tie, kas atrodas piramīdas augšpusē, zina, ka viņi manipulē ar bāzi, un viņi zina, ka tas ir krāpšana.


Bet, ja jūs esat medicīnas profesijā un jums ir teicis : "šie ir simptomi, kad redzat šos simptomus, jums ir nepieciešams diagnosticēt Covid-19. Kad kāds ieiet slimnīcā, jums jāveic Covid-19 testu. Ja cilvēki mirst, neatkarīgi no tā, Jums būs jāraksta miršanas apliecībā, Covid-19." Kāda ir vadlīnija, ko mēs atrodam collas, un pēc katras tirānijas? "Es tikai sekoju pasūtījumiem." Tā tas darbojas. Bet dažas medmāsas un veselības aprūpes speciālisti sacēlās un teica: Tas ir muļķīgst. Hei, mēs diagnosticējam Covid-19 cilvēkiem, kuri no tā nemirja no Covid-19! Turklāt mums tiek lūgts, lai seniori parakstītu ne-reanimācijas veidlapas.


Daži no viņiem sacelties. Bet lielākā daļa to nedara. Viņi turpina iet, viņi var sūdzēties un gausties, bet viņi to dara, tas ir, kā tas darbojas. Jums ir šī Pasaules Veselības organizācija. Un, starp citu, kurš ir otrais lielākais PVO pakalpojumu sniedzējs pēc ASV valdības? Bils Geitss. Viņam tas pieder. Un šis Tedros Adhanom, šis puisis no Etiopijas, no Etiopijas Cilvēktiesību iznīcināšanas marksisma valdības, kurš bija Etiopijas Veselības ministrs un kurš trīs reizes tika nozvejots ar sarkanām rokām, kad viņš sedza holēras epidēmijas, ir PVO vadītājs vienkāršā iemesla dēļ, ka viņš darīs tikai to, kas viņam ir teicis. PVO ir tāpēc kurš ir šīs politikas virzītājspēks, un kuru izveidoja Rokfelleri.


Brian: Jā, un PVO kurš, kurš pēdējos mēnešos turpina pieņemt sliktus lēmumus.


Dāvids: Jā. Labi lēmumi sektai un slikti lēmumi cilvēcei. Tātad Pasaules Veselības organizācija stāsta, ko darīt, un jūs to sekojat. Jūs sekojat protokolam. Un es esmu gatavojas sniegt jums perfektu piemēru brīdi, kad mēs nonākam pie jautājuma par 5G. tātad, jo Ķīna uzlika šo drakonisko ierobežošanu, un skaitļi sāka krist, kādas bija sekas? Tas radīja precedentu valstīs, kas ir sekojušas ceļam, lai risinātu šo problēmu, piemēram, Ķīnu, proti, noteikt ierobežošanu un turot cilvēki prom viens no otra. Tas ir krāpšana. Un tieši šī sekta to organizē. Es vienkārši ievietoju piezīmi internetā; tas ir Zemes attēls, kas saka: "Vada psihopāti. Un vada idioti." Un tieši tā darbojas Šī dinamika. Fonā ir psihopāti, kas to visu orķestrē, un tad ir nezinoši, kas saka: Kas es esmu, kur es esmu, kas notiek? Politiķi utt., kas reaģē uz šo politiku, sakot: "Ak, visi mirs. Ak, mēs labāk uzlikt ierobežošanas tad," kam nav ne jausmas, kas īsti notiek.


9- 5G aiz Covid-19


Brian: Es nejūtos, ka Trump un Borisa Džonsons ir daļa no šo lielisko projektu. Tie, šķiet, reaģē uz situāciju, un tie, šķiet, cenšas glābt savu politisko karjeru un varbūt viņi cenšas glābt cilvēkus, pamatojoties uz šiem ierobežošanas un pārliecību.


Dāvids: Ņemiet Borisa Džonsona lietu, kurš tikko tika hospitalizēts. Viņi viņu izspieda no ceļa, tiešām! Vai nav tik pārsteidzošs! Visi šie cilvēki ikdienas preses konferencēs, kas atkārtojas vienoti - "Covid-19, Covid-19, palikt mājās" -visi bija inficēti ar Covid-19 vienlaikus. Es atklāju, ka ir ļoti dīvaini. Jebkurā gadījumā paskatieties uz Borisa Džonsona seju. Viņš izskatās kā pazaudēts un nelaimīgs cilvēks, tas nav tas, kurš pieņēma lēmumus, un viņš par to tiks vainots. Viņš nepieņēma šos lēmumus. Tas ir viņa padomdevēji, kas vada deju. Viņi ir tie, kas viņu motivē. Tas ir vīriešu no ēnas, kas vada politiku. Tāpēc visās valstīs tiek piemērotas vienādas politikas, jo tās būtībā tiek diktētas visai pasaulei.


Un Trump ir mēģinājis vismaz publiski aizstāvēt sevi pret to, jo viņi zina, ka viņu pašu politiskā karjera kā premjerministram un prezidentam tiks pilnīgi iznīcināta ar šo ekonomisko Armagedonu, ko šīs blokādes ir radījušas. Un uz kāda pamata? Nolādētas datora projekcijas un skumjš vīruss, kas neeksistē un kura eksistence nekad nav pierādīta. Tātad viņi pretojās, bet apskatīt spiedienu viņi zem. "Kungs. Trump, divi miljoni amerikāņu mirs, ja jūs neuzliekat valsts ierobežošanu." Tagad mēs esam ieinteresēti 5G. tas ir smieklīgi, jo pirmo reizi es sēdēju šeit, mēs to apspriedām, kad tas jau bija? Vai tas bija 2018 gads?


Brian: Jā, vairāk nekā pirms 2 gadiem.


Dāvids: Mēs daļu no mūsu sarunas veltījām tam, ko es domāju par 5G. un daži cilvēki sāka visus šos videoklipus ievietot internetā, jo es norādīju, ka 5G bija daudz lielāka elektromagnētiskās enerģijas jauda nekā tas, ko mēs redzējām iepriekš. Tas ir ne tikai neliels 4G uzlabojums. 4G ir pietiekami slikti. 3G arī. Tātad tas nav tikai neliels uzlabojums 4G. tā ir pilnīgi jauna elektromagnētiskā spektra daļa, milimetru viļņi. Tā ir milzīga daļa, jaudīgāka par visu, ko esam redzējuši iepriekš.


Cilvēka ķermenis ir elektromagnētiskais lauks. Smadzenes sazinās ar pārējo ķermeni un šūnām elektriski. Tas apstrādā domas informāciju elektriski. Noteiktā līmenī mēs esam elektromagnētiskās, elektriskās organiskās vienības. Kad šis elektromagnētiskais lauks ir līdzsvarā, mēs esam veseli. Kad tas ir nelīdzsvarots vai disharmonisks, mēs jūtamies slikti. Mēs ciešam no fiziskām vai psiholoģiskām slimībām, atkarībā no tā, kā smadzenes ietekmē informācijas apstrāde. Tagad mēs esam bombardēti 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā ar elektromagnētiskajiem laukiem, ko rada tehnoloģija un Wi-Fi. Un šajā atsvešināšanās periodā no šī vīrusa mēs arvien vairāk un vairāk vietās redzam 5G uzstādīšanu.


Tur ir šī grāmata raksta Arthur Firstenberg sauc par "Neredzamā varavīksne". Firstenberg jau sen ir pētījis tehnoloģiju radīto elektromagnētisko lauku ietekmi uz veselību. Un šajā grāmatā viņš dokumentē faktu, ka katru reizi, kad mums bija jātiek galā ar lielu globālu "epidēmiju", kas datēta ar Spānijas gripu 1918. gadā un kam nebija nekāda sakara ar Spāniju, tā iznāca no militārās bāzes. Tātad katru reizi, kad mēs piedzīvojām pandēmijas situāciju ar tik bieži gripai līdzīgiem simptomiem, tas bija pirms cita tehnoloģijas radītā starojuma enerģijas līmeņa ieviešanas.


Un 2018, gadā Firstenbergs pirms 5G parādīšanās un pirms Covid-19 ierašanās teica, ka katrs masveida starojuma pieaugums, ko rada tehnoloģija un kas ietekmē zemes elektromagnētiskos laukus, ar kuriem mēs pastāvīgi mijiedarbojamies, ir radījis milzīgas veselības problēmas iedzīvotājiem. Un tas bija 2018. Gads 2019, gadā viņi ieviesa 5G, ko daži no mums, kā arī daudzi ārsti un zinātnieki ir lūguši pārtraukt tā uzstādīšanu, jo tā ietekme uz psiholoģiju un veselību nav pārbaudīta.


Brian: Neatkarīga testēšana netika veikta?


Dāvids: Nevienu. Vienīgais neatkarīgais tests, kas tur ir bijis, tika veikts ar reāliem neatkarīgiem cilvēkiem ārpus telekomunikāciju nozares. Un jūs dzirdējāt, ka šie cilvēki saka: "tas būtu katastrofāls cilvēku veselībai", un viņi lūdza to aizliegt. Ārsti, zinātnieki no dažām 41 valstīm parakstīja lūgumrakstu, aicinot to aizliegt. Un, protams, tas nav pārtraukts, un tāpēc 5G tiek izvietots bez jebkādas pārbaudes, ko viņi atzīst. Pagājušajā gadā Capitol Senators jautāja telekomunikāciju nozares amatpersonām, cik daudz testu tika veikts, cik daudz naudas tika iztērēts, lai pārbaudītu 5G ietekmi uz veselību. Un atbilde bija: "Nulle." Vienkāršā iemesla dēļ, ka, ja viņi to darītu un oficiāli publicētu rezultātus, 5G nekad nebūtu atļauts.


Brian: Bet telekomunikāciju uzņēmumi nevēlas mūs sāpināt ar 5G, nevis tos jo īpaši jebkurā gadījumā.


Dāvids: Tas mūs noved atpakaļ pie piramīdas. Telekomunikāciju nozare pieder pie sektu. Tas, ko telekomunikāciju nozare dara ar visām šīm inteliģentajām tehnoloģijām un arī ar satelītiem, tiem satelītiem, kas ar 5G, izstaro uz katru zemes collu, ir absolūti svarīgi, ja viņi vēlas uzlikt pilnīgu iedzīvotāju kontroli, izmantojot mākslīgo intelektu. Tātad telekomunikāciju nozares piramīdā šeit ir ļoti daudz cilvēku, kuriem nav ne mazākās nojausmas par šo ietekmi. Un tad patiesībā viņi negribētu būt ieinteresēti, jo paskatieties uz visu, ko tas viņiem sniedz finansiāli. Bet šīs augšpusē piramīdas no nozares, centrālais punkts no kontroles, viņi labi zina, ko tas radīs. Un kāpēc? Jo viņi vēlas, lai tas notiktu, ņemot vērā tā ietekmi uz cilvēci. Viņi varēs manipulēt ar cilvēkiem psiholoģiski, un viņi varēs veikt asinspirts ar 5G.


Tātad, kādas sekas rada 5G? Efekti, ko jau rada 4G, bet pastiprina 5G. tas saindē šūnas ar elektromagnētiskie lauki. Šīs šūnas, kad tās ir saindētas, atbrīvo eksosomas, cilvēka imūnsistēmas dabiskās atbildes, un pēc tam tās pārbaudīs jūs par Covid-19. Un kāda ir pirmā Ķīnas pilsēta, kas ir ieviesusi 5G, tieši pirms šī vīrusa parādīšanās? Wuhan. Tagad šeit ir vēl viens scenārijs, kas mums vajadzētu domāt. Un, starp citu, pirms es par to runāju, kamēr šis pienākums palikt mājās notiek, un es to saglabāju no dažām sarunām, kas man bija, un pēc tam ar Gaz un Jaymie no davidicke.com, un arī pateicoties visām publikācijām internetā, ne tikai Anglijā, bet visā pasaulē, kā arī Amerikā, es zinu, ka šajā periodā, kad iedzīvotāji ir spiesti palikt mājās, 5G antenas tiek izvietoti ļoti lielā ātrumā. Kamēr Iedzīvotāju ir spiesti palikt mājās, dažas 21 pilsētas un ciemati Anglijā ir ļāvuši uzstādīt 5G antenas. visur uz planētas 5G antenas tiek uzstādītas lielā skaitā.


Brian: Tas ir laiks, kad viss ir paredzēts apturēt. Un viņi turpina uzstādīt torņus vienas nakts telpā.


Dāvids: Jā, jo tas tiek uzskatīts par būtisku darbu. Un patiesībā tas ir būtiski sektai, jo viņi vēlas 5G visur. Tajā pašā laikā, ka tas notiek, attiecībā uz torņiem visā pasaulē tiek izveltnē, un, protams, cilvēki nespēj protestēt, jo tie ir izolēti viens no otra un mājas arestu; un ir kāpēc viņi to dara. Elon Musk ir, (es viņu nesaukšu par psihopātu, jo šis vārds nav pietiekami spēcīgs, patiesībā tas ir izcilām psihopāts), pilnīgi apzinoties iemeslu, kāpēc 5G ir izveidots. Tā nosūta nedēļu pēc nedēļas arvien vairāk zemu augstumu satelītu, kas izstaro no 5G uz zemi. Tas jau ir ieguvis atļauju desmit satelītu jūdzēm, un tas ir uz šī mērķa sasniegšanas robežas. Šis mērķis bija četrdesmit divas jūdzes. Tie, kurus viņš jau ir nosūtījis uz augšu augstumā, izraisa astronomu sūdzības visā pasaulē, jo viņi vairs nevar novērot debesis.


Un, lai gan šī ierobežošana notiek, Elon Musk saņēma Federālās Sakaru komisijas atļauju, kas ļāva izvietot 5G, nepārbaudot tā ietekmi, jo šī komisija pieder sektai. Elon Musk ir saņēmis atļauju uzstādīt miljonu zemes antenu Amerikā, kas, pateicoties elektromagnētiskajiem laukiem, savienosies ar satelītiem. Tie rada sirreālu 5G tehnoloģiju, ko viņš sauc par smart grid (viedo tīklu), aptverot pasauli ar satelītiem, dempingu tas viss uz zemes, radot šo tīklu, ar kuru cilvēka prāts tiks savienots Izmantojot mākslīgo intelektu (AI). Un jums pat tiek dots laiks, kad tas sāks notikt nopietnā veidā, tas ir, 2030.gadā, gadā, kas bieži atgriežas. Tātad, šeit ir tas, kas notiek.


Brian: Un viņš dabūja šo atļauju, kamēr iedzīvotāju ir spiesti palikt mājās?


Dāvids: Jā, kad iedzīvotāju ir spiesti palikt mājās. 5G ir Frekvenču diapazons. Tas nav tikai viena frekvence. Ja cilvēki dodas uz manu tīmekļa vietni, lai redzētu šo saiti Londonas Real skatītājiem, viņi video sērijā redzēs, ka ir ārsts no Ņujorkas. Viņš ir dusmīgs ārsts, tāpēc viņš izveidoja video, viņš sacēlās, viņš strādāja ārkārtas intensīvās terapijas nodaļā Ņujorkas slimnīcā. Un tas, ko viņš saka Šajā video, ir: "Paskaties, tas nav Covid-19, tas nav tas, ko mums teica, ka tas bija." Viņš saka: "Mums ir teicis," un es jūs atsaucos Atpakaļ uz piramīdu un to, ka visi dara to, ko viņiem teica darīt. "Mums teica, ka mēs ārstējam cilvēkus ar plaušu problēmām, piemēram, cilvēkiem ar infekcijas slimību, ko sauc par Covid-19. Bet tas nav tas, ko mēs redzam."


Iet redzēt video. "Tas nav tas, ko mēs redzam," viņš teica, piebilstot: "Es nekad neesmu redzējis kaut ko līdzīgu tam, ko es novēroju viņu plaušās un no kā viņi cieš un mirst." Tas ir tas, ko viņš teica. "Viņu plaušas izskatās kā tāda cilvēka plaušas, kurš, lidojot 30 jūdzes Pēdas, un, tā kā spiediens salonā pazūd, Skābeklis pazūd, un viņš lēnām mirst no skābekļa trūkuma." Viņš izdarīja vēl vienu analoģiju. "Tas ir tas, ko es varētu sagaidīt, plaušās persona, kas būtu novietoti augšpusē Everest bez aklimatizācija", un, protams, bez elpošanas aparātu. "Tas ir tieši tas, ko jūs varētu sagaidīt. Es nezinu, kas notiek, bet tas nav Covid-19. Tā nav infekcijas slimība, un es nekad neesmu redzējis kaut ko līdzīgu." Telekomunikāciju nozare to atzīst. Viņi vēlas, lai 5G būtu 60 gigahercu (GHz) frekvencē. Un es teiktu, ka tas ir tas, ko viņi jau ir darījuši klusumā. 5G pie 60 GHz neļauj cilvēka ķermenim un asinīm absorbēt skābekli. Ja kāds pieskaras 5G frekvencēm 60 GHz frekvencē, viņa ķermenis nespēs absorbēt pietiekami daudz skābekļa. Tas vienkārši sabruks uz ielas.


Un šie simptomi, šis iznākums, tas ir tieši tas, ko aprakstīja šis Ņujorkas ārsts, bet sakot: "Es nezinu, kas notiek, es nekad neko tādu neesmu redzējis." Un jums ir jāsaprot viena lieta. Ir ka viņiem nav bijis pietiekami daudz nāves gadījumu, Neskatoties uz to, ka viņi manipulēja ar skaitļiem, un viņi darīja visu iespējamo, lai uzkrātu visus šos nāves gadījumus zem Covid-19 etiķetes, lai pamatotu faktu, ka šis vīruss ir ārkārtīgi nāvējošs. Bet tajā pašā laikā nāves gadījumu skaits, visi cēloņi, nepalielinās. Tomēr mēs varam redzēt, ka tie ir celtniecības morgus. Tās pārvērš futbola laukus par morgiem daudzās valstīs. Viņi gatavojas daudziem, daudziem nāves gadījumiem.


Tas nedarbojas. Un pat manipulējot ar skaitļiem, paliek tas, ka paziņoto nāves gadījumu skaits neattaisno visas šīs telpas, kuras tās pārveido par morgiem. Viņi nekad neaizpildīs tos ar šiem paziņotajiem numuriem. Un, ja viņi masveidā būvē šos morgus un skaitļi sāk krist Ķīnā, "Phew, mēs esam pārvarējuši šo krīzi," viņi teiks. Bet tad viņi izskatīsies kā idioti. Tātad, kāpēc viņi to dara? Nu, es nesaku, ka tas notiks, bet es saku, ka tas ir kaut kas, kas mums būtu jāuzmanās. Viņi to dara tagad, izvietojot visus šos 5G torņus, visur un visus šos satelītus. Jo vairāk viņi izvieto 5G, jo vairāk šis 5G ietekmēs iedzīvotāju veselību. Un jo vairāk tas ietekmēs iedzīvotāju veselību, jo vairāk viņi varēs teikt, ka Covid-19 ir iemesls. Un, ja viņi sāks lietot 5G pie 60 GHz, viņi nogalinās daudz cilvēku, jo viņu ķermenis vairs nespēs absorbēt skābekli.


Ja viņi to darīs, viņi varēs sākt pildīt morgus, un viņi varēs teikt: "un, paskatieties, tā ir vīrusa vaina, un mums ir jāstiprina ierobežošana. Un tas būs bezgalīgs." Ņemot vērā skaitļus, par kuriem mums tiek teikts, mums par to ir jābūt uzmanīgiem. Ja cilvēki sāk samazināties lielā skaitā visā pasaulē, kur atrodas 5G, un viņi nonāk šajos morgiem, mums būs jāsāk nopietni uzdot sev jautājumu un panākt tuvināšanos. Jo šobrīd, un pamatojoties uz paziņotajiem skaitļiem, tas būtu neizskaidrojams, bet ne tad, ja tie atņem mums skābekli. Un to varētu izdarīt ļoti nelielā platībā. Jūs varat mērķēt uz pansionātu un ar 5G palīdzību jūs varat radīt skābekļa trūkumu, un cilvēki mirs, un viņi teiks: "Covid-19". Jums ir cilvēki, kurus tagad sauc par pilsoņu žurnālistiem, cilvēkiem, kuri gatavojas filmēt to, kas notiek ar saviem tālruņiem. Kad šīs skolas ir slēgtas, un kas notiek, kamēr cilvēki ir spiesti palikt mājās, labi, viņi uzstāda 5G skolās. Vai jūs zināt, kur viņi vēl instalē 5G? Slimnīcā. Viņi ieliek 5G visur. Un tā, kad tas tiks ieviests, viņiem būs iespēja manipulēt ar cilvēkiem psiholoģiski un fiziski, un tas viss jebkurā gadījumā daļēji noved pie vakcīnas.


10- Sakaru birojs cenzē raidorganizācijas


Brian: Dāvids, pirms mēs nonācām pie vakcīnas, mēs redzējām, ka ir slimnīcas, kas ir tukšas, neatliekamās palīdzības telpas, kas ir tukšas. Kas nozīmē, kā jūs teicāt, ka tie netiks izmantoti. Tas radīs iespaidu par pārmērīgu reakciju, kas varētu norādīt, ka šīs ierobežošanas pilnvaras var mainīt.


Dāvids: Jā, tieši tā. Jautājums ir: "vai viņi ļaus tam notikt un teikt, Ak, bet nē?" Kad šie Imperatora koledžas norādītie skaitļi un šis muļķis Neils Fergusons nepiepildīsies, ko viņi teiks? Šis skaitlis nav piepildījies, jo iedzīvotāji bija spiesti palikt mājās. Tātad būtībā viņi nevar zaudēt. Bet mēs redzam, ka Itālijā, neskatoties uz to, ka iedzīvotāji bija spiesti palikt mājās kopš 9. Marta, skaitļi nav pārtraukuši pieaugt, nedēļu pēc nedēļas. Tomēr gan Ķīnā, skaitu, nāves gadījumu paziņoja, ir samazinājies dramatiski. Tātad, tie ir tikai gatavojas atmest, un tas arī viss? Vai arī viņi nekavējoties izveido šos morgus kāda iemesla dēļ? Jo jums ir pilnīga taisnība. Plašsaziņas līdzekļi mums saka, un ar "plašsaziņas līdzekļiem" es nerunāju par žurnālistiem, jo tas ir kaut kas, ko viņi nekad nezina; viņi mums saka, ka slimnīcas ir reālas kara zonas. Bet, ja viņi sāk izmantot 5G un 60 GHz frekvenci, lai neļautu cilvēkiem absorbēt skābekli, šī scenārija ietvaros var arī teikt, ka slimnīcas faktiski ir kara zonas. Bet pašreizējā situācijā tas tā nav. Cilvēki devās tur un filmēja šajās slimnīcās visā pasaulē, un jums ir pilnīga taisnība, lai izvirzītu jautājumu par šīm tā sauktajām kara zonām slimnīcās. Viņi ir tukši, sasodīts! Viņi ir tukši! A Puisis devās ap slimnīcu Stoke Mandeville divās stundās. Viņš filmēja visu. Vieta bija tukša, sasodīts! "Hei, Ak, kāpēc šī slimnīca ir tukša, tai vajadzētu būt kara zonai!" Ko viņi darīja? Viņi iemeta viņu cietumā.


Paskaties, un tas ir kaut kas, ko jūs minējāt iepriekš. Tas ir ļoti svarīgs jautājums. Mums šajā valstī ir valdības departaments, valdības cenzors, ko sauc par Ofcom, Sakaru birojs, kas ir britu raidorganizāciju kontrolieris, kuru vada dāma ar nosaukumu Melanie Dawes. Ņem vērā šos vārdus. Un, kad mēs caur šo krīzi, vai gandrīz, šie cilvēki ir jāsauc pie atbildības. Mēs esam situācijā, kad šī dāma un viņas organizācija, kas ir valdības departaments, tāpēc ir informējušas britu raidorganizācijas (un, protams, tās ir gļēvi paklausījušas kā parasti), ka tās pakļauj sevi nopietnām sankcijām, ja tās pieļauj jebkādas diskusijas savos televīzijas kanālos un radiostacijās par jebkādu saikni starp 5G un tā saukto Covid-19.


Lielbritānijas valdība, izmantojot šo citu idiotu veselības ministru Matt Hancock, kuram netiks piešķirta atbildība par Lego māju, saka, ka ikvienam vajadzētu palikt mājās. 66 miljoni cilvēku šajā valstī, sēžot savās mājās un darot to, ko viņiem teica. No tādiem cilvēkiem kā viņš, kas tagad stāsta Silīcija ielejas milžiem, uz Zuckerberg Facebook, uz Brins un Peidžs Google, uz Wojcicki vietnē YouTube utt. ka viņiem vajadzētu cenzēt cilvēkus, kas veido saikni starp 5G un šo Covid-19 krīzi.


Tātad, ko tas mums saka? Viens, viņiem nerūp brīvība un tiesības debatēt. Tāpēc viņiem nav vietas valdībā vai apraides pārvaldes iestādes vadībā. Bet tas mums saka kaut ko citu. Divi, tas mums saka, ka pastāv saikne starp 5G un šo veselības krīzi, ko viņi sauc par Covid-19. Un vienīgais iemesls, kāpēc viņi nevēlas ļaut mums par to runāt, ir tāpēc, ka ir savienojums. Un kas veicina 5G izvietošanu? Kas pārvalda licences 5G? Ofcom, tā pati sieviete. Tātad pastāv saikne starp 5G un to, ko sauc par Covid-19, situāciju, ar kuru mēs saskaramies. Tāpēc viņi vēlas aizliegt jebkādas diskusijas par to. Ja jūs nevarat uzvarēt debatēs, un viņi skaidri nevar uzvarēt šo vienu, tad, aizliegt to. Tas ir visu tirāniju devīze cilvēces vēsturē.


Brian: Un tas ir vienīgais, ko viņi ir aizlieguši raidorganizācijām. Viņi neaizliedz viņiem runāt par vakcīnu, runāt par to vai citu. Viņiem bija īpašas vadlīnijas, un tā ir saikne starp 5G un pandēmiju. Ja es strādāju radio stacijā vai televīzijā, es, iespējams, tiktu arestēts. Mēs būtu slēgti. Bet tas tā nav, jo tie nav tie, kas mūs pārvalda, vēl ne.


Dāvids: Īsāk sakot, viņi vēlas cenzūru turpināt atkal un atkal. Jo, kad jūsu sazvērestība ir uztveres kontrole, kas nozīmē uzvedības kontroli, un ir bīstams vīruss, kas ir novedis pie mājas aresta ievērošanas, ja cilvēki saprot, ka nav damn vīrusa, un tas ir pilnīgs scam, maz ticams, ka viņi rīkosies kā Aitas, jo viņu uztvere ir atšķirīga, tāpēc viņu uzvedība ir atšķirīga. Šī uztvere nāk no saņemtās informācijas. Tādējādi viņu vēlme dominēt informācijas kontrolē. Un pieņemsim tikai uzdot šo jautājumu. Iedomāsimies, ka nav absolūti nekādas saiknes starp 5G un šo tā saukto covid-19 pandēmiju. Kas ir nepareizi ar mums, apspriežot uz apraides staciju, lai uzzinātu, vai ir savienojums vai nē? Nav kaitējuma.


Tāpēc iemesls, kāpēc viņi nevēlas, lai mēs par to runātu, ir tāpēc, ka ir savienojums. Un tas, ka raidorganizācijas darbojas kā tādas, "Jā, kundze. Atvainojiet kundze," atklāj, kur ir reālā informācija. Tās ir tīmekļa vietnes, piemēram, mana vietne, LondonReal un citas organizācijas visā pasaulē, kur notiek reāla žurnālistika un kur cilvēkiem ir pieejama reāla informācija. Jums nav jāpaļaujas uz sabiedrisko pakalpojumu, lai dotu viņiem jums. BBC nav informācijas iestāde. Tas ir valdības dienests. Tas, ko viņi sauc par žurnālistiem, patiesībā ir ierēdņi. Viņi sevi sauc par žurnālistiem, bet tie nav. Neatkarīgi no situācijas, ko jūs lietojat, BBC vienmēr ievēro valdības noteikto kārtību un neveicina neko citu kā šo līniju. Un tas arī neļauj to apstrīdēt. Tas ir bijis ilgs laiks, jo BBC nav bijis lietderīgs, izņemot valdību. Tāpēc, mēs nonākam pie vakcīnām.


Brian: Pirmkārt, parunāsim par 5G torņi, kas tikko uzstādīta tika sadedzināti pagājušajā nedēļā Belfast, Liverpool, Birmingham. Cilvēki reaģē. Tur viss ir satraukums Facebook grupās. Ko tu par to domā? Un es zinu, ka uz beigām jūs mums pastāstīs par nākamo soli, kas mūs sagaida. Bet es gribētu, lai jūs man pastāstītu par šo darbību.


Dāvids: Man nav nevienam pateikt, ko darīt, jo ikviens var brīvi izvēlēties. Bet paskatieties uz situāciju. Un, ja viņi turpinās šo ceļu ar 5G, un viņi sasniegs savus galus, tas būs cilvēka dzīves beigas, kā mēs to esam zinājuši. Tas ir tas, ko esmu teicis kopš tā laika. Un atbilde bija: "Ak, tu esi traks! Šis Deivids Icke ir traks." Un es teicu: "Labi, labi." Vai viņi tagad smejas? Cilvēkiem ir jāpieņem lēmums.


Jūs zināt, es esmu pilnīgi pret vardarbību pret cilvēkiem. Un es nedomāju, ka vardarbība būtu risinājums. Ja jūs izmantojat vardarbību pret cilvēkiem tā vārda vārdā, kas, jūsuprāt, ir taisnība, jūs esat tikai spogulis tam, ko jūs meklējat, lai cīnītos. Ir šis teiciens: "Jūs kļūstat par to, ko jūs cīnāties, jūs kļūstat par to, ko jūs ienīstat." Bet cilvēkiem būs jāpieņem savs lēmums. Viss, ko es teikšu un atkārtoju, ir tas, ka, ja šī 5G izvietošana turpinās, tas ir beidzies. Tātad, ko cilvēki nolemj darīt par to, pieder viņiem.


Bet ir ļoti skaidrs, ka tas, kas notika, ir tas, ka cilvēki tika pakļauti mājas arestam par šo viltus iemeslu. Tātad nav pulcēšanās. Nav protesta iespēju. Un tāpēc viņi ir carte blanche ātri izvietot un paplašināt 5G, bet tik daudzi cilvēki ir zaudējuši darbu, viņu bizness iznīcināti, jo tie tiek vērtēti pēc valdības "nebūtiskiem". Kaut arī 5G torņu ātra izvietošana ar to destruktīvo un psiholoģisko potenciālu tiek uzskatīta par būtisku darbu. Jums vienkārši ir jāpārraida punkti tagad, un jūs varat redzēt, ka darbā ir liela sazvērestība, lai izvietotu 5G bez protesta, kas kavē šo plānu. Tas nozīmē, ka tas nav labs cilvēcei. Un Elon Musk, šī silīcija ieleja slavenība, ir kā visiem tiem cilvēkiem, kas iesaistīti visu šo, ļoti liels psychopath. Viņš būtu jāliek cietumā par pārējo savu dzīvi. Es ceru, ka viņi tiks likts viņam tajā pašā šūnā kā Bill Gates, jo viņi dara labu pāri! Tas izveido arvien vairāk satelītu, kas nosūta šīs ārkārtīgi kaitīgās 5G frekvences uz zemi. Kad jūs veidojat sirreālu tehnoloģisko realitāti, kurai katra cilvēka smadzenes ir saistītas ar mākslīgo intelektu(AI), jums ir jāizveido situācija, kad katram planētas kvadrātcentimetram ir Wi-Fi uztveršana. Un vienīgais veids, kā to panākt, ir to darīt no kosmosa. Un tas ir tas, ko viņi dara. Un Elons Musk to zina, kas padara viņu par psihopātu. Šajā sakarā apskatīsim Bill Gates.


Brian: Un es gribētu runāt par psiholoģisko ietekmi, kāda tam būs uz mums.


Dāvids: Tieši. Kur tas mūs ved, ir vakcīna. Un šajā vakcīnā būs daudz ģenētisko komponentu, kas izraisīs šūnu saindēšanos, kas savukārt izraisīs eksosomu. Bet šī vakcīna saturēs arī mikro mikroshēmas, kas iegūtas no nanotehnoloģijām. Es jau iepriekš minēju, ka Elons Musks ir ieguvis atļauju uzstādīt miljonu zemes antenu, lai mijiedarbotos ar saviem satelītiem. Šīs nano-mikroshēmas, kas mums tiek iepazīstinātas dažādos veidos, ir pilnīgi neredzamas ar neapbruņotu aci. Tāpēc mēs runājam par nano. Tos sauc par gudriem putekļiem. Acīmredzot mēs runājam par lietām, kas ir visas inteliģentas: nanoboti, neiroboti, tie dod viņiem dažādus nosaukumus. Bet gudri putekļi darīs. Ideja ir ieviest tos mūsu ķermenī, kur viņi darbosies tādā pašā veidā, kā Elons Musk zemes antena darbojas ar saviem satelītiem. Viņi savieno cilvēkus ar šo tīklu, ar šo sirreālo tehnoloģisko realitāti, ko kontrolē mākslīgais intelekts, un mēs kļūsim par datoru termināliem. Tas ir punkts.


11- Scam no vakcīnas


Es jums pastāstīšu nelielu stāstu, kas novedīs pie nano-mikroshēmu un vakcīnu izgatavošanas. 1990. gadu beigās man tika lūgts doties redzēt CIP zinātnieku Kalifornijā, jo viņš gribēja, lai cilvēki zinātu, kas notiek, bet viņš nevarēja. Un kļuva ļoti skaidrs saprast kāpēc viņš nevarēja. Tāpēc es devos, lai redzētu viņu pie viņa mājas Dienvidkalifornijā. Un viņa ģimene bija tur. Un mēs ēdām, un mums tajā naktī bija ilga diskusija. Un viņš gribēja man pateikt lietas, kas notiek, jo viņš nevarēja runāt. Viņš man teica, ka vēlas kalpot savai valstij, un tāpēc viņš pievienojās CIP kā zinātnieks. Un, kad viņš stājās amatā, viņš saprata, ka notiek šī sazvērestība, kuru es 30 gadus nosodīju. Tāpēc viņš sazinājās ar mani. Viņš teica: "Ak nē, nekādā veidā, es to nedarīšu. Nē, nē, nē, nē. Es to nedarīšu. Es šajā ziņā nepiedalīšos." Un viņš ir aizgājis.


Tad tas, ko viņš atceras, ir tas, ka pēc tam, kad viņš atstāja savu darbu, viņš bija ārpus savas mājas, viņš saprata, ka viņam ir atmiņas zudums. Viņš man teica, ka viņš neatceras, kas notika pēc tam, bet viņš atcerējās, ka pēc tam, kad viņš iznāca no savas mājas, pamostoties uz šī medicīnas stenda, istabā, vienatnē. Atrodoties tur, viņš pakāpeniski atgūst savas fakultātes. Viņš saprot, ka kaut kas ir iestrēdzis viņa krūtīs. Tad viņš atver savu kreklu. Un dariet to pašu žestu, stāstot man viņa stāsts. Es varu jums pateikt, ka es tiešām to negaidīju. Un es redzu uz krūtīm kā caurspīdīgu plastmasas šampūnu maisiņu. Un iekšā, zelta oranžs šķidrums. Pirms viņš man to parādīja, es viņam uzdevu jautājumu: "un kāpēc jūs tur vēl strādājat?" Es jau zināju viņa atbildi, bet es gribēju to dzirdēt no viņa mutes. "Kāpēc jūs joprojām strādājat viņu labā?" Viņš teica: "Sakarā ar to šo."


CIP to sauc par plāksteriem (sava veida pārsēju), tie kuriem ir ielāpi (tie, kas ir saņēmuši šāda veida pārsēju). Un tā, kas notiek šī atmiņas zuduma laikā, ir tas, ka viņi manipulē ar saviem ķermeņiem. Viņš teica, ka tajā laikā bija vismaz tūkstotis citu zinātnieku, kuri bija saņēmuši plāksteriem. Tas bija ap 1990. gadu beigām, ap 1997 gadu es domāju. Un tāpēc viņš teica, ka šīs atmiņas zuduma laikā viņi manipulē ar ķermeņiem, padarot tos pilnīgi atkarīgus no šīs zāles, kas atrodas plāksterī, lai izdzīvotu. Tā viņi to dara. Viņš man paskaidroja, ka šis plāksteris ir jāaizstāj ik pēc 72 stundām. Un, ja jūs nesaņemat jaunu šīs zāles devu, jūs sākat mirt ļoti nepatīkamu nāvi. Lai redzētu, vai tas viss bija taisnība, viņš tos apstrīdēja, un viņš redzēja, ka viņi nejoko. Ja viņš neiesniedz, un, ja viņš neuzliek savas prasmes CIP dienestā, visās šajās izkrāpšanā un šajā globālistu sektas organizētajā sazvērestībā, tad viņš nesaņem jaunu plāksteri. Viņš arī man teica: "Es saglabāju dažas zināšanām kas viņiem vajadzīgas, un es pārliecinos, ka viņi zina, jo es zinu no citu cilvēku pieredzes, ka, tiklīdz viņi ir izspieduši citronu un no tā nekas nav atstāts, viņi atbrīvojas no jums." Viņam bija daudz drosmes runāt ar mani.


Jebkurā gadījumā, šeit ir tas, ko es uzzināju no viņa. Un atcerieties, ka tas ir par 1997.gadu. Un neviens īsti nerunā par nanotehnoloģiju tajā laikā. Šodien mēs zinām, ka tas ir visur. Pat pārtikā. Bet tajā laikā tas nebija publiski pieejams. Viņš man pastāstīja par sīkām mikroshēmām, kas neredzamas ar neapbruņotu aci, ka viņi injicē cilvēkus vakcinācijas programmās. Viņš man teica, kādas ir šīs mikroshēmas. Un mēs esam vēlu ' 90s. šīs vakcīnas tiek veicināta un finansē Bill Gates kā neviens cits uz zemes, un organizācija sauc GAVI, kas Bill Gates attīstās. Šīs divas vienības vēlas vakcinēt visus. Bet viņi vēlas kaut ko citu. Viņi vēlas, lai katrs cilvēks, kurš ir vakcinēts, valkā kvantu tetovējumu, lai viņi varētu digitāli redzēt, vai esat vakcinēts vai nē.


Bet šeit ir tas, kas notiks ar šo Covid-19 scam ir tas, ka agrāk vai vēlāk skaitļi sāks samazināties, un kādā brīdī tie atvieglos ierobežošanu. Bet viņi prognozēja citus viļņus. Un tāpat kā iepriekšējais ierobežošanu ir izveidots, sagatavošanās periods nebūs vajadzīgs turpmākai ierobežošanu citos viļņos. Tas būs tūlītējs. Tas ir tas, par ko tas viss ir. Viņi padara cilvēkus psiholoģiski pakļāvīgus viņiem. Un viņi centīsies tos vakcinēt. Pašlaik tiek gatavotas septiņas vakcīnas Covid-19. Katru no tiem finansē Bill Gates. Tas ir tas pats Bill Gates, kurš bija iesaistīts šajā Bill un Melinda Gates fondā, simulējot koronavīrusu pandēmiju, ko viņi veica "pasākumos 201" un simulējot, kā iestādes reaģēs, un tas notika, un tas notika tieši sešas nedēļas pirms lieta tika vērsta uz sabiedrības uzmanību Ķīnā.


Pasaules Ekonomikas forums, kurā Geitss ir ļoti iesaistīts, šis slavenais 1%, arī organizēja šo koronavīrusa pandēmijas simulāciju; un organizācija, ko sauc par "Johns Hopkins Universitātes Medicīnas operāciju" Amerikas Savienotajās Valstīs, kā arī "Johnson un Johnson", kas pašlaik izstrādā covid-19 vakcīnu. Organizācija Johns Hopkins, kas piedalījās šajā simulācijā, fakti mums parāda, ka viss gāja kā plānots, arī tādā pašā garā veica simulāciju 2018. Un kurš salīdzina globālo Covid-19 gadījumu skaitu un Covid-19 nāves gadījumus plašsaziņas līdzekļos? Johns Hopkins Universitāte, kas piedalījās šajās simulācijās.


12- Pasaules valdības mērķis


Dāvids: Pamatideja ir tāda, ka, ja jūs vēlaties izkļūt no ierobežošanu, un jūs vairs nevēlaties, jums ir jābūt vakcinētiem ar vakcīnām, ko viņi jums ir veikuši, un tādējādi vairs nerada draudus pārējai sabiedrībai.


Brian: Un tas dod jums tiesības.


Dāvids: Jā.


Brian: Tā ir pase, par kuru runāja Bils Geitss.


Dāvids: Jā. Bill Gates ir viens no tumšākajiem cilvēkiem uz planētas. Un tāpēc šeit mēs saskaramies ar šo dilemmu, kur viss ir apdraudēts. Vai nu jūs pieņemat šo vakcīnu, kas ir pilna ar sūdi, lai kontrolētu sevi un apdraudētu savu veselību, un mums atkal un atkal būs pandēmijas, vai arī jūs nevarēsiet būt Savienībā ar pārējo sabiedrību, un jūs nevarēsiet lidot utt. tas ir patiesais iemesls, kāpēc Gates un GAVI izstrādāja šo kvantu tetovējumu - lai viņi varētu pateikt, kurš ieguva vakcīnu un kurš to nesaņēma, izmantojot visas šīs tehnoloģijas, kontroles, kuras jūs varat iziet, noteiks, vai, piemēram, jūs varat iekāpt lidmašīnā. Ak, nē, jūs nevarat. Jūs neesat vakcinēti.


Brian: Tas ir kā mikroshēma tevī?


Dāvids: Jā. Tas ir tas, ko šis kvantu tetovējums faktiski ļaus. Šī ir tehnoloģija, ko viņi ieviesīs. Tas ir princips. Kad jūs iziet cauri tehnoloģijai noteiktos punktos, jūsu temperatūra tiks ņemta. Cilvēki, kas vada Silīcija ieleju, ir tā sauktie burvīgie cilvēki, kuri dziļi rūpējas par cilvēci. Tas, ko viņi sāka darīt (cilvēki, piemēram, Google), ir padarīt mobilo tālruņu datu izsekošanu pieejamus valdībām, lai redzētu, vai ir cilvēku pulcēšanās, kamēr iedzīvotāji ir spiesti palikt mājās.


Brian: Jā. Viņi atrada jauniešu grupu, kas pulcējās šajā pludmalē Amerikas Savienotajās Valstīs, lai svinētu pavasari. No tiem bija 70, un viņi izsekoja tos 40 dažādās valstīs. Es domāju, ka ir nelikumīgi izpaust personisko informāciju, bet tas ir tas, ko viņi dara.


Dāvids: Nu, kad tiek ieviests pienākums palikt mājās un demokrātija ir vājināta - un tieši tas ir tikko noticis-tad jūs nonākat tirānijā, ko var raksturot tikai kā fašistu, totalitāru, juridiskais aspekts vai cieņa pret cilvēkiem vairs nav spēkā, jo valdība dara to, ko vēlas. Un tas nav politiķi, kas izlemj. Viņi neko nesaprata. Tas ir tumšie tērpi aiz valdības ainas, kas nosaka visu. Tātad mēs esam posmā, kas ir pirms mikro-mikroshēmas un mērķa. Viņi sekos jums reālajā laikā, lai kur jūs dotos. Un viņi jums pateiks, ka tikai tik daudziem cilvēkiem ir atļauts pulcēties, jo viņi nevēlas masu demonstrācijas. Un viņi zinās, ja jūs, jo viņi sekos jums. Tagad ejam uz Ķīnu.


Tas ir bijis gadu desmitiem, kopš es teicu savās grāmatās un savās lekcijās, ka, ja jūs vēlaties redzēt, ko viņi ir plānojuši Rietumiem rīt, skatieties uz Ķīnu šodien. Ķīnā jau ir miljoniem sejas atpazīšanas kameru. Metropolitēna policija tikko ieviesa sejas atpazīšanas kameras. Ķīnā jums ir reāla diktatūra, un tas ir tas, kas tur notiek. Atrodoties Rietumos, mēs joprojām esam pie "Ak, nē, mēs neesam piedzīvojuši nekādu tirāniju. Mēs to darām tikai tāpēc, ka tas mums ir labs." Bet viņiem vajadzēja progresēt lēnāk. Tagad, kad viņi ir apturējuši demokrātiju, viņi var paātrināt kustību. Un tāpēc tās izvietot šo 5G. Tātad Ķīnā, jums ir miljoniem sejas atpazīšanas kameras, kas pastāvīgi sekot iedzīvotāju reālajā laikā. Jūs esat ne vairāk kā skaitlis. Skatīt Džordžu Orvela, skatīt Huxley. Esmu redzējis dokumentālās filmas, kurās viņi sūta kādu uz Ķīnas ielām, lai redzētu, cik ilgs laiks būtu nepieciešams, lai atrastu šo personu-tikai dažas minūtes. "Bam, es atklāju jūs".


Faktiski šīs sejas atpazīšanas kameras, pateicoties mākslīgajam intelektam (AI), pārbauda jūsu uzvedību. Tirgū jūs saņemat sociālo kredītu-labs zēns, laba meitene-ja jūs uzvedaties tā, kā valdība vēlas. Pretējā gadījumā šie kredīti tiek izņemti no jums. Un, kad jūs sasniedzat noteiktu izņemto kredītu līmeni, tiek piemērotas sankcijas. Tas ir tas, kas notiek ar miljoniem ķīniešu, kuri, nerīkojoties kā valdība vēlas, ir aizliegts veikt lidmašīnu vai pat vilcienu. Un tas ir tas, kas ir plānots. Tā ir pilnīga un absolūta kontrole. Un šī Covid-19 scam, šī mānīšana tika izstrādāta, lai ļoti īsā laikā radītu globālo varas centralizāciju, kuru es denonsēju un kuras ierašanos esmu paredzējis 30 gadus.


13- Totalitārais avanss uz pirkstgaliem


Kā es zināju? Ja jūs esat gatavs veltīt stundas šim kvestam, dienu pēc dienas un atcelt savu "tas nevar būt taisnība", jūs varat atklāt šo sazvērestību. Un jūs varat uzzināt, kas ir plānots, jo tas nav izdarīts pēc dažām dienām vai pat pēc dažām desmitgadēm.


Kā Aldous Huxley darīt ar labāko no pasaules 1932, kā tas ir, ka viņš varēja sniegt tik daudz detaļu par virzienu pasaule veic šodien? Kā gan Georges Orwell arī ir tik precīzs savā grāmatā "1984", kas publicēts 1948, kur, kad viņš aprakstīja, tāpat kā Huxley savā veidā, tehnoloģijas, piemēram, tele-ekrāni? Mēs to šodien saucam par smart TV, lai gan smart TV vispār neizskatās kā tele-ekrāni, jo tas pastāvīgi novēro jūs mājās. Kā cilvēki, piemēram, Orvela dzimušais Ēriks Blērs, zināja, ka šī tehnoloģija notiks, kad tā neeksistēja?


Kā cilvēks, vārdā Ārsts Richard Day, kas bija vecākais ierēdnis Rokfelleru Plānotajā Vecākībā organizācija, no eigenika kustība, kā viņš zināt 1969. gadā ka internets nāk? Apskatiet to, ko Ārsts Richard Day teica par to, kas notiks pasaulē, prezentācijā pediatriem Pitsburgā 1969.gadā, un tas ir ārkārtējs. Viņš nepaskaidroja lietas virspusēji,bet viņš par to detalizēti runāja. Viena no lietām, ko viņš viņiem teica Tajā naktī, bija: "Mēs ejam, lai pārliecinātos, ka zēni un meitenes ir vienādas." Nekas no tiem nav nejaušs. Tas ir pilnīgi tīšs. Un viņš aprakstīja internetu 1969. gadā, kas ir paredzēts, ir izgudrots 1980. arī 1969. gadā, viņš aprakstīja masveida migrāciju cilvēku uz Eiropu, viņš teica, ka tas notiks, un kāpēc.


Tātad, kā viņi to zināja? Tā kā ir programma, kas jau sen ir plānota cilvēcei, un kas noved pie pilnīgas kontroles, izmantojot mākslīgo intelektu un cilvēka prāta kontroli. Un tas tiek darīts soli pa solim. Tas ir tas, ko es saucu par totalitārais avanss uz pirkstgaliem. Jūs iepriekš pa solim. Un katrs solis tiek uzrādīts kā tam nav nekāda sakara ar otru, lai pēc kāda laika, atskatoties atpakaļ, jūs ļoti skaidri un skaidri redzat, kādā virzienā visi šie, šķietami nesaistītie, soļi beidzot noveda jūs.


Ja jūs esat iekšējās informācijas sniedzējs, kā Day bija, (Day bija vecākais ierēdnis Plānotajā Vecākībā, kas ir no eugeniskās kustības, kuru izveidoja Rokfelleru ģimene. Bill Gates tēvs bija plānotajā Vecākībā vadītājs, un viņš bija eugenist Malthus atbalstītājs, tāpat kā Bill Gates. Tātad mēs redzam, ka šo organizāciju nosaukumi pastāvīgi parādās, un visi šie cilvēki vienā vai otrā veidā ir saistīti ar viņiem); Tātad, ja jūs esat iekšējās informācijas turētājs, piemēram, Day, jūs zināt, kas notiks. Un, ja jūs smagi strādājat, lai atklātu šo plānu, tad jūs varēsiet paredzēt, kas notiks. Tas ir iemesls, kāpēc visas šīs grāmatas, kas man ir publicēti pēdējo trīsdesmit gadu laikā ir ārkārtīgi pravietiskos šajā un cilvēki tagad realizējot tos. Kāpēc darīt tas viss? Jo, ja ir slikts plāns pret pasauli un nekas, un neviens iejaukas, lai apturētu to-kas man ir veltīts visu savu dzīvi-tad tas notiks. No savas puses, es cenšos pārliecināties, ka nenotiek. Un, atklājot programmu un sakot: "šeit ir plāns", jūs prognozēsiet nākotni bez iejaukšanās. Un, ja manas grāmatas ir tik precīzas, lai prognozētu nākotni, tas ir tāpēc, ka tās tikai atklāj plānu.


Ķīniešiem ir teiciens, kas nozīmē, ka jebkurai briesmām ir sava iespēja. Mēs, cilvēces dāmas un kungi, tagad esam sasnieguši bīstamības un iespēju punktu. Ja cilvēki turpina sēdēt un viņi turpina rīkoties kā labas Aitas, kas neko nesaprot, "Woof, Jā, Misters, woof, woof" - ja cilvēki konstatē, ka tas, kas notiek tagad, ir grūti, wouhaw? Viņi vēl neko nav redzējuši! Un tas ir tas, ko es teicu, lai cilvēki, kuri ir smejoties par mani pēdējo trīsdesmit gadu laikā, "Jūs gatavojas izskaidrot tiesības acīs saviem bērniem un mazbērniem, kāpēc jums nav rīkoties. Jo, ja jūs domājat, ka jums ir grūti, iedomājieties mazliet un redziet pilnīgas distopijas un pilnīgas kontroles pasauli, kurā dzīvos jūsu bērni un mazi bērni. Un jūs atnācāt man pateikt, ka neesat gatavs pārvietot savu ass un domāt par sekām."


Es došu jums dažas jāšanās sekas, ņemot vērā virzienu, kādā mēs ejam, ja mēs turpināsim teikt - "jā, bet es nonākšu nepatikšanās", bet sasodīts! Apskatiet sekas, kas ir pirms jums, ja jūs neko nedarāt! Mums jāpārtrauc saliekt muguru šīs sektas priekšā. Un ļaujiet man nodot lietas perspektīvā. Mums ir veselības ministrs, man ir šaubas par viņa nervu fakultātēm. Viņš nav pieņemt nekādus lēmumus. Pastāv reāla vara, kas viņu vada slepenībā, tāpēc viņš ir tikai salmu cilvēks. Konsultanti un citi. Bet tas Hancock: "jums tas jādara", un 66 miljoni cilvēku, nedomājot par divām sekundēm, to dara. Un mēs apsēdamies, un mēs sagatavojamies ar 5G, kas stiepjas līdz 60 GHz, un mēs vairs nevaram elpot. Un cilvēki vienkārši sēž tur, "uh bin nē, mēs nevaram. tie ir valdības rīkojumi."


Mēs burtiski esam izšķirošā pagrieziena punktā cilvēka sugas vēsturē. Tas ir mūsu sugu beigas, kā mēs to esam zinājuši, ja mēs necīnāmies tagad un visā pasaulē. Visus šos gadus cilvēki man teica: "saujiņa cilvēku vien nevar valdīt pār pasauli. Tas ir pilnīgi smieklīgi." Nu, šī mazā grupa vīriešu vēl varēja izveidot, pēc pāris nedēļām, ierobežošanu un bloķēt visu planētu mājās! Kā viņi var ne? Viņi dara to!


14- Elon Musk iesaistīšanās Covid-19


Cik ilgi mēs ar to samierināsimies? Tā kā nākamais solis ir pārtikas deva. Kas varētu pakļaut cilvēkus lielākai atkarībai, ja ne valsts kontrolētai pārtikai? Ļaujiet man jums pastāstīt, uz ko mēs virzāmies. Es to esmu teicis iepriekš, bet es to saku vēlreiz. Viņi mūs aizvedīs tieši situācijā, kad pārtika, kā mēs zinājām, ka tā būs pazudusi, lai padarītu ceļu sintētiskai pārtikai. Visi šie uzbrukumi gaļai, visas šīs nežēlīgās kritikas pret pārtiku utt. nu, tas arī ir totalitārais avanss uz pirkstgaliem. Un tāpēc, ņemot vērā pienākumu palikt mājās, kura nozare pasaulē visvairāk skar? Restorāns, utt. Viņi ir nolemti pazust ilgtermiņā, jo viņi vēlas kontrolēt pārtiku. Ja viņi kontrolē pārtiku, viņi jūs kontrolē. Un, ja jūs nedarīsiet to, ko viņi jums saka, jums nebūs pārtikas. Tas ir tas, kas mūs gaida. Un visbeidzot, mūsu smadzenes būs saistītas ar mākslīgo intelektu (AI), un mēs vairs nevarēsim domāt par sevi. Tas ir AI, kas domās par mums.


Brian: Vai tas ir vakcīnas mērķis, nanotehnoloģija?


Dāvids: Jā, un viņi mums stāsta. Šis puisis, Ray Kurzweil, citu jāšanās silikona ieleja psihoceļš, viņš ir daļa no Google vadības un viņš teica, ka ar 2030, cilvēka smadzenes būs saistīts ar AI. Tie ir viņa paša vārdiem, ne raktuves, "no tā tālāk, Arvien vairāk tas vairs nav cilvēki, kas domās, bet AI, līdz beidzot, cilvēku domas, kā mēs zinām, tā kļūst gandrīz nenozīmīga." Tas būtībā ir tas, ko viņš teica. Tātad mums ir šis psihopāts no Elon Musk. Viņš pirms dažiem gadiem iepazīstināja sevi ar to, un jūs varat atcerēties šo frāzi, ko viņš izteica: "AI varētu būt cilvēces beigas." Un tā, ko viņš darīja? Viņš sāka uzņēmumu ar nosaukumu "Neuralink", kura mērķis ir cilvēka smadzeņu savienojums ar datoriem. Un viņš arī vada SpaceX. Šī organizācija, kas izvieto šos satelītus tur augšā. Un viņš arī vada Tesla, Tesla automašīnas. Un tie ir elektriskie automobiļi.


Un tas ir tas, ko Lielbritānijas valdība tikko ir izdarījusi. Kāpēc viņi vēlas iesaldēt automašīnas, kas darbojas ar benzīnu un dīzeļdegvielu? Jo viņi vēlas laikmetu, kurā transportlīdzekļi būs autonomi, kur Datori izlems jūsu galamērķi. Ar benzīna Automašīnu, kad esat uz kuģa, jūs braucat un izlemjat, kur vēlaties doties. Autonomā automašīnā jūs ejat tikai uz ierobežojumiem, uz kuriem dators ļaus jums doties. Un šie Datori tiks ieprogrammēts tā, ka jums nebūs iet visur valdība nevēlas, lai jūs iet. Un tagad mums ir šīs autonomās automašīnas-jūs zināt, šīs viedās joslas, kuras viņi būvē Anglijā, sauc par "viedajām automaģistrālēm." Tas ir ļoti bīstami. Šī lieta jau ir izraisījusi daudzu cilvēku nāvi, bet viņiem tas nav svarīgi. Galu galā, tie ir psihopāti. Šīs viedās joslas, ko tās būvē, ir autonomiem transportlīdzekļiem.


Un Uber, vēl viens Silīcija ielejas uzņēmums zaudē fenomenālas naudas summas, lai sasniegtu savus globālos taksometru mērķus; bet nauda nav problēma. Tāpat kā Amazon nebija tūlītēja problēma, kad šis uzņēmums zaudēs neticamas naudas summas, pievienojoties monopolam. Šodien, protams, pateicoties pienākumam palikt mājās, tā globālā tirgus daļa ļaus tai, kamēr visi mazie uzņēmumi tiek iznīcināti, dominēt šajā tirgū pat vairāk nekā agrāk. Tātad, tirgus no Uber ir autonomais transportlīdzeklis, autonomais "taksometrs". Tāpēc šeit tiek injicēts tik daudz naudas. Nauda nav pašmērķis. Nauda, ko viņi zaudē, viņiem nav svarīga. Un tāpēc viņi iznīcina visus taksometru uzņēmumus visā pasaulē, lai iegūtu šo monopolu. Kas notiek ar šo pienākumu palikt mājās? Tas iznīcina taksometru uzņēmumus, bet ne Uber.


Un tā kā tajā pašā laikā nevar būt autonomas automašīnas un benzīna automašīnas un dīzeļdzinēji, ko viņi dara? Viņi pakāpeniski likvidē benzīna un dīzeļdegvielas automobiļus par smieklīgu ideju, ka cilvēkiem ir atbildīgi par klimata pārmaiņām, kas ir vēl viens mīts par 1%, ko paredz datormodelēšana, ko veic tie paši cilvēki, kuri veica tā saucamā vīrusa datormodelēšanu. Autonomiem transportlīdzekļi darbojas ar elektrību, tāpēc elektriskie automobiļi- "Lai saglabātu vidi" - ir tikai atspēriena punkts autonomiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Un Musk to zina.


15- Biedrība bada spēļu (bada spēles)


Dāvids: Šis biedrība, ko viņi tagad rada tik ātri, es to raksturoju kā Biedrība Bada spēļu, šī filma, kas iznāca pirms dažiem gadiem, kur jums ir niecīgs 1%, kas pārvalda visu pārējo iedzīvotāju skaitu, kas ir atkarīgs no šī 1% un ir ietvaros verdzība. Šis pienākums palikt mājās ražo to, kas pasaulē? Tieši Šo. Apzināti. Tas ir iemesls, kāpēc viņi to. Un vidū, ir policijas un militārā valsts, lai saglabātu šo status quo.


Brian: Dāvids, vai jūs varētu izskaidrot ekonomisko ietekmi uz visu šo?


Dāvids: Biedrība Bada Spēļu, kuru es tikko aprakstīju, nav iespējama tik ilgi, kamēr lielai iedzīvotāju daļai ir neatkarīgi ienākumi. Jūs nevarat skriešanās cilvēkus šajā masā nabadzīgo piemeklētas ar nabadzību - tas ir tas, ko tas bada spēles Biedrība vajadzētu būt - Ja cilvēkiem ir neatkarīgi ienākumi, kā arī uzņēmumi un tamlīdzīgas lietas, jo viņiem ir nauda, lai nepazustu. Tātad viņi iznīcināja visus šos uzņēmumus un visas šīs darba vietas. Daudzi no viņiem nekad vairs netiks atvērti. Un ko viņi darīja? Viņi radīja masveida globālu atkarību no štats. Un, ja jūs lietojat šo štats, šo štats un šo štats, un jūs dodaties uz nākamo līmeni, jums ir sekta, kas organizē visu šo šausmīgo scenāriju.


Brian: Slavenie atjaunošanas plāni. Viņi vienkārši izturēja vienu Amerikas Savienotajās Valstīs, no 2 tūkstošiem līdz 6 tūkstošiem miljardiem. Un tagad viņi vēlas veikt vēl vienu, un vēl.


Dāvids: Un Šo tam nav cita mērķa kā iznīcināt valdību ekonomiski. Un viņi teiks: "ekonomiskā sistēma, kā mēs to zinām, vairs nav dzīvotspējīga. Mēs nevaram viņu atdzīvināt. Tātad, ko mēs darīsim, jo mēs tik ļoti rūpējamies par cilvēci, ir ieviest pilnīgi jaunu ekonomisko sistēmu, kuras pamatā būs digitālā valūta," kaut ko esmu paredzējis savās grāmatās kopš aptuveni 1993.gada. Un viss, ko mēs darām, un viss, ko mēs pērkam, viņi zinās, un viņi jebkurā laikā varēs izlemt, vai mēs varam nopirkt vai nē. Ja jūs dodaties uz veikalu tagad, un jūs mēģināt maksāt ar kredītkarti, digitālo naudu, un viņi jums saka: "Ak, Atvainojiet, dators nepieņem jūsu karti", jūs varat teikt Labi, es maksāšu skaidrā naudā. Tātad, kad nebūs vairāk skaidrā naudā, ne biļetes (jo šis sektas ar šo vīrusu scam ir viss plānots), viss, ko esmu teicis kopš pirmās dienas, ir pamatots. Viņi saka, ka nauda ir bīstama, jo jūs varētu noķert vīrusu. Tas ir traki. Tātad cilvēki, kuri izmanto, lai ņemtu skaidrā naudu vairs ņemt naudu, jo viņi uzskata, ka viņi varētu noķert vīrusu. Un uzņēmumā ir cilvēki, kas vada tirdzniecības automātus, kuri pirms 3 vai 4 dienām teica, ka līdz vasaras beigām skaidrā nauda tiks izsmelta vīrusa dēļ.


Brian: Un Apvienotā Karaliste ir tikko ieviesusi plastmasas skaidru naudu, kas, iespējams, saglabās vīrusu ilgu laiku.


Dāvids: Jā. Tam visam nav nekāda sakara ar veselību. Tas ir tikai kontroles jautājums. Tas ir muļķības. Tātad, kad skaidru naudu ir aizgājusi, tā ir ideja, jums ir tikai digitālā nauda - un plāns ir tas, ka tas viss ir jūsu mikro-mikroshēmā. Es atsaucos uz Totalitārais Avanss uz Pirkstgaliem, vienu soli un tad otru, un tad vēl vienu. Viņi tagad parūpēsies par jūsu tālruni. Viņi rūpēsies par jūsu skaidru naudu. Pēc tam viņi rūpēsies par jūsu kredītkarti, un viņi tagad rūpēsies par jūsu tālruni. Jums tagad ir digitālie tālruņi. Viss ir jūsu tālrunī. Un šis tālrunis kļūst par ārējo mikro mikroshēmu. Viņiem ir tikai viens solis. Tas viss ir manā ' 90s grāmatās.


16- Tehnokrātijas briesmas


Dāvids: Tātad, kad jūs dodaties uz veikalu, un jūs vēlaties maksāt ar savu mikroshēmu vai ko es zinu, un nodeva tiek atteikta no datora, kā jūs pēc tam kaut ko iegādājaties? Jūs nevarat. Šīs sistēmas disidenti-no kuriem es esmu un būs līdz beigām un līdz manai pēdējai elpa-ļoti ātri izzudīs no apsveikuma kartiņu saraksta datoru. Tā ir pilnīga un absolūta kontrole.


Brian: Tas ir tas, ko viņi dara Ķīnā tagad, atkal.


Dāvids: Jā. Un kā jau teicu, šis uzņēmums Bada spēles tas ir fašisms, tas ir komunisms, kas ir dažādi nosaukumi pašu tirānija, centralizācija varas rokās maz. Bet to, ko viņi rada, ir globāla tehnokrātija. Un tehnokrāti tiek definēti kā sabiedrības, kuras kontrolē birokrāti, nevis ievēlēti politiķi. Nē, viņi dodas. Tas ir plāns. Jo vairāk viņi diskreditē politiķus sabiedrības prātā, jo vairāk sabiedrība teiks: "Ak jā, viņi tomēr ir bezjēdzīgi, tāpēc izvēlēsimies tehnokrātiju." Tātad šo tehnokrātisko sabiedrību vadīs birokrāti, zinātnieki, inženieri, tehnokrāti.


Visi šie Silīcija ielejas cilvēki ir tehnokrāti. Un Silīcija ielejas tehnokrāti jau valda pasauli (un mums nevajadzētu aizmirst arī Izraēlu, jo tā ir otrā Silīcija ieleja pasaulē tagad, pārsteidzoša, kā tas var izklausīties). Lielākajai daļai politiķu nav ne jausmas, kas notiek Silīcija ielejā, nemaz nerunājot par tiesību aktiem par to. Viņi palaist to. Gates vada visas imunizācijas operācijas un Pasaules Veselības organizāciju. Un tā, tehnokrāti jau kontrolē. Un jo vairāk mēs integrējam šo AI tehnoloģisko un tehnokrātisko sabiedrību, jo vairāk dominē tehnokrāti. Jo politiķi ir novecojuši.


Tur ir šis puisis, kurš 1930. gados bija Kanādas tehnokrātiskās partijas vadītājs un faktiski aģitēja par šādu sabiedrību. Vai jūs zināt, kura vectēvs viņš bija? Elon Musk. Nav iespējams, ka viņš dara to, ko viņš dara nejauši. Un viņš precīzi zina, ko viņš dara. Un mums nevajadzētu dievināt šos cilvēkus. Tas nav adorācija darīt, lai Gates, un korumpēti Musk, un Bezoses-vēl viens-un Brins un Peidžs no Google, un Wojcickis no YouTube. Tas nav pielūgsme, kas viņiem vajadzīga. Gluži pretēji, tie ir jāatklāj. Tie ir jānosoda, ņemot vērā to, ko viņi dara, tas ir, šī distopiskā tehnokrātiskā sabiedrība, kuras pamatā ir AI un pilnīga cenzūra jebkura cita veida viedoklim vai informācijai, kas ir pretrunā ar oficiālo stāstījumu, ko viņi ievieš. Tāpēc Ofcom un šī korumpētā Melanie Dawes aizliedza britu plašsaziņas līdzekļos jebkādas diskusiju, kas saista 5G ar Covid-19.


Ļaujiet man to pateikt, Brian. Vai drīzāk ļaujiet man to pateikt raidorganizācijām. Ļaujiet man to pateikt visiem, kas to pieņem, nereaģējot. Ļaujiet man to pateikt Tieslietu amatpersonām. "Tētis, ko jūs darījāt, kad ieradās pasaules fašisti un ekonomiskā sistēma tika iznīcināta, un tagad mums ir jādara viss, ko valsts saka, bez kura mēs nesaņemam mūsu ikmēneša subsīdiju? Ko tu darīji, Tēt?". Ļaudis, "Es tikai sēdēju, mīļumiņ." Un žurnālisti, "Es palīdzēju to salikt kopā, melojot sabiedrībai." Un policija, "Es paklausīju pavēles, mīļumiņ." Labs veiksme ar šo sarunu ar saviem bērniem, un mazbērniem, kad jūs saskaramies ar faktiem un realitāti, kas notiek.


17- Brutālo ierobežošanu


Dāvids: Un es tagad pastāstīšu tiesībaizsardzībai. Tiesībaizsardzības spēkos ir daudz inteliģentu, patiesu cilvēku un labu cilvēku. Bet tajā pašā laikā ir monumentāli Muļķi un reāli psihopāti, kas mīl to, kas notiek... Es saku labajiem, patiesajiem un inteliģentajiem policijas cilvēkiem šajā valstī, ka jūsu bērniem un mazbērniem būs jādzīvo šajā pasaulē, kurā Jums būs bijusi smaga loma tās radīšanā - tas pats attiecas arī uz militāro. Jūs izpildāt likumus, nevis aizsargāt sabiedrību, bet gan aizsargāt un cienīt sektas gribu kas padara psihopāti izskatās kā Māte Terēze. Ko tu dari? Paskaties savus bērnus acīs! Paskaties saviem mazbērniem acīs! Un pastāstiet man, ka jūs turpināsiet strādāt, lai darīt respektētu fašistu tirāniju, kas slazdos, nosodīs šos bērnus, tāpat kā jebkurš cits. Pacelšanās jūsu formas, atstājiet policiju. Mēs nevaram vērsties pie psihopātiem. Mēs nevaram pārsūdzēt idiotus, kuri ir formas tērpos. Bet mēs varam vērsties pie ļoti daudziem labiem cilvēkiem un sirsnīgiem un rūpējīgiem cilvēkiem, kas ir policijas vidū. Ko jūs darāt, lai īstenotu fašismu?


Brian: Ko mēs varam darīt, Dāvids?


Dāvids: Tas nav mans darbs, lai pastāstītu cilvēkiem, ko darīt. Mana loma ir izcelt sekas, ja mēs paliksim mūsu krēslā, un, ja mēs ļausim nedaudziem psihopātiem un idiotiem-jo tas ir dinamisks-iznīcināt mūsu nākotni, iznīcināt mūsu iztiku, iznīcināt mūsu bērnu un mazbērnu nākotni. Turpiniet stāv vēl, un tas ir beigas spēli. Kas jums ir jāzaudē? Lielākā daļa cilvēku ir zaudējuši visu vienalga, lai to, kas jums ir zaudēt?


18- Dzīve ietvaros ierobežošanu


Dāvids: Ja jūs saskaras ar armiju, kas uzbrūk jums, ja jums ir vieta, kur bēgt, ir ļoti iespējams, ka jūs bēgt. Armija ir šīs sektas un visu tās aģentūru simbols. Bet, ja tu esi kanjonā, un tur ir tikai viena izeja, un armija bloķē savu ceļu, ko jūs gatavojas darīt? Tātad jūs piecelties, un jūs sakāt: "Nav šaubu, es to nepieņemšu. Vai vēlaties, lai es to daru? Vai tu gribi lai es to daru? Ko tu dari?" Jo, kad jums nav kur palaist, jums nekas nav palicis zaudēt.


Un jūs zināt, kas tikko notika šī ierobežošanu dēļ? Cilvēcei vairs nav vietas, kur bēgt. Tātad, kur jūs iet? Ko tu darīsi? Vai jūs to vienkārši pieņemsit? Vai jūs gatavojaties ļaut ļoti nelielam skaitam cilvēku to darīt ar Jums? Vai arī jūs gatavojaties teikt: "nekādā veidā." Un es jums saku, ko es daru. Es eju ārā, kad vien gribu. Un es neeju pie kāda. Jo, pat ja es saku, ka viņi norij rupju meli, es cienu viņu tiesības un viņu uzskatus, ka pastāv kāda veida briesmas. Tāpēc es neiešu pie viņiem. Es atstāju savu māju, es neredzu nevienu. Es ņemu savu automašīnu, es eju uz valsti, es staigāju. Es neredzu nevienu, nevienu tuvumā. Tad es dodos mājās, atgriezties savā automašīnā. Es novietoju savu automašīnu un dodos atpakaļ uz savu dzīvokli. Es nevienu neredzēju. Man ir tiesības to darīt, Lielbritānijā, vienu reizi dienā, saskaņā ar šiem psihopāti un muļķiem. Bet es teicu, lai viņiem: "sūtiet man puisis uniformā. Nav svarīgi, kāda kleita izskatās. Un, ja viņi var man izskaidrot, kāpēc tas, ko es tikko aprakstīju, neatkarīgi no tā, vai es to daru vienu vai desmit reizes dienā, sāpēs kādu, pat pēc jūsu smieklīgajiem kritērijiem, tad es pārtraukšu to darīt." Bet viņi nekad nevarēs to darīt, jo, protams, tas ir pilnīgi absurdi.


Un tas, ka tas ir absurdi, iziet un būt prom no visiem - neatkarīgi no tā, vai jūs to darāt vienu vai desmit reizes dienā, nav nozīmes. Jūs nekaitēsiet nevienam, pat pēc viņu smieklīgajiem kritērijiem. Un tā tas ir. Jūs varat iziet tikai vienu reizi. Šo stāsta jums to, kas tas viss ir par. Tas nav par veselību. Tas ir par kontroli. Tas ir kontroles plāns, kas iet atpakaļ garu, garu ceļu. Un tas piepildās. Tas viss ir aprakstīts manās grāmatās ar stiprām un detaļām, visu to veco un pašreizējo raksturu, jo tas nav kaut kas jauns. Tas ir kaut kas, kas ir sasniedzis pēdējo posmu. Un šeit ir aptuveni 8 miljardi cilvēku, 66 miljoni Lielbritānijā, kas saskaras ar nelielu skaitu cilvēku, kuri visus aizslēdz. Es redzu risinājumu.


Brian: Kāds risinājums Dāvids? Kāds ir risinājums? Vai mums ir jāpieņem lēmums, pamatojoties uz mūsu pašu zināšanām un pētījumiem, kā arī balstoties uz mūsu pašu jūtām par to, kas ir pareizi?


Dāvids: Ļaujiet man Šo pateikt, Brian. Mēs nonācām šajā sasodītajā haoss, jo mēs akli pakļaujamies pie varas. Visa šī vara ir vienkārši mūsu uztvere, ka tai ir šī vara. 66 miljoni pret nedaudziem, es nedomāju, ka viņam tiešām ir šī vara. Tātad, ja mēs nonāktu šajā haoss, jo pakļaušanās varas ilūzijai, kāda ir stulba atbilde? Pārtraucot to darīt. Un tad mēs redzēsim, kur ir reālā vara. Un tas nav dažu rokās. [...]


Brian: Es domāju, ka tieši tur mēs šodien paliksim, Dāvids.


Dāvids: Es kratīšu tavu roku, un tu nevari man iedot Covid-19, kas neeksistē!


[Intervijas beigas]


19- Secinājums


Tagad, kad esat sapratuši, kas ir aiz šīs komēdijas ar nosaukumu Covid-19, tas ir atkarīgs no jums, lai veiktu savus pasākumus. Neiekļaujieties melu slazdā, ko izplata šīs pasaules lēmumu pieņēmēji, kuri visi ir Lucifera sekotāji, kuru misija ir iznīcināt cilvēci. Esiet modri. Esiet apgaismots. Jums ir jābēg no 5G kā mēris. Aizsargājiet sevi no viļņi, jo tie ir ārkārtīgi kaitīgi veselībai. Izvairieties no visām Mikroviļņu ierīcēm un pēc iespējas izvairieties no Wi-Fi lietošanas. Wifi pakāpeniski iznīcina jūsu veselību.


Jūs varat cīnīties ar koronavīrusu vai nu profilaktiski, vai ārstnieciski. Risinājumi pastāv. Tātad, ja jūs jau esat slims, neuztraucieties. Koronavīruss, tāpat kā visi citi gripa, ir izārstēts un ar lielu vieglumu. Vai nav apjucis par Pasaules Maģija organizācijas dēmoniem (PVO), kuru patiesā misija ir saglabāt visu pasauli slimībā. Šie liekuļi, kas dod jums iespaidu par darbu jūsu veselībai, smagi strādā, lai nodrošinātu, ka jūs nekad neesat veselīgi. Tagad jūs esat brīdināts.


PVO psihopāti sistemātiski cīnās pret jebkuru līdzekli, kas jūs patiešām var izārstēt, un cenšas padarīt jums pieejamas tikai indes, ko viņi dēvē par zālēm vai vakcīnām un kuru vienīgais mērķis ir iznīcināt jūsu dzīvi. Lai gan daudzi Āfrikas ārsti un pētnieki ir sadzīšana to populāciju ar efektīvu un pārliecinošu tiesiskās aizsardzības līdzekļiem, ko viņi ir izdarījuši, PVO vājprātīgie cilvēki jums saka, ka pašlaik nav pierādījumu par jebkādiem līdzekļiem, kas var novērst vai izārstēt koronavīrusu. Viņi ir apņēmušies uzspiest pasaulei bīstamo jauno indi, ko viņi veido. Šo indi sauc par Covid-19 vakcīnu.


Vairāki efektīvi līdzekļi Koronavīruss pastāv. Jums vienkārši ir jāizvēlas viens vēlaties. Ja jūs vēlaties ārstēt ar mūsdienu medicīnā, ir vairāki Āfrikas ārsti un pētnieki, kuri ārstē Koronavīruss ar lielu veiksmi. Viens no tiem, ārsts Valentin AGON, ir izstrādājusi narkotiku sauc Apivirine 500, kas pilnībā iznīcina koronavīrusu 3 dienas. Nebrīnieties, ja ar farmācijas regulatīvo aģentūru idioti aizliegt šo narkotiku, darot, ka tas nav atļauts vai apstiprina PVO.


Neļaujiet šiem muļķiem izlemt par jums, kas jums ir labs vai slikts. Ziniet, ka šie noziedznieki strādā farmācijas Karteļu interesēs, un ne jūsu interesēs. Viņi nav ieinteresēti jūsu dzīvē. Atcerieties vienreiz un uz visiem laikiem, lūdzu, ka tie nebija šie garīgi slimi cilvēki, kas Jūs radīja. Tātad nevienam no viņiem nav tiesību izlemt, vai jūs gatavojaties dzīvot vai mirt. Neļaujiet viņiem padarīt jūs par savām radībām, organizējot jūsu dzīvi, kā viņi uzskata par vajadzīgu.


Ja jūs dodat priekšroku dabiskajai medicīnai, vispirms ziniet, ka vairāki Āfrikas naturopāti ir izveidojuši dažādas dabas aizsardzības līdzekļu kombinācijas pret koronavīrusu. Jūs atradīsiet dažas no šīm kombinācijām dokumentā ar nosaukumu "Dabas medicīna reaģē uz Koronavīruss", kas atrodams vietnē www.mcreveil.org, veselības sadaļā.


Tad jums vajadzētu zināt, ka prezidents Andry Rajoelina no Lielās Āfrikas Salas, ko sauc par Madagaskaru, ar Āfrikas ārstu un pētnieku palīdzību ar lai savu galvu Ārsts Jerome Munyangi, ražoja ļoti efektīvu līdzekli pret koronavīrusu. Šis līdzeklis zāļu tējas veidā, ko sauc par Covid-Organics, kas ražots no Artemisia auga, dod rezultātus tikai septiņas dienas. Šis līdzeklis ir tik efektīvs, ka līdz šim Madagaskarā nav nāves gadījumu no koronavīrusa. Iet pajautājiet Pasaules Maģija organizācijas (PVO) burvjiem, ko viņi domā par šo līdzeklis, un jūs sapratīsiet, kāpēc dažādie kvalifikatori, kurus mēs izmantojām, lai tos kvalificētu.


Atcerieties, ka Artemisia, kas pašlaik tiek izmantots Madagaskarā, lai novērstu un izārstēt Coronavirus, ir tas pats produkts, kas Āfrikas ārsts-pētnieks, Jérôme Munyangi, ir izmantojis, lai novērstu un izārstēt malāriju. Ārsts Jerome Munyangi bija gandrīz noslepkavots ar mafijas farmācijas karteļiem, un PVO, par kuru viņš strādā, tomēr ir pret šo līdzekli. Francija Un Beļģija ir aizliegušas šo līdzekli. Ar to jūs viegli saprotat to dēmonu liekulību, kuri apgalvo, ka rūpējas par jūsu veselību.


Ļaujiet mums arī atgādināt, ka Centrālāfrikas valstī, ko sauc par Kamerūnu, valsti, kuru 40 gadus valdīja vissliktākā negodīgā grupa, pirms dažiem mēnešiem Bangangte pilsētā tika iznīcināts vairāku hektāru Artemisijas lauks bez iemesla, ar idiotiem, kuri ir gatavi upurēt miljoniem dzīvību, par dažām banknotēm. Un, it kā tas nebūtu pietiekami, šī lauka īpašnieks tika arestēts kā vulgārs noziedznieks un turēts redzeslokā ar šo atkritumu grupu, ko sauc ļaunprātīgi par administratīvajām iestādēm.


Visbeidzot, ziniet, ka, pieņemot labu uzturu, jūs izārstējat sevi no koronavīrusa un visām citām dabiskām slimībām. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet rakstu ar nosaukumu "Slimība un Uzturs", kuru atradīsit vietnē mcreveil.org , veselības sadaļā.


Mēs arī iesakām lasīt rakstus ar nosaukumu "Mākslīgā Medicīna: Organizēts Genocīds", "Vakcīna: Ārkārtīgi Bīstams Inde" un "Patiesība par AIDS". Šie raksti ir ļoti svarīgi, lai saprastu, kā šīs pasaules sātanisti manipulē ar vīriešiem ar slimībām un tā sauktajiem risinājumiem, ko viņi piedāvā šo slimību ārstēšanai. Jūs atradīsiet šos rakstus vietnē www.mcreveil.org, veselības sadaļā.


Noslēgumā mēs vēlētos paust pateicību pētnieks Dāvids Icke par risku, viņš ņēma, pakļaujot šo sātanisks plānu, un žurnālists Brian Rose, kas izvirzīti viņa TV kanāls riskam, veicot šo interviju, neskatoties uz draudiem viņš bija saņēmis. Šo interviju aizliedza YouTube, Vimeo, Facebook un Lielbritānijas Telekomunikāciju regulētāji Ofcom. Ja jūs interesē citi raksti, kas nodarbojas ar tēmām, kas nav aplūkotas plašsaziņas līdzekļi, kas melo, jūtieties brīvi apmeklēt David Icke vietni, DavidIcke.com vai Brian Rose portālā, londonreal.tv.


Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā