Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

PROFESORS JEAN-BERNARD FOURTILLAN BRIESMĀS

(Atjaunināts 05 06 2024)


Cienījamie brāļi un draugi, profesors Jean-Bernard Fourtillan ir nāves draudi. Francijas valdība nolēma to iznīcināt. Tāpēc tas ir briesmu kliedziens, ko mēs Jums izsūtām, lai ikviens viņa līmenī vadītu cīņu, kas nepieciešama, lai glābtu šo drosmīgo cilvēku skolotāju, kurš ir izvēlējies neveikt paktu ar sātanistiem savā cilvēces iznīcināšanas projektā.


1- Kas ir Profesors Jean-Bernard Fourtillan?


Tas ir šis franču zinātnieks, ar kuru patiesība par precīzu Covid-19 izcelsmi tika atklāta visai pasaulei. Pateicoties viņam, visa pasaule tagad zina, ka "Covid-19 ražo Francijā, francijas zinātnieki Pasteur institūts, no Dabas Coronavirus Sars-CoV, un pēc tam nodota Wuhan, kur francūži no Pasteur institūts apzināti atbrīvo to bez zināšanām zinātnieku no Wuhan laboratorijas un Ķīnas valdība." Mēs visi tagad zinām, ka tieši sātaniskā Francijas valdība ir aiz šī nozieguma pret cilvēci.


Ja daudzi citi nopietni zinātnieki ir nostājušies, lai nosodītu komēdiju, ko šīs pasaules līderi spēlē, iepazīstinot mūs ar viegli izārstējamu gripu kā pandēmiju, profesors Jean-Bernard Fourtillan joprojām ir tas, kurš mums ļaus precīzi zināt, viss par šīs tā saucamās pandēmijas izcelsmi.


2- Kur šobrīd ir Profesors Fourtillan?


Viņš tika arestēts, aizbildinoties, ka viņš bija pakļauts orderi celt, ko Parīzes izmeklēšanas tiesnesis izsniegta. Pēc tam viņš tika aizturēts Nîmes aizturēšanas centrā, Saskaņā ar Nîmes prokuroru. Bet ziņkārīgi, nevis nonākot šajā cietumā, viņš tiek internēts, pret viņa gribu, slimnīcā, tieši psihiatriskajā iestādē, un viņam ir liegta jebkāda vizīte.


3- Profesors Jean-Bernard Fourtillan liktenis


Illuminati un brīvmūrnieki, kas vada Francijā nolēma iznīcināt profesors Fourtillan, jo viņš atklāja pasaulei, to ļauno projektu planētu genocīdu. Mēs atklāsim lēmumus, ko viņi pieņēma savās slepenajos sanāksmēs. Šie dēmoni ir atraduši sevi savā sātanisks kultiem izlemt likteni viņi rezerves profesors Fourtillan.


Daži pieprasīja viņa slepkavību; citi konstatēja, ka slepkavības projektam vajadzētu ne tikai piesaistīt visas pasaules uzmanību, bet turklāt viņa slepkavībai nevajadzētu atrisināt reālo problēmu, kas ir patiesība, ko visa pasaule jau zina, par Covid-19 patieso izcelsmi. Viņi parādīja nedaudz vairāk atjautības, tā vietā ierosinot, ka mēs viņu arestējam, ka mēs viņu internējam psihiatriskajā centrā un ka mēs viņu vadām traki. Kad viņš ir zaudējis savas garīgās spējas, viņš tiks iesniegts televizoriem visā pasaulē kā šizofrēnijas, un tas tiks teikts, ka viņa komentāri par ražošanu Covid-19 Francijā pasteur institūts, bija saistīti ar viņa nav garīgo veselību. Vēl citi dod priekšroku kombinācija no diviem risinājumiem, tas ir, vadīt viņu crazy un pēc tam nogalināt viņu. Zināt, ka sātana iedzīvotāji ir ārkārtīgi nežēlīgi.


Tātad šeit jums ir priekšstats par to, kas gaida Profesors Fourtillan nākamo dienu laikā. Vai nu viņš tiks nogalināts, vai arī viņš tiks iepazīstināts ar visas pasaules acīm kā ārprātīgais, un visi viltus mediji, kas kalpo šiem dēmonu, pārraidīs informāciju, ko viņš cieta vairākus gadus šizofrēnijas dēļ, un ka viņa piezīmes par Covid-19 izcelsmi būtu rezultāts.


4- Jean-Bernard Fourtillan kā Serge Monast


Jums ir jāuztver profesora Fourtillan lieta ļoti nopietni. Viņš noteikti tiks nogalināts vai vadīts traks, ja vien Dievs Viņa žēlastībā iejaucas. Šī lieta ir baismīgs līdzība ar citu lietu, kas notika pirms 24 gadiem, gadījumā Serge Monast.


5- Kas ir Serge Monast?


Serge Monast tas ir Kanādas izmeklēšanas žurnālists, kurš bija padarījis savu misiju pakļaut ļauno plānus Illuminati un brīvmūrnieku. Kopš 1993. gada viņš atklāja šo slepeno Covid-19 projektu, kas Illuminati jau bija izveides procesā, un kas bija vadīt visu pasauli, lai saņemtu elektronisko mikroshēmas organismā, tas ir, uzliekot šo vakcīnu covid-19 visiem cilvēci, kam sekoja mikročipa uzlikšana uz rokas vai uz katra pasaules iedzīvotāja pieres. Tas ir šis sātaniskais projekts, ko Bībele aicina Atklāsmes grāmatā 13. nodaļā "Zvēra Zīme".


Tas, kas notiek šodien un kas daudziem šķiet kaut kas jauns, patiesībā ir projekts, kas tiek gatavots gadu desmitiem, tumsas pasaulē. Tā sauktā covid-19 pandēmija, ko dēmons Macron ir ieradies izpildīt, nekādā ziņā nav jauns projekts. Šis ir vecais Illuminati un brīvmūrnieku projekts, kas tikai sasniedz savu pēdējo posmu. Tāpēc Covid-19 Nav pandēmija, un tā vakcīna nav tikai vakcīna. Tas ir inde ar neatgriezeniskām sekām. Šis ir galīgais līgums, ko cilvēki parakstīs ar sātanu, lietojot šo vakcīnu. Tāpēc mums tas ir jānosoda, un tas ir arī iemesls, kāpēc neviens to nedrīkst pieņemt. Tie, kas pieņem šo vakcīnu, būs pārdevuši savas dvēseles velnam.


Serge Monast tika noslepkavots 1996. gada 05. decembrī Kanādas valdība pēc Illuminati dēmonu un brīvmūrnieku ierosināšanas. Pirms slepkavības šie noziedznieki bija iznīcinājuši viņa ģimeni, un viņi bija aizlieguši viņam turēt savus divus bērnus. Tas ir tieši tas, kas notiek ar profesoru Fourtillan. Viņa sieva ir pazudusi un nav sasniedzama, tāpat kā pārējā viņa ģimene. Tāpēc Francijas valdība apsolīja to iznīcināt, tāpat kā Kanādas valdība bija darījusi Monastam.


6- Kā palīdzēt Profesors Fourtillan?


Visi no jums Dzimis-atkal kristieši, jums ir lūgšanas un ātri par viņu. Šī ir nopietna garīga cīņa, kas jācīnās. Atcerieties, ka Illuminati un Brīvmūrnieki ir spēcīgi cilvēki, tik spēcīgi, ka viņi pat domā, ka viņi ir visvareni. Jūs varat pretoties tiem tikai paļaujoties uz Jēzus Kristus spēku, kas saskaņā ar Bībeli ir vislielākā vara.


Un jums visiem, kas netic Jēzum Kristum kā patiesajam Dievam, jums ir jāveic visas iespējamās darbības, kas var novest pie šī plāna neveiksmes, lai nogalinātu Profesors Fourtillan. Jums jāzina, ka Francijas sātanisti, kas ir aiz šī tumšā projekta, ar savu sabiedroto no citām valstīm palīdzību, nav gatavi izturēt pazemojumu, ko viņi ir cietuši, ar Covid-19 patiesās izcelsmes atklāsmi. Ja Dievs neiejaucas, viņi beigs profesora Fourtillan dzīvi.


Jūs visi Dieva bērni, kas vadīs garīgo cīņu par profesoru Fourtillan, neaizmirstiet vadīt to pašu cīņu par visiem citiem zinātniekiem, pētniekiem un godīgiem cilvēkiem, kuri denonsē un pakļauj šo sātanisko vakcīnu, kas tiks uzspiesta visai pasaulei nākamajās dienās. Viņu dzīve arī ir apdraudēta. Katrs no tiem ir starp cilvēkiem, šie sātans aģenti vēlas iznīcināt.


7- Citas Sergeja Monasta atklāsmes?


Jums, kas nekad nav dzirdējuši par Serge Monast, jūs varat izlasīt dažus no šiem atklājumiem vietnē www.mcreveil.org, Illuminati kolonnā. Jūs atradīsiet tādus rakstus kā "Cilvēces Marķēšanas Plāns", "Nasa Blue Beam Project" un "Toronto Protokols". Serge Monast bija ļoti apņēmīgs un zinošs cilvēks. Kopš 1993. gada viņš bija atklājis šo Covid-19 un vakcīnas projektu, kas tagad tiks uzspiesta visai pasaulei, par pilnīgu kontroli pār cilvēci.


Mobilizējiet jūs, par šo profesora Fourtillan lietu un masveidā dalieties šajā briesmu saucienā!


Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā