Brīdinājumi

 

Šī Grāmata ir bezmaksas un nekādā gadījumā nevar būt tirdzniecības avots.

 

Jūs varat brīvi kopēt šo Grāmatu savai sludināšanai, izplatīšanai vai arī Evaņģelizācijai Sociālajos Tīklos, ar nosacījumu, ka tās saturs netiek nekādā veidā pārveidots vai mainīts un kā avots tiek norādīta mcreveil.org mājas lapa.

 

Bēdas jums, alkatīgie sātana aģenti, kuri centīsies komercializēt šīs mācības un liecības!

 

Bēdas jums, sātana dēli, kas labprāt publicētu šīs mācības un liecības Sociālajos Tīklos, slēpjot tīmekļa vietnes www.mcreveil.org adresi vai viltojot to saturu!

 

Ziniet, ka jūs varat izvairīties no cilvēku tiesu sistēmas, bet jūs noteikti neizbēg no Dieva sprieduma.

 

Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? Mateja 23:33

 

Cienījamie Lasītāji!

 

Šī Grāmata tiek regulāri atjaunināta. Mēs iesakām lejupielādēt atjaunināto versiju no www.mcreveil.org vietnes.

 

Mēs vēlamies norādīt, ka šī Mācība ir rakstīta Angļu un Franču valodā. Un, lai padarītu to pieejamu pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam, mēs izmantojām datoru programmatūru, lai to tulkotu citās valodās.

 

Ja konstatējat kļūdas tekstā, kas tulkots jūsu valodā, lūdzu, nevilcinieties informēt mūs, lai mēs varētu tās labot. Un, ja jūs vēlaties godināt Dievu un veicināt Dieva darbu, tulkojot Mācības savā valodā, nekautrējieties sazināties ar mums.

 

Priecīgu Lasīšanu!

 

PEDEJA BAZNICAS ATMODA
(Tommy Hicks Vīzija)

(Atjaunināts 05 06 2024)


1- Ievads


Dārgie brāļi Kristū, mēs vēlamies dalīties ar Jums redzējumu par seno Dieva kalpu, kas nav ļoti labi pazīstams reliģiskajā vidē. Tas ir Kanādas Evaņģēlists Tomijs Hikss, ar kuru Dievs 1954.gadā Argentīnā izraisīja lielu garīgo atmodu. 1961. gadā šim Dieva cilvēkam bija redzējums par Jēzus Kristus Baznīcu un pēdējo beigu laiku kalpošanu. Šajā redzējumā viņš laika beigās bija redzējis baznīcas skumjo stāvokli un to, kā Dievam bija jāpamodina sava tauta pirms trompetes skaņas. Lai Dievs būs godība!


2- Vīzijas sākums


Šī vīzija sākās 25. jūlijā ap pulksten 2.30 naktī Vinipegā, Kanādā. Man bija tikko aizmigusi, kad esmu saņēmis no Kunga redzējumu un atklāsmi. Vīzija nāca trīs reizes no rīta 25. jūlijs 1961, un tas sakrita perfekti uz leju, lai mazākās detaļas. Es biju tik dusmīga un tik aizkustināts ar atklāsmi, kas pilnībā mainīja domu, ka man bija par Kristus Miesu, kā arī pēdējā ministrija beigām-laiku. Lielākais lieta, kas jebkad ir dots, lai Jēzus Kristus Baznīca ir jānāk. Tas ir tik grūti, lai palīdzētu vīriešiem un sievietēm apzināties un saprast,ko Dievs vēlas dot Saviem ļaudīm beigu laikos.


3- Vīziju par Kristus Miesu


Es nedomāju, ka es pilnībā apzinājos vai sapratu tā pilnību, līdz es izlasīju fragmentu no Joēla 2:23: "Ari jūs, Ciānas bērni, priecājieties un esiet līksmi sava Dieva tā Kunga apziņā! Jo Viņš piešķir jums pamācītājus dzīves taisnīgumā un kā agrāk sūta jums agrīno un vēlīno lietu." Versija Darby. Viņš ne tikai līs pirmo un pēdējo lietu, bet arī dos Saviem ļaudīm šajās pēdējās dienās dubultu daļu no Dieva spēka.


Kad vīzija parādījās uz mani, es pēkšņi ļoti lielā augstumā. Es nevaru pateikt, kur es biju, bet, skatoties uz leju, lai zemes, es varētu redzēt pasauli. Katra tauta, katra rase, katra valoda, no Austrumiem uz Rietumiem un no Ziemeļiem uz Dienvidiem. Es apzinājos, katrā valstī, un vairākas pilsētas, kur man bija aizgājuši. Es jutos kā man bija, kas saistīta ar bailēm un trīsām, skatoties, kas tur bija priekšā manām acīm. Šajā laikā, kad pasaulē parādījās, tas nāca no Debesīm, zibens un pērkons, ļoti spēcīgs.


Kā zibens spīdēja sejas no zemes, es pagriezās manu acis uz ziemeļiem; un, lai gan flash intensīvāka apgaismo visu zemi, es paskatījos uz leju, un pēkšņi es redzēju kāds izskatījās milzīgs milzis. Kamēr es skatījos un noskatījos, man bija nosmakuši ar viņa acīs. Milzis bija gigantisks. Viņa kājas šķita sasniegt ziemeļpolu, un viņa galva dienvidpolu. Viņa rokas tika pagarināts no vienas jūras līdz otrai. Sākumā, es prātoju, ja tas bija kalnu vai milzu. Skatoties uz to, pēkšņi es redzēju, ka tas bija lielisks milzu. Un es sapratu, ka viņš cīnās tikai, lai izdzīvotu. Viņa ķermenis bija pārklāts ar gruvešiem no galvas līdz kājām un, šķiet, bija sasiets. Un, dažkārt, milzu pārvietot savu ķermeni un rīkojies tā, it kā viņš gribēja piecelties. Kad viņš darīja, tūkstošiem maz radības, uz aspektu, pretīgs, nozaga viņu prom no viņa. Kad tā atkal kļuva nekustīgi, viņi nāca atpakaļ. Man bija ļoti skaidri parādīts, ka šīs mazās radības bija moku instrumenti, kas bija saistījuši Kristus Miesu tik daudzus gadsimtus.


Pēkšņi šo lielo milzu pacēla rokas pret Debesīm un tad viņš pacēla otru roku. Kad viņš to izdarīja, šie radījumi tūkstošiem bēga prom no viņa un pazuda tumsā nakts. Lēnām milzis sāka stāvēt, un, kad viņš piecēlās, viņa galva un rokas iekļuva mākoņos. Stāvot uz viņa kājām, viņš tika attīrītas no atkritumiem un netīrumi, kas bija par viņu. Pēc tam viņš sāka pacelt rokas pret Debesīm, it kā slavēt Dievu. Kā viņš pacēla roku, viņi devās uz mākoņiem. Tajā pašā mirklī visi mākoņi kļuva sudrabaini, visskaistākais sudrabs, kādu jebkad esmu redzējis. Vērojot šo parādību, tas bija tik brīnišķīgi, ka es nevarēju iegūt ieskatu par to jēgu.


Tad, pilnīgi nomākti, es kliedzu, lai tas Kungs: "ko tas viss nozīmē?" Viņš man teica: "Es gribu jums atdot tos gadus, kurus siseņi, vaboles, putas un zagļi, kurus es jums sūtīju, bija apēduši manā lielajā ganāmpulkā. Mani bērniņi, Es jums esmu devis Savus dārgumus. Tu piederi man. Tu esi mans. Es jūs esmu mīlējis ar mūžīgu mīlestību. Tagad Manam spēkam ir jāiekļūst tevī. Dāvanām, ko Es jums esmu devis, ir jākalpo mirstošai un zudušai pasaulei. Es esmu darbā, lai jūs atkal atjaunotu."


Es sapratu, ka patiesi esmu Gara valstībā, tāpēc, pat aizmidzis, es varēju sajust Tā Kunga klātbūtni. No šiem mākoņiem pēkšņi uz šo spēcīgo gigantu nokrita lieli šķidrās gaismas pilieni. Lēnām, maigi šis milzīgais gigants sāka izkausēt, it kā nogrimtu pašā zemē. Brīdī, kad tā gigantiskā forma izkusa uz zemes virsmas, sāka krist liels lietus. Šķidrās gaismas pilieni noslīcināja visu zemi. Tad, kad es vēroju, kā šis milzis pazūd, es pēkšņi redzēju, kā tas pārvēršas par tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Visi šie cilvēki stāvēja uz pasaules, viņu rokas pacēla, slavējot To Kungu.


Tajā brīdī izcēlās liela vētra, tā ripoja Debesīs. Es pagriezu skatienu uz augšu un pēkšņi ieraudzīju šo milzīgo balto Būtni, figūru, kas bija tērpusies baltā, žilbinošā baltumā. Tas bija visbrīnišķīgākais, ko es jebkad savā dzīvē biju redzējis. Es nevarēju saskatīt seju, bet es sapratu, ka tas ir Tas Kungs, Jēzus Kristus. Viņš izstiepa Savu roku uz pasaules tautām. Tad ar Viņa žestu pār tiem lija šķidra gaisma spēcīga dievišķa svaidījuma veidā, kā šķidrs spēks. Tiklīdz viņa pieskārās cilvēkam, šī cilvēka rokas bija piepildītas ar to. Un, kad šie cilvēki saņēma šo "debesu balzamu", viņi devās uz slimnīcām, ielām un garīgajiem patvērumiem; viņi šķērsoja valstis visā to garumā un platumā. Es redzēju, kā viņi šķērso okeānus, uguni un uzvaras kārtā saskaras ar visdažādākajām vajāšanām, kā Gars viņus paceļ no zemes un aizved uz daudzām vietām.


Viņi tika novietoti tur, kur Dievs tos vēlējās. Viņi bija gatavi un attiecīgi bruņoti cīņai. Es dzirdēju viņus sakām: "Saskaņā ar Manu vārdu, esiet dziedināti"; kamēr šis šķidrais spēks izplūda no viņu rokām, katrs cilvēks, kuram tas pieskārās, nekavējoties tika dziedināts un atguva perfektu veselību. Es apzinājos, ka šī vīzija parādīja Dieva Valstības demonstrāciju visiem, kas piekrita Viņam sekot. Es redzēju, kā cilvēki pastāvīgi pārvietojas kā upe; Es redzēju, kā cilvēki dziedina, akli cilvēki atver acis, nedzirdīgi cilvēki dzird. Es no pirmavotiem redzēju, kā tūkstošiem cilvēku atzinīgi novērtēja Lielās atklāsmes spēku. Šis spēks viņos darbojās sašķidrinātā veidā. Neviens cilvēks netika pagodināts, bet tikai šie vienkāršie vārdi tika pastāvīgi atkārtoti: "Saskaņā ar Manu vārdu, esiet dziedināti."


Es nezinu, cik ilgi es to skatījos. Likās, ka tas ilga vairākas dienas, nedēļas un mēnešus. Es redzēju, kā Kristus turpina izstiept Savu roku. Bet bija traģēdija. Daudzi no cilvēkiem, kuriem Jēzus izstiepa Savu roku, atteicās no Dieva aicinājuma un svaidīšanas. Es redzēju cilvēkus, kurus pazinu, cilvēkus, kuros, manuprāt, noteikti tiks saņemts Dieva aicinājums. Kad Jēzus izstiepa Savu roku pret šo cilvēku un pret otru cilvēku, viņi vienkārši nolieca galvu un sāka atkāpties, ieslīdot tumsā. Es redzēju ciešanas viņu sejās: cena bija pārāk augsta. Viņiem šķita pārāk svarīgi saglabāt savu dzīvi. Viņi negribēja virzīties uz priekšu. Cena bija lielāka, nekā viņi varēja panest. Un, visbeidzot, viņi tika izraidīti tumšajā mūžīgajā naktī. Šķita, ka tumsa viņus pārņēma no visām pusēm; Es biju satriekts, kad to ieraudzīju.


Bet tie, kas bija saņēmuši svaidījumu, apklāja zemi. Visā pasaulē, Āfrikā, Āzijā, Krievijā, Ķīnā, Amerikā bija simtiem, tūkstošiem cilvēku. Dieva svaidījums gulēja pār viņiem, kad viņi gāja Tā Kunga vārdā. Es redzēju viņus, šos Dieva Bērnus, ejam kustībā, no visām sociālajām rindām, bagātiem un nabagiem. Es redzēju cilvēkus, kuri bija paralizēti, citus, kuri bija slimi, akli vai kurli, un, kad Tas Kungs izstiepa Savu roku, lai viņus svaidītu, viņi tika dziedināti un gāja pēc kārtas.


Lūk, brīnums, brīnišķīgais brīnums: Šie ļaudis izstiepa savas rokas, kā Tas Kungs bija darījis viņu labā, viņu rokas saturēja to pašu šķidro uguni. Kad viņi tos uzlika cilvēkiem, viņi teica: "Esiet dziedināti, saskaņā ar Manu vārdu!" Kad viņi virzījās uz šo spēcīgo beigu laika kalpošanu, es līdz galam neapzinājos, kas notiek. Tāpēc, skatoties uz To Kungu, es viņam jautāju: "Ko tas nozīmē?" Viņš atbildēja: "To es darīšu beigu laikos. Es jums atdošu to, ko tārps, kode un kāpurs ir iznīcinājuši. Mana tauta, pēdējo laiku ļaudis, nāks uz priekšu, kā varena armija, viņi apklās zemi."


Kad es biju šajā lielajā augstumā, es varēju apcerēt visu pasauli. Es vēroju, kā cilvēki iet šur un tur, pasaules sejā. Pēkšņi cilvēks Āfrikā piecēlās un vienā mirklī Dieva Gars viņu pārcēla uz Krieviju, Ķīnu, Ameriku vai kur citur, un otrādi. Visā pasaulē ticīgie virzījās uz priekšu. Viņi izgāja cauri ugunij, mērim, badam. Ne uguns, ne vajāšanas viņus neapturēja. Pret viņiem nāca dusmīgi pūļi ar zobeniem un lielgabaliem, bet, tāpat kā Jēzus, viņi vienkārši izgāja cauri ļaužu pulkam, un neviens tos nespēja atrast. Viņi virzījās uz priekšu Jēzus vārdā, un, lai kur viņi izstieptu savas rokas, slimie tika dziedināti, aklie atguva redzi, bez garām lūgšanām.


Viena lieta mani pārsteidza: Pēc tam, kad vairākas reizes savā atmiņā biju pārskatījis vīziju un daudz par to domājis, es sapratu, ka ne reizi neesmu redzējis šos ticīgos runājam par baznīcām vai konfesijām. Viņi gāja saimnieku Kunga vārdā, tas arī viss. Hallelujah! Savā pastaigā viņi darīja visu saskaņā ar Kristus kalpošanu beigu laikos; Viņi kalpoja ļaužu pulkiem zemes virsū. Desmitiem tūkstošu cilvēku nāca pie Tā Kunga, Jēzus Kristus, kad šī armija virzījās uz priekšu, sludinot Valstības vēsti, kas nāk šajos beigu laikos vai šajos beigu laikos; Tas bija absolūti brīnišķīgi. Tie, kas sacēlās, kļuva dusmīgi un mēģināja uzbrukt tiem, kas deva vēstījumu.


Dievs šajā pēdējā stundā dos pasaulei tādu demonstrāciju, kādu tā nekad nav redzējusi. Šie Dieva Bērni bija no visām sociālajām rindām, diplomiem nebija nozīmes. Es vēroju, kā viņi izplatās pa visu pasauli. Kad viens no viņiem likās nokritis, cits atnāca un paņēma viņu. Nebija "liels es" un "mazais tu". Viņiem bija viena kopīga iezīme: dievišķa mīlestība, kas tika paziņota no viņiem, kad viņi kopā gāja uz priekšu, strādāja kopā, dzīvoja kopā.


Tas bija visbrīnišķīgākais, ko jebkad esmu redzējis! Jēzus bija viņu dzīves tēma. Viņi turpināja iet, un likās, ka dienas iet, kad es stāvēju un redzēju šo skatu. Es varēju tikai raudāt - un dažreiz es smējos. Bija tik brīnišķīgi redzēt, kā šie cilvēki staigā pa zemes virsu, lai parādītu Dieva spēku šajā pēdējā beigu reizē.


Vērojot visu no Debesīm, es redzēju, ka dažreiz šķidrās gaismas upe krita uz lielām draudzēm, kas pulcējās kopā. Tāpēc šie cilvēki pacēla savas rokas un slavēja Dievu stundām un pat dienām, kad Dieva Gars nolaidās pār viņiem. Dievs paziņoja: "Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu." Tas ir tieši tas, ko Viņš darīja. Tātad visiem, kas saņēma svaidījumu, Dieva brīnumiem nebija robežu.


Es arī redzēju, kā cilvēki no visām tautām pilnībā pārveidojās: Sibīrijā, Kanādā un Āfrikā, un tad pa visu zemes virsu. Es burtiski redzēju, kā Gars aizved viņus mākoņos un ved uz viņu attiecīgajām valstīm. Tad es ieraudzīju gigantisku parādību, kas iznāca no mākoņiem. Acīmredzot viņa deva viņiem pavēles, un viņi devās tur, kur viņa lika viņiem iet: uz rietumiem, austrumiem un citos virzienos.


4- Augšāmcelšanās


Bet tajā pašā laikā, kad ticīgie apklāja zemi, no visām pusēm nāca lielas vajāšanas. Pēkšņi visapkārt zemei atbalsojās jauns pērkona dārds. Es arī dzirdēju balsi sakām: "Šī ir Mana tauta, Mana mīļā līgava." Kad šī balss bija dzirdama, es uzmanīgi skatījos uz pasauli, es varēju atšķirt ezerus, kalnus. Kapenes atvērās, un iznāca visu laiku un laikmetu svētie. Viņi nāca no visiem virzieniem - no austrumiem un rietumiem, no ziemeļiem un dienvidiem, un atkal veidoja šo gigantisko korpusu kopā. Tas bija tik brīnišķīgi; pāri visam, ko es jebkad biju domājis vai sapņojis!


Tad, kad šis ķermenis arvien vairāk un vairāk veidojās, tas pēkšņi atguva diezgan lielā milža izskatu. Bet šoreiz bija citādi; Viņš bija ģērbies lieliskā, spilgtā baltumā. Viņa drēbes bija bez traipiem vai apgānījumiem, kamēr Viņa ķermenis veidojās. Visu vecumu cilvēki sanāca kopā, lai izveidotu šo Ķermeni. Lēnām, no Debesīm, Kungs Jēzus nāca un kļuva par galvu. Katra būtne bija Pilnības pilnībā. Es dzirdēju vēl vienu pērkona negaisu, kas teica: "Šī ir Mana mīļotā līgava, kuru Es gaidu. Viņa ieradīsies, pārbaudīta pašā ugunī. Viņa ir tā, kuru Es esmu mīlējis kopš laiku sākuma."


5- Dieva tiesa


Kamēr es tur stāvēju un vēroju, pēkšņi manas acis pagriezās uz Tālajiem Ziemeļiem, un es redzēju kā iznīcību, vīrieši un sievietes kliedz, ciešanu mokās; ēkas sabrūk. Tad es ceturto reizi dzirdēju balsi, kas teica: "Tagad Manas dusmas izlīst uz Zemes." No visiem pasaules galiem izplatījās Dieva dusmas, it kā tās nāktu straumēs zemes virsū. Dieva dusmas un taisnīgums plūda caur lielām neizsakāmām ciešanām: Visas zemes tautas, kas bija noraidījušas Kristu, saņēma pilnu kausu no tā. Es biju pārbijies un trīcēju par šo briesmīgo skatienu, kurā pilsētas un tautas tiek aizslaucītas iznīcības dēļ. Es varēju dzirdēt raudāšanu un vaidēšanu; Es varēju dzirdēt, kā cilvēki šņukst. Viņi kliedza, meklējot patvērumu klinšu dobumos, bet alas un kalni bija atvērti. Viņi iemeta sevi ūdenī, bet ūdens viņus neaprija. Nekas tos nevarēja iznīcināt. Viņi centās atņemt sev dzīvību, bet nevarēja to izdarīt.


6- Nolaupīšana no Baznīcas


Es atkal dzirdēju balsi kā varens pērkons: "Redzi, Līgavainis nāk; iznāc Viņu sagaidīt, jo Viņš ir Majestātes Dievs. Nolaidiet savas durvis un pārsedzes, nolieciet savus vaigus, pielūdziet ieeju Dievam, kas ir visas godības Dievs." Tieši tajā brīdī debess mūzikas harmonijas izskanēja it kā pēc Dieva signāla. Šai mūzikai bija raksturīgas izsmalcinātas skaņas un akordi ar nepārspējamu spēku, ar nesalīdzināmu bagātību, kādu neviena cilvēka auss nekad nebija uztvērusi vai pat iedomājusies, tik brīnišķīga bija Jēra dziesma, kas pārklājās ar Mozus dziesmu.


Mana uzmanība atkal tika pievērsta krāšņajam Ķermenim, kas bija ģērbies skaistos baltos un spīdīgos apģērbos. Es redzēju brīnišķīgo Ķermeni, kas tika uzņemts Debesu vietās. Es tikko biju domājis par beigu laiku, pēdējās stundas kalpošanu. Mēs būsim ietērpti Dieva spēkā un svaidījumā. Mums nevajadzēs sludināt sprediķus. Mums nevajadzēs būt atkarīgiem no cilvēka, nedz arī būt konfesijas atbalsīm, bet mums būs dzīvā Dieva spēks! Mēs nebaidīsimies no cilvēka, bet mēs iesim saimnieku Kunga vārdā!


No šiem brīnišķīgajiem mirkļiem un līdz pat šai dienai šie vārdi rezonē manā dvēselē: "Viņš nāk drīz - Viņš nāk!" [Redzējuma beigas].


7- Secinājums


Dieva mīļotie bērni, ja šī mūsu brāļa Tomija Hiksa vīzija piepildītos, tas būtu atvieglojums Dieva ļaudīm, kuri, kā jūs tikko lasījāt un kā jūs paši redzat, pašlaik ir piesieti un pat nevar pakustēties. Kad es daudzus gadus esmu dziedājis jūsu ausīs, Sātans ir pārņēmis Jēzus Kristus Baznīcu; Tās aģenti tur ir apmetušies un valda visaugstāk. Visas negantības, pat visneiedomājamākās, ir apmetušās Baznīcā. Ļaujiet man minēt dažus piemērus:


Burvji ir paņēmuši Dieva kalpu titulus un pavada laiku, reklamējot spēku, kas viņiem dots no sātaniskās pasaules. Šķīrušies vīrieši un šķīrušies un otrreiz precējušies suņi joprojām sauc sevi par Dieva kalpiem. Jezabēles un citas ūdeņu sirēnas ir kļuvušas par tā sauktajām Dieva kalpēm, un katrai no tām ir sava kalpošana. Sātanisti, kuri pozē kā senie sātanisti un apgalvo, ka ir pieņēmuši Jēzu Kristu, māca un praktizē sātanismu pielūgsmē, tādējādi iepazīstinot ticīgos ar burvību. Katrs kults tiek pārveidots par sātanisma sesiju, ko sauc par atbrīvošanu. Grēku nožēlošanas kristības tiek aizmirstas. Tā sauktās kristīgās sievietes, kas dzimušas no jauna, valkā bikses un citus pretīgus tā sauktos seksīgos aksesuārus. Viltoti mati, viltoti nagi, grims, rotaslietas un citas negantības tieši no tumsas pasaules šodien ir kļuvušas par tā saukto kristiešu godību. Pavedināšanas grupas, ko sauc par koriem, tiek organizētas, lai savaldzinātu naktsklubu nostalģiju. Mācības tagad ir vērstas tikai uz naudas vākšanu desmitās tiesas, ziedojumu, dažādu dāvanu, solījumu un citu sātanisku saistību veidā. Materiālās svētības, labklājība, tā sauktā atbrīvošana utt. ir vienīgie vēstījumi, ko burvja mācītāji dod katru dienu. Interesanti, ka kristiešiem, kas viņos klausās, visiem ir Bībeles, un viņi var lasīt. Patiesībā Jēzus Kristus Baznīca ir sava bijušā es ēna.


Kādā seminārā pirms vairāk nekā divdesmit gadiem, kad es skaidroju, par ko ir kļuvusi Jēzus Kristus Baznīca, kāds Dieva bērns izsaucās, ka sātans sēž uz Baznīcas. Es viņam atbildēju: "Nē, mīļais, sātans nesēž uz Baznīcas, bet gan sātans apgulstoties uz Baznīcas." Ja jau gandrīz trīsdesmit gadus es Dieva bērniem stāstīju, ka sātans burtiski apgulstoties uz Jēzus Kristus Baznīcas, tad jūs varat ātri iedomāties, par ko Baznīca ir kļuvusi šodien: par īstu ārprātu namu; par zagļu, čūsku un citu ārkārtīgi ļaunu nešķīsto garu alu. Viņi tur svin katru dienu, zaimojot un izaicinot ar lielu augstprātību un ar pārsteidzošiem panākumiem dzīvo Dievu un jautājot Dieva bērniem, kur ir viņu Dievs? Pašlaik viņi ir tie, kas kontrolē, un viņi to apzinās. Bet tas, ko viņi nezina, ir tas, ka viņu valdīšana pār Dieva tautu tuvojas beigām.


Tāpēc Tas Kungs jau vairākus gadus ir pametis Savu Baznīcu Sātana rokās. Tas ir iemesls, kāpēc sātana aģenti plaukst un šķiet neuzvarami. Viņi padara Dieva ļaudis par tādiem, kādus viņi vēlas. Viņi iet no uzvaras uz uzvaru pār Dieva tautu, tik daudz, ka viņi ir pārliecināti, ka viņi ir kļuvuši visvareni. Tāpēc es jums mācībā par "Atbrīvošana no nešķīstiem gariem", kas atrodama mcreveil.org tīmekļa vietnē, teicu, ka, ja jūs, Dieva Bērni, nelūgsiet, lai Kungs piepilda Savu apsolījumu Maleahija 4:6, dāvājot jums šo pēdējo izziņoto Lielo garīgo atmodu, tad Viņam nebūs citas izvēles, kā vien iznīcināt šo paaudzi.


Maleahija 3:23-24 "23Redzi, Es sūtīšu pie jums pravieti Eliju, īekāms nāks tā Kunga lielā un šausmu pilnā diena. 24Viņam būs jāpiegriež tēvu sirdis bērniem un bērnu sirdis saviem tēviem, lai Man nebūtu jānāk un nebūtu jāapkrauj visa zeme ar savu lāstu smagumu!".


Nobeigumā es jums atklāsim noslēpumu. Ja Kungs no Spēkiem neizpildīs Savu apsolījumu, dāvājot Saviem ļaudīm šo pēdējo Lielo garīgo atmodu, par kuru ir paziņojis Maleahija evaņģēlijs, tad "Nolaupīšana no Baznīcas", ko Baznīca gaida, nebūs nekāds notikums. Citiem vārdiem sakot, ja nenotiks pēdējā Garīgā atmoda, pēc "Nolaupīšana no Baznīcas" pasaule pat nezinās, ka notikums ir noticis.


Žēlastība ar visiem, kas mīl mūsu Kungu Jēzu Kristu viņa neiznīcīgajā godībā.

 

Ielūgums

 

Dārgie brāļi un māsas,

 

Ja esat aizbēguši no viltus baznīcām un vēlaties zināt, ko jums vajadzētu darīt, šeit ir divi risinājumi, kas jums tiek piedāvāti:

 

1- Skatieties, vai jūsu apkārtnē ir citi Dieva bērni, kas bīstas Dieva un vēlas dzīvot saskaņā ar Svēto Mācību. Ja kādu atradīsiet, nekautrējieties tiem pievienoties.

 

2- Ja neatrodat nevienu un vēlaties mums pievienoties, mūsu durvis jums ir atvērtas. Vienīgais, ko mēs lūgsim jums darīt, ir vispirms izlasīt visas Mācības, ko Kungs mums ir devis un kas ir atrodamas mūsu mājas lapā www.mcreveil.org, lai pārliecinātos, ka tās ir saskaņā ar Bībeli. Ja jūs uzskatāt, ka tās ir bībeliskas, un esat gatavi pakļauties Jēzum Kristum un dzīvot saskaņā ar Viņa vārda prasībām, mēs sagaidīsim jūs ar prieku.

 

Mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastība lai ir ar jums.

 

Avots un Kontakti:

Vietnes Internets: https://www.mcreveil.org
E-pasts: mail@mcreveil.org

Spiediet šeit, lai lejupielādētu šo Grāmatu PDF formātā