Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

Pieņemšana Par Darbā Kungam

(Atjaunināts 05 06 2024)


Ziņa Visiem, Kas Vēlas Svētības


Visiem tiem, kas vēlas saņemt svētības, Kungs pieņem darbā tulkotāju armiju, lai tulkotu vietnes mācības www.mcreveil.org vienā no valodām, kas uzskaitītas vietnē.


Mērķis ir padarīt visas lieliskās mācības, ko Tas Kungs mums dod, pieejamas visiem, visā pasaulē. Tātad, ja jūs labi zināt kādu no šajā vietnē pieejamajām valodām, jums jāzina, ka jūs varat to nodot Kunga kalpošanā. Viņam vajag, lai Jūs tulkotu šīs mācības, lai padarītu tās pieejamas katras tautas, cilts, rases un Kontinenta cilvēkiem.


Nevilcinieties nodot savus talantus Kunga kalpošanā, lai izplatītu savu vēstījumu visai pasaulei. Un, ja jūs nevarat tulkot mācības, bet pazīstat cilvēkus, kas to spēj, mudiniet viņus to darīt.


Un, ja jums ir talants lasīt audio un/vai video mācības, vai jebkurā citā jomā, kas var veicināt Tā Kunga darba attīstību, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.


Jūsu ieguldījums būs apsveicams. Tam Kungam ir nepieciešams, lai jūs virzītu Uz priekšu Viņa darbu. Tagad ir pienācis laiks padarīt sevi noderīgu Jēzum Kristum par savu Meistaru un uzkrāt savas svētības Debesīs. Ja vēlaties būt daļa no šīs Tā Kunga armijas, nevilcinieties sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi mail@mcreveil.org norādot, kādā valodā vēlaties strādāt.


Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā