Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

DABAS MEDICĪNA REAĢĒ UZ KORONAVĪRUSS

(Atjaunināts 05 06 2024)


1- Ieviešana


Dārgie brāļi un draugi, lielā cīņa, ko mēs esam pavadījuši gadu desmitiem, cīnoties, beidzot ir devusi augļus. Atklājas visas manipulācijas ar Elles aģentiem, kas pārvalda šo pasauli; liels viltīgs no čūskas un citiem dēmons, kas dominē šajā pasaulē ir pakļauta, un apjukums viņu nometnē ir ārkārtējs. Šīs planētas vampīru valdnieki, kas barojas tikai ar nabadzīgo cilvēku miesu un asinīm, bija domājuši par plānu, kas nodrošinātu pastāvīgu cilvēka miesas un asiņu piegādi. Labākais risinājums, ko viņi bija atraduši, bija organizācijas, ko sauc par PVO, izveide.


Kas ir PVO? PVO (Pasaules Vampīrs Organizācija) ka šie liekuļi ir izvēlējušies zvanīt Pasaules Veselības Organizācija, ir mafijas organizācija, kuras mērķis ir nodrošināt, ka iedzīvotāju zemes dzīvo pastāvīgi slimības. Lai sasniegtu savu mērķi, vispirms viņi dara indes, kas ir kaitīgi un ļoti bīstami veselībai, un iepakot šos indes ar etiķeti medikamentu vai vakcīnu, ko tās uzliek iedzīvotājiem. Otrkārt, viņi cīnās ar vislielāko dusmu pret jebkādiem zinātniskiem pētījumiem, kas var radīt reālu risinājumu veselības uzlabošanai, un sistemātiski aizliegt jebkuru izārstēt, kas faktiski var izārstēt slimības. Visbeidzot, viņi slepkavība, vai ieslodzīt, vai norakstīt pasūtījumus no ārstiem, visi ārsti un pētnieki, kas ir aiz atklājumi par reālu aizsardzības līdzekļiem.


Psihopāti, kas vada šo pasauli, kas radīja PVO, iegūt dubultu labumu: pirmkārt, viņiem regulāri ir pietiekami daudz cilvēka miesas un asiņu daudzu nāves gadījumu dēļ, ko izraisa viņu indes, un, otrkārt, viņi piesaista daudz naudas, pārdodot savus dažādos indes, ko sauc par narkotikām, vakcīnām un citiem farmaceitiskajiem. Šī ekstravaganta bagātība ļauj viņiem noteikt savu pārākumu un dominēšanu pār pārējiem vīriešiem.


Visi kompetentie un apgaismotie ārsti un pētnieki, kas apņemas strādāt iedzīvotāju veselības labā, tiek sistemātiski izņemti no sātaniskiem rīkojumiem, ko sauc par ārstu rīkojumiem. Šie ārsti rīkojumi kontrolē psihopāti dažādu sātanisks grupām, tie apvieno no vienas puses, visi ārsti-aitas, kas ir zvērējuši stāstīt skaļi kā papagaiļi, dobās lozungiem bez izpratnes neko, un, no otras puses, ļaunie ārsti, kuri ir pārdevuši savas dvēseles lucifers lai viņam piegādāt cilvēka miesa un cilvēka asinis pārpilnība. Es dodu jums zemāk šo paziņojumu no viena no reālajiem pensionāriem ārstiem, kas lieliski apkopo to, ko es raksturoju.


"Kā pensionēts ārsts, es varu godīgi teikt, ka, ja vien jūs neesat iesaistīts nopietnā negadījumā, jūsu labākā iespēja dzīvot līdz vecumam ir izvairīties no ārstiem un slimnīcām un mācīties uzturu, augu izcelsmes zāles (augu zāles) un citas dabiskās medicīnas formas, ja vien jums nav paveicies, ka Jūsu rīcībā ir naturopātisks ārsts. Gandrīz visi medikamenti ir toksiski un ir paredzēti tikai, lai ārstētu simptomus un nevis izārstēt nevienam. Vakcīnas ir ļoti bīstamas, nekad nav pienācīgi pētītas vai izrādījušās efektīvas, un tām ir zema riska / efektivitāte attiecība. Lielākā daļa ķirurģisko iejaukšanos ir bezjēdzīgi, un lielākā daļa zāļu rokasgrāmatu ir neprecīzas un maldinošas. Gandrīz visas slimības ir tā sauktās idiopātiskas (bez zināma iemesla) vai ģenētiskas-lai gan tas ir nepareizi. Īsāk sakot, mūsu galvenā medicīnas sistēma ir bezcerīgi nekompetenta un / vai korumpēta. Vēža un deģeneratīvo slimību ārstēšana ir nacionālais skandāls. Ja jūs uzzināt šo realitāti agri, jums būs arī labāk." Ārsts Alana Grīnberga.


Ārsts Alana Grīnberga atzīšanās nav unikāla. Tas faktiski ir tas, ko apgalvo visi bijušie ārsti un godīgi ārsti-pētnieki. Kad jūs to saprotat, jums kļūst vieglāk saprast, ka risinājums jūsu veselībai nav atrodams slimnīcās, ne ar šo zāļu no medicīna, kas jūs brīvprātīgi, apzināti un apzināti nogalina, radot iespaidu par to, ka jūs ārstējat. Tas ir šīs medicīnu, kas PVO noziedznieki savā viltībā izvēlas saukt par "Parasto Medicīnu", bet viens eksperts to drīzāk sauca par "ķīmisko Medicīnu" vai " Kriminālo Medicīnu". Šo mācību ar nosaukumu "Mākslīgā Medicīna: Organizēts Genocīds" atradīsit vietnē mcreveil.org , veselības sadaļā. Atcerieties, lūdzu, ka Jūsu slimību risinājums ir atrodams vai nu Dievā (dievišķā dziedināšana), vai dabā (dziedināšana ar dabīgiem augiem) vai labā diētā. Lūdzu, izlasiet mācību ar nosaukumu: "Slimība un Uzturs", kuru var atrast tīmekļa vietnē mcreveil.org, veselības sadaļā.


Lai atgrieztos pie koronavīrusa gadījuma, kas ir kļuvis par šantāžas instrumentu, ko šie Luciferieši izmanto pret naivu un izbijušos iedzīvotājus, mēs vēlamies nodot jūsu rīcībā dažus dabiskos koronavīrusa problēmas risinājumus, ko ierosinājuši Āfrikas Naturopāti. Vairākas no šīm ārstēšanas metodēm apkopoja afrikānis ar nosaukumu Mbah Mekem, kurš arī norāda, ka šīs ārstēšanas metodes ir efektīvas visu veidu gripai un ka tās ir paredzētas gan profilaktiskai, gan ārstnieciskai terapijai.


2.- Profilaktiskā Ārstēšana


Atcerieties, ka "Profilakse ir labāka nekā ārstēšana". Tāpēc negaidiet, kamēr jūs saslimstat, lai skrietu uz atveseļošanos, aizvērtu durvis slimībām, izmantojot profilaksi. Profilaktiskās ārstēšanas mērķis ir stiprināt imūnsistēmu.


2.1- Laba pārtikas produktu higiēna


Lai aizvērtu durvis uz slimībām, jums ir jāpieņem laba pārtikas higiēna, kas sastāv no izvairīšanās no visiem produktiem, kas atzīti par kaitīgiem veselībai. Šajā sakarā mēs iesakām mācības ar nosaukumu "Garīgā Kara", kas atrodamas mcreveil.org tīmekļa vietnē, sadaļā Mācības, un "Slimība un Uzturs",, kas ieteikta iepriekš.


2.2- Citronu Sula + Sasmalcināts Ingvers


• Uzliet;
• Veikt siltu tasi saldināts ar medu, no rīta un vakarā;
• Pirms došanās no rīta ielieciet nedaudz mentola nāsīs un uz lūpām; dariet to pašu pirms gulētiešanas vakarā.


2.3- Citronu Sula + Pulverveida Krustnagliņa


• Uzliet;
• Veikt siltu tasi saldināts ar medu, no rīta un vakarā;
• Pirms došanās no rīta ielieciet nedaudz mentola nāsīs un uz lūpām; dariet to pašu pirms gulētiešanas vakarā.


2.4- Ūdens + Sāls (Ierosināja Dr. Zhong Nanshan)


• Ielieciet sāli ūdenī;
• Pirms iziešanas no mājas no rīta izskalojiet kaklu ar sālsūdeni; dariet to pašu, kad atgriezīsities mājās;
• Pirms došanās no rīta ielieciet nedaudz mentola nāsīs un uz lūpām; dariet to pašu pirms gulētiešanas vakarā;


Konkrēti, tas ir par sālsūdens ievietošanu glāzē; ieliekot to mutē; paceliet galvu atpakaļ, lai ļautu sālsūdenim labi iztīrīt visas rīkles daļas; nedaudz atveriet muti un skalojiet dažas sekundes un izspļaut ūdeni. Atkārtojiet procedūru trīs līdz piecas reizes pēc kārtas.


3- Ārstnieciskā Ārstēšana


3.1- Ārsts François Bingono Ierosinātā ārstēšana


Ķiploka daiviņa, ingvers, citronu gredzenos, iet visu blenderī, lai iegūtu sulu, filtru teica sulu un sajauc to ar medu, tad patērē. Tas ir gan profilaktisks, gan ārstniecisks jebkuram drudzim, ieskaitot koronavīrusu.


3.2- Ķiploki + Ingvers + Zaļais Citroni (Ierosināja Peyou Marlyse)


Pirmā metode:


• Ņem ½ kilogramus ķiploku, ½ kilogramus ingvera, ½ kilogramus zaļais citroni: rūpīgi notīriet un sagrieziet visu atsevišķi;
• Sasmalciniet ingveru kopā ar zaļais citroni;
• Sasmalciniet ķiplokus atsevišķi un atstājiet 10 minūtes, lai ļautu atbrīvot aktīvo produktu;
• Visu sajauciet ar mazu ūdeni un medu;
• Uzglabāt ledusskapī un ņemt vienu ēdamkaroti 3 reizes dienā 10 dienas.


Otrā metode:


• Rūpīgi notīriet un mazgājiet ingveru, ķiplokus un 4 zaļos citronus: sagriež mazos gabaliņos un sasmalcina kopā blenderī;
• Vāra 3 litrus ūdens:
• Noņemiet no karstuma, ielejiet maisījumu, labi samaisiet ar koka virtuves nūju, aizveriet un ļaujiet tai atdzist;
• Veikt filtrēšanas;
• Pievienojiet medu par garšas;
• Uzglabāt ledusskapī;
• Ņemiet ceturtdaļu stikla (6,5 centilitrus) no rīta un vakarā 10 dienas.


3.3- Mentols (Vai Citronzāle) + Sīpols + Ķiploki (Ierosināja Mbah Tacheteug.)


• Sagrieziet 2 sīpolus, sagrieziet ķiplokus;
• Uzvāriet 5 litrus ūdens un noņemiet no karstuma;
- Ielieciet tajā mentola vai citronzāles tējkaroti.
- Ielieciet tajā sīpolus un ķiplokus.
• Sēdēt uz ķeblīša, pot starp kājām, pārklāj ar gurnu apsēju un ieelpot dziļi un tad izelpot 20-30 minūtes, no rīta un vakarā 10 dienas.


3.4- Ārsts Noumessi Ierosinātā ārstēšana


• 1 ēdamkarote medus
• 1/2 tējkarotes akmens sāls
• 4 citroni
• 1 ēdamkarote ingvera
• Visu sajauciet glāzē ūdens.
• Filtrs iegūto šķīdumu, dodiet ēdamkaroti pieaugušajiem vai tējkaroti bērniem 3 reizes dienā.


Gripa mazāk nekā 5 stundu laikā zaudēs visu savu spēku, un vienā dienā, mēs vairs nerunāsim par gripu. Tomēr tas būtu piedzēries vismaz 3 vai 4 dienas.


Ja nav laba medus, Mēs ņemam sulu no 4 apelsīnuar tādu pašu kombināciju kā iepriekš. Un, ja nav apelsīnu, varat izmantot 1 sauju sasmalcinātu fenheli ar tādu pašu kombināciju kā iepriekš.


3.5- No paša klepus Sākuma: Etiķis + Medus


• 3 ēdamkarotes etiķa + 1 ēdamkarote medus
• Labi samaisiet ietvaros tasi ūdens
• Dzert to visu
• Dariet to no rīta un vakarā;
• Bērnam pietiek ar vienu ēdamkaroti etiķa un vienu ēdamkaroti medus;
• Turpiniet 10 dienas.


3.6- Eikalipta Lapas + Citronzāles Lapas (Drudža Zāle)


• Vāra piecos litros ūdens;
• Tvaika pirts pārklāti ar lapu vai dvieli ar pot starp augšstilbiem, sēžot uz ķeblīša: ieelpot spēcīgi un izelpot tvaiku 20-30 minūtes;
• Dariet to trīs reizes dienā desmit dienas.


3.7- Alvejas + Citronzāle


• Ņem 2 lielas Alvejas lapas, izņemiet asu daļas, nomazgājiet tās labi, un sagriež gabalos;
• Paņemiet nedaudz citronzāles lapas, mazgājiet tās un izgrieziet tās;
• Ielieciet visu 5 litros ūdens;
• Macerēt labi 3 līdz 5 minūtes;
• Nosedziet un atstājiet 24 stundas;
• Uzņemiet dzērienu no rīta un vakarā 10 dienas.


3.8- Ananāsu Ada + Zaļais Citroni + Ingvera


• Rūpīgi nomazgājiet visu un sagriež mazos gabaliņos;
• Uzliet ietvaros 5 litriem verdoša ūdens;
• Uzņemiet dzērienu no rīta un vakarā 10 dienas.


3.9- Sīpols + Ķiploki


• Rūpīgi notīriet ķiplokus: ielieciet mutē, košļājiet, aizveriet muti, ieelpojiet un izelpojiet 3-5 minūtes, noņemiet ķiplokus un izmetiet;
• Izgrieziet sīpolu gabalu, ielieciet to uz nāsīm: ieelpotu pamatīgi un izelpot (10 līdz 12 reizes);
• Atkārtojiet iepriekšējos divus punktus no rīta un vakarā;
• Sagriež abus galus sīpolu:
- Ielieciet to pie pacienta gultas visu nakti (viņa galvas pusē);
- Dariet to pašu visās citās telpās;
- Mest sīpolus miskasti no rīta;
- Izpildiet šo ārstēšanu 10 dienas.


Piezīme labi: Sīpoli ir ārkārtējs magnēts baktērijām, un vēl jo vairāk vīrusiem, kurus var pārvadāt gaisā.


3.10- Artemisia


• Veikt labu daudzumu: labi nomazgājiet un izgrieziet uz tīras dēļa, kā tas tiek darīts dārzeņiem;
• Uzliet 5 ietvaros litros ūdens: ļauj pietiekami atdzist, lai tas nedeg, un dekantē;
• Dzert dzērienu no rīta un vakarā 10 dienas.


Ārsts Jerome Munyangi, Kongo pētnieks, parādīja, ka Artemisia ir ne tikai efektīva malārijas ārstēšanā, bet arī tas, ka šis augs pilnībā iznīcina plazmodijs asinīs, kas nav gadījums ar jebkuru pretmalārijas narkotikas piedāvā aptiekās. Viņš arī parādīja, ka Artemisia infūzijas lietošana divas reizes nedēļā ir labs profilakses līdzeklis pret malāriju.


4- Secinājums


Šiem ārstēšanas veidiem tiek pievienoti citi efektīvi līdzekļi, piemēram, Apivirine 500 no Ārsts Valentin Agon no Beninas Āfrikā un zāļu tējas Covid-Organics, no Madagaskaras prezidenta Andry Rajoelina Āfrikā. Mēs par to runājām rakstā ar nosaukumu "Dāvids Icke: Covid-19 Sazvērestība", kuru jūs atradīsiet vietnē www.mcreveil.org, veselības sadaļā.


Jūs apspiesto tautu visā pasaulē, mosties. Un Jūs, šķeltie Āfrikas ļaudis, kas jau sen ir Pakāpieniem to garīgi slimo cilvēku, kuri valda pār pasauli, Celieties un atbrīvojieties no visām verdzības obligācijām. Normāls cilvēks var izdarīt tikai tā cilvēka gribu, kurš viņu radījis. Ja jūs uzskatāt, ka tas ir čūskas, kas Jūs radīja, dariet šo čūsku gribu; un, ja jūs uzskatāt, ka tas bija garīgi slimi cilvēki, kas Jūs radīja, dariet šo garīgi slimo cilvēku gribu; un, ja jūs uzskatāt, ka tas bija muļķi no Pasaules Maģija organizācijas, kas Jūs radīja, dara PVO gribu. Bet, ja jūs ticat, ka tas ir Dievs, kas jūs radījis, atbrīvojiet sevi no verdzības, kurā sātans aģenti, kas domā, ka viņi ir dievi uz zemes, uzturēt jūs.


Ja jūs vēlaties zināt, kas ir šie dēmoni kas nogalināt jums, dodot iespaidu par mīlošs sevi un vēlas, lai saglabātu sevi, pielieciet pūles, lai izlasītu rakstu ar nosaukumu "Gbagbo lieta: Āfrikas atmodas tramplīns", kuru jūs atradīsiet vietnē www.mcreveil.org.


Dažiem šizofrēniķiem ir bijis nervs, lai apsūdzētu mūs par nelegālās medicīnas mācīšanu, jo mēs, pēc viņu domām, būtu piedāvājuši cilvēkiem meklēt dabiskas zāles, kurām nav blakusparādību, un kas ir pieejama ikvienam, bez maksas vai gandrīz. Uzdodiet lai šiem idiotiem šos vienkāršos jautājumus: Jūs runājat par nelegālu medicīnu, nelikumīgu saistībā ar ko? Nelikumīgu, salīdzinot ar kuriem? Nelikumīgs saskaņā ar kādiem likumiem? Kādā grāmatā jūs esat izlasījis, ka citu cilvēku dzīve ir atkarīga no jūsu kaprīzēm? Kas Jūs padarīja par dieviem par pārējo vīriešiem no zemes?


Tāpēc izdariet pareizo izvēli, dārgie brāļi un draugi. Bēgt no kolektīvās pašnāvības, ko sauc vakcīnu pret Covid-19, ko veic Elles aģenti. Šī vakcīna nav domāta, lai Jūs izārstētu, tas ir domāts, lai jūs nogalinātu. Jūsu slepkavas nevar pēkšņi kļūt par tiem, kas vēlas glābt jūs no nāves. Arī aizbēgt no tā sauktajiem Covid-19 testiem, ko viņi jums piedāvā. Atcerieties ļoti labi un uz visiem laikiem, ka jūs nekad nesaņemsiet neko labu no vampīriem, kuri ir atkarīgi tikai no jūsu asinīm, lai dzīvotu un izdzīvotu.


Ja vien jūs izvēlēsieties pašnāvību, jūsu pašnāvību un ka jūsu bērniem, nav noraidīt dabas un efektīvu aizsardzības līdzekļiem, ko piedāvā naturopāts, lai palaistu pēc indes ka sauc par vakcīnām. Gadījumā, ja jūs izvēlaties noraidīt šo vakcīnu-inde, un daži cītīgs čūskas mēģināt uzlikt to uz jums ar spēku, jo tie bieži vien ir ieradums darīt dažās valstīs, jums ir aizstāvēt sevi. Izturieties pret viņiem tā, kā jūs izturaties pret čūskām. To sauc par pašaizsardzību

Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā