Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

KĀ ATSTĀT SĀTANA NOMETNI

(Atjaunināts 05 06 2024)


1-Ievads


Kā Dieva vārds mums saka 1Jāņa 5:19, "... un visa pasaule ir grimusi ļaunumā." Sātanam ir izdevies piesārņot visu pasauli ar burvestībām līdz vietai, kur kļūst grūti atrast cilvēkus, kas nav iesaistīti burvestībās. Ne tikai lielākā daļa no tiem, kas apdzīvo zemi, ir cilvēki, kas nāca pasaulē ar savu burvību, bet pat starp tiem, kas dzimuši bez raganām, daudzi tika uzsākti burvestībās.


Kad esat burvestībās, maģijā vai kādā no dažādajām sātaniskajām sektām, kas mūsdienās pārpludina pasauli, Jūs atrodaties sātana nometnē. Daži ir nonākuši Sātana nometnē neviļus un neapzināti vai nu nezināšanas, vai nolaidības dēļ. Savukārt citi brīvprātīgi un apzināti ienāca alkatības, slavas meklējumu, vieglās dzīves, iedomības, dzīves lepnuma utt.


Bet neatkarīgi no tā, kā jūs nonācāt Sātana nometnē vai kāda iemesla dēļ jūs tur nonākat, diemžēl rezultāts ir tāds pats. Jūs esat sātana kontrolē, un jūs kalpojat Sātanam. Ja tev gadās mirt, tas ir Ellē, ka jūs atradīsiet sev, pavadīt savu mūžību tur. Tā apzinās briesmas, kas gaida visus tos, kas atrodas sātana nometnē, ka es atklāju, ka labāk ir nodot šo mācību jūsu rīcībā. Tāpēc šis vēstījums ir adresēts ikvienam, kurš joprojām atrodas sātana nometnē.


2- tagad ir laiks bēgt no Elles


Dārgais draugs, tu, kas joprojām esi sātana nometnē, neatkarīgi no tā, vai esi sātanists vai vienkāršs burvis, vai esi zemūdens pasaules pārstāvis vai jebkuras citas sātana valstības pārstāvis, neatkarīgi no ranga vai amata, ko tu ieņem sātana nometnē, šis vēstījums ir adresēts tev.


Sātans un visi, kas kalpo viņam būs galu galā Ellē. Neatkarīgi no tā, vai esat burvis, tas ir, zema līmeņa sātana aģents, kurš kalpo velnam, viņu neredzot, un kurš strādā tikai ar ļaunajiem gariem, vai arī jūs esat sātanists, tas ir, augsta līmeņa sātana aģents, kurš apmeklē sanāksmes un sanāksmes ar sātanu, tā ir elle uz mūžību, kas jūs gaida, ja jūs paliksit šajā nometnē.


Ziniet, ka jūs varat atstāt sātana nometni, ja vēlaties, un pievienoties Jēzus Kristus nometnei, lai tiktu atbrīvota no visas sātana spēka un tiktu izglābta uz mūžību. Viss, kas jums jādara, ir sirsnīgi jāatzīstas par visu savu raganu praksi un visiem jūsu tumsas darbiem, stingri apņemoties no tā galīgi atteikties. Šī mācība tev izskaidro, kas tev jādara, ja vēlies atzīt savus burvestības darbus un uz visiem laikiem atstāt sātana nometni.


3- Kā Atzīties Maģija?


Jūs, kas joprojām esat burvestībā, ziniet, ka jūs varat tikai cerēt saņemt Dieva piedošanu un tikt piegādāti, ja jūs veicat godīgu un pilnīgu grēku nožēlošanu. Ja jūs izlikties nožēlot grēkus, vai arī, ja jūs atzīstat dažus no saviem darbiem, slēpjot citus, vai arī, ja jūs atzīstat savus darbus izplūdušā un aizsegtā veidā, tas ir, ar viltību, jūs izšķērdat savu laiku. Ja jūs izlikties atzīt savu burvību, bet izvēlaties slēpt noteiktas detaļas, jūs nesaņemsiet piedošanu, jo Dievs zina, ka jūs melojat, un jūsu atbrīvošana nekad nebūs iespējama.


Ar sātanu noslēgtās derības nekad nav salauztas, kamēr tās nav pilnībā un godīgi atzinies. Sātans to ļoti labi zina; tāpēc viņš dara visu iespējamo, lai saglabātu burvjus melos, kad vien viņi vēlas atzīties savus darbus. Sātans zina, ka, ja jūs veicat patiesu grēku nožēlošanu, jums tiks piedots. Viņš arī zina, ka viens melu Grauds atcels visu jūsu grēksūdze. Tātad jums ir jāzina, ko vēlaties.


Ļoti labi atcerieties, ka, lai tiktu piegādāti no ļaunajiem gariem, ir jādeklarē visas burvju prakses un darbi . Pretējs Nav iespējams. Tieši šī iemesla dēļ daudzi no tiem, kas uzskata, ka viņi ir atzinuši burvību, joprojām atrodas savās burvībās. Neskatoties uz atbrīvošanu, ko viņi uzskata, ka viņi ir saņēmuši, viņi joprojām atrodas sātana nometnē. Tāpēc ziniet, ka jūs uzvarat, būdams godīgs, un ka jūs esat vienīgais zaudētājs, ja izvēlaties melot. Jūsu pestīšana ir apdraudēta. Kamēr jūs paliekat sātana nometnē, Elle jūs gaida.


4-Sargieties no meliem


Daudzi sātana aģenti, kuri ir zvērējuši palikt uzticīgi savam saimniekam sātanam, atsakās atzīt savus burvju darbus, pat ja Dievs dod viņiem iespēju to darīt, atklājot savus darbus. Kad viņi vairs nevar noliegt savu burvību, kad Tas Kungs tos ir atklājis, šie Elles aģenti iesaistās vilināšanā. Kaut arī daži apgalvo, ka ir "bezsamaņā burvība", citi apgalvo, ka ir "murgu" upuri.


Termini "bezsamaņā burvība" un "murgi" ir kļuvuši par instrumentiem no nepatiesība, kas atrodas mutē. Ko viņi nezina, ir tas, ka tad, kad viņi nonāk Ellē, viņu kapteinis sātans nespēs viņus glābt. Gluži pretēji, viņš pat būs pirmais, kas viņus spīdzinās. Visi no jums sātana aģenti, kuri katru reizi apgalvo, ka ir bezsamaņā burvība vai murgu upuri, zina, ka Elles ugunī jūsu bezsamaņā burvība kļūs apzināta, un jūsu murgi kļūs par realitāti. Jūs esat brīdināts!


5- Atzīšanās posmi no maģija:


Šeit ir dažādi soļi, kas jāievēro, lai atzītu visus raganu darbus, lai cerētu saņemt piedošanu un / vai atbrīvošanu.


1- Paskaidrojiet, kad un kā jūs sākāt ar burvestniecību.


Ir burvji, kuri apgalvo, ka nezina, kad un kā viņi tika iesvētīti burvestībās. Daži pat apgalvo, ka, cik viņiem zināms, viņi nekad nav bijuši iesvētīti burvestībās. Bieži vien tā ir ar tiem, kuri ir dzimuši ar savu burvestību. Tādā gadījumā vienkārši norādiet savā grēksūdzē, ka esat dzimis ar savu burvestību.


2- Sakiet, cik ilgi jūs praktizējat.


3- Atzīties katru aktu maģijas.


4- Nosauciet visus cilvēkus, kuri ir bijuši jūsu burvju upuri.


5- Jums ir pateikt, ko jūs darījāt katram no viņiem, detaļās.


6- Nosauciet visu, ar kuriem jūs strādājat, vārdus, neatstājot nevienu.


7- Uzskaitiet visu to personu vārdus, kuras jums izdevās iniciēt, bērnus un pieaugušos.


8- Uzskaitiet visu to personu vārdus, kuras jūs mēģinājāt iniciēt neveiksmīgi, bērnus un pieaugušos, un paskaidrojiet, kāpēc iniciācija nebija veiksmīga.


9- Nosauciet katras personas vārdus, par kuru esat veicis incantācijas. Izskaidrot dažāda veida burvju praksi, ko esat darījuši par katru personu, kas nosaukta.


10- Ja esat sātana aģents misijā baznīcā, citējiet visus pārējos burvjus, kurus jūs zināt šajā baznīcā, pat ja jūs nestrādājat tajā pašā komandā.


11- Ja jūs esat sātana aģents misijā baznīcā kopumā, jums ir absolūti jāatklāj misija, kas ir uzticēta jums un jūsu pavadoņiem, un jums ir jānorāda visi jūsu pavadoņiem.


12- Nosauciet visus ļaunumu aktus, kurus esat izdarījis.


6- Kāpēc tas ir nepieciešams, lai padarītu grēksūdzi noteikti šādā veidā?


Jo nav citu iespēju. Dievs nekad nepiedos jums, kamēr cilvēki, kurus jūs turējāt gūstā ar šo burvību, joprojām ir saistoši. Citējot visus to cilvēku vārdus, pret kuriem jūs esat veikuši buramvārdus, un sniedzot informāciju par to, ko jūs esat darījuši pret viņiem, jūs atverat ceļu uz viņu atbrīvošanu un tādējādi uz savu atbrīvošanu. Dievs jūs neatbrīvos, kad viņš zina, ka jūs apzināti turēt citus cilvēkus nebrīvē. Tas nav iespējams.


Kad esat izdarījis patiesu atzīšanās, Jums būs iespēja atvainoties visiem saviem upuriem, kuri joprojām ir dzīvi. Ja jūs labprātīgi izvēlaties slēpt dažus savus raganu darbus un darbus, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu atbrīvošana nenotiks un ka jūs nekad nesaņemsit piedošanu. Un, ja aizmirstat dažas lietas, būdams sirdī godīgs, Tas Kungs jums atgādinās par aizmirstajām lietām. Katru meli, ko jūs pievienojat atzīšanai, anulēs visu savu atzīšanos.


Visi tie, kas domāja, ka viņi jau bija atzinuši savu maģija, bet kuri joprojām turpina to pašu burvju praksi, ir jāsaprot, ka viņu atzīšanās nav labi paveikta. Tas ir jādara vēlreiz.


Ja jūsu burvības darbi ir skaidri redzami, un tomēr jūs nedomājat, ka esat burvis un nezināt, ko atzīties, tas, ka jūs esat dēmons. Viņš vai viņa, kam ir sātana augļi, bet kas tos nevar atpazīt un atzīt, lai iegūtu piedošanu un atbrīvošanu, ir dēmons, tas ir, cilvēks, kurš netiks izglābts. Jo nevienam nav iespējams izglābt bez grēku nožēlošanas un atbrīvošanas. Tas nav iespējams.


Ja jūs tādēļ aģents sātana, un jūs uzskatāt, ka esat viens no tiem, kas var tikt glābti, zina, ka tas imperatīvi būs caur atzīšanos visu jūsu darbu un atteikšanos no visiem augļiem sātana. Pirms izvēlēties būt spītīgs, kas atrodas ar izliekoties ne zināt, ko atzīties, atcerieties, ka tas ir Ellē gaida jums. Pietura krāpšanos ar sevi!


7- Sargieties no vilināšanas


Kad Tas Kungs lūdz jūs atzīties burvestībās, izvairieties no uzmanības novēršanas, atzīstot zādzību, melus, netikumība, netiklību un citus grēkus. Atzīties tikai maģija. Ja jums ir jāatzīstas citi grēki, jūs to darīsit šķirti, nevis sajaucot to ar burvību. Un, ja jūs cerību iegūt jebkādu piedošanu, kā rezultātā jūsu atzīšanās, necenšas attaisnot sevi, vienkārši atpazīt savus darbus un praksi, un atzīties tiem.


8- Secinājums


Sātans pavada laiku biedējoši un draudot viņa aģentiem, darot zināmu, ka, ja viņi atzīstas savus darbus viņi mirs. Nebaidieties no sātana. Kad jūs pieņemat Jēzu Kristu, jūsu dzīve vai nāve tagad ir atkarīga no viņa. Atzīstiet visus savus darbus godīgi un patiesi, un Kungs Jēzus Kristus pasargās jūs no sātana atriebības. Atzīstieties visos savos raganu darbos godīgi un patiesi, un Kungs Jēzus var jūs pasargāt no sātana atriebības. Taču pat tad, ja Viņš izvēlētos ļaut jums nomirt, jūs tiktu izglābti uz mūžību. Mateja 16:26 teikts: "Jo ko tas cilvēkam palīdz, kad tas iemanto visu pasauli, bet tam zūd dvēsele. Jeb ko cilvēks var dot par savas dvēseles atpirkšanu?" Un Filipiešiem 1:21 piebilda: "Jo dzīvot man ir—Kristus un mirt—ieguvums."


Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā